Skoči na vsebino

Aktivne teme od ...


Priporočene objave

Želel bi si dodatno fukcijo, ki je v starem forumu že obstajala. Namreč, da si lahko izberem pogled aktivnih tem od zadnjega obiska zadnjih 15min, 30 min, 1 ure, 4ure... 1 dan, 2 dni , 1 teden.

Administratorja prosim, da uvedeta to funkcijo, če je le mogoče. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi si dodatno fukcijo, ki je v starem forumu že obstajala. Namreč, da si lahko izberem pogled aktivnih tem od zadnjega obiska zadnjih 15min, 30 min, 1 ure, 4ure... 1 dan, 2 dni , 1 teden.

Administratorja prosim, da uvedeta to funkcijo, če je le mogoče. Hvala

....se pridružujem željam..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi si dodatno fukcijo, ki je v starem forumu že obstajala. Namreč, da si lahko izberem pogled aktivnih tem od zadnjega obiska zadnjih 15min, 30 min, 1 ure, 4ure... 1 dan, 2 dni , 1 teden.

Administratorja prosim, da uvedeta to funkcijo, če je le mogoče. Hvala

....se pridružujem željam..........

Jaz tudi... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz to rešujem za sedaj tako, da se vsake toliko odjavim in zopet prijavim, da zmanjšam število "aktivnih tem", ampak to ni to,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa delam takole:

kliknem "forum index" (levo zgoraj) in mi prikaze vse aktualne teme od mojega zadnjega obiska z barvo.za vsako,ko eno temo/forum preberem le ta spremeni barvo nazaj v belo (precitana) in hop dalje do naslednje.tako odpiram samo teme/forume,kjer so prispevki,ki jih se nisem prebral.

sicer je mogoce malo ovinkarsko,samo zelo pregledno.vedno ves v katerem forumu si in vedno vidis katere teme so aktualne.tisto z aktivnimi temami mi je bilo (je se?) prevec pomesano (nepregledno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi si dodatno fukcijo, ki je v starem forumu že obstajala. Namreč, da si lahko izberem pogled aktivnih tem od zadnjega obiska zadnjih 15min, 30 min, 1 ure, 4ure... 1 dan, 2 dni , 1 teden.

Administratorja prosim, da uvedeta to funkcijo, če je le mogoče. Hvala

....se pridružujem željam..........

Jaz tudi... :lol:

Tudi jaz. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želel bi si dodatno fukcijo, ki je v starem forumu že obstajala. Namreč, da si lahko izberem pogled aktivnih tem od zadnjega obiska zadnjih 15min, 30 min, 1 ure, 4ure... 1 dan, 2 dni , 1 teden.

Administratorja prosim, da uvedeta to funkcijo, če je le mogoče. Hvala

....se pridružujem željam..........

Jaz tudi... :lol:

Tudi jaz. :roll:

:?: :?: :?: :?: a je nekdo malo zloben :twisted: :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en glas "ZA" od mene... Časovne nastavitve aktivnih tem, kakršne so bile pri prejšnjem forumu, najbolj pogrešam pri novi postavitvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, po temeljitem razmisleku sem prišel do spoznanja, da dokler imam barvni monitor, aktivnih tem ne potrebujem... :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!