Skoči na vsebino

Danilo Slivnik /Slivo


Broj Jedan

Priporočene objave

Važno je, da sem jaz vedno spoznan za komunista, ki se niti k mladincem nisem vpisal...

Ker si bil prelen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J.J očitat upogljivo hrbtenico je najmanj smešno.

Ker če bi jo mel bi v marsičem bil veliko dlje in VELIKO manj ljudi bi ga sovražlo.

To mu priznajo tudi najbolj goroči nasprotniki. Če hočeš sovražniki.

In vsi, ki so delali al probal delat z njim.

Glede upogljivosti JJ se strinjam.Vsaj, kar se sedanjosti tiče.

Je pa dejstvo, da je spreobrnjeni komunist. Kakor je komunizem včasih "ljubil" in spoštoval (vir:njegovi članki pred spreobrnitvijo, gradiva za sestanke ZSMS in ZKS), tako ga sedaj sovraži.

Zakaj je prišlo do spreobrnitve pa bo najbolje vedel sam,saj je to končno njegova osebna stvar.

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mag se je na predlog uredništva odpovedal subvenciji.

Leta 2005 je izkazal 400 miljonov dobička.

Za te stvari sem naravni talen :grim

Mag da je izkazal 400 mio dobička? Toliko je v lanskem letu dobička komaj doseglo Delo. In še to: Delo je lani kupilo Mag za 120 mio. Če bi bil dobiček res tolikšen, kot ti praviš... Tule si precej mimo vsekal. Potrudi se, da ne boš govoril na pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali ni bil Tov.Danilo, pardon. G.Slivnik, v preteklosti goreč član in simpatizer ZKJ in ZKS. Ali se ni spreobrnil šele potem, ko ga niso sprejeli v Centralni komite ZKS, ter šele zatem postal goreč nasprotnik socializma in komunizma ter vsega, kar je povezano s tem....??

Hrbtenica pa je, hrbtenica.....

Takšnih imamo v Sloveniji na "tone". Na žalost. Poglej Drnovška, ko blebeta o bogu. Pa saj to je brez veze. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - spremembe in razvoj osebnosti (v pozitivo ali negativo) prepovedani?

Samo vprašam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina - spremembe in razvoj osebnosti (v pozitivo ali negativo) prepovedani?

Samo vprašam...

Niti slučajno. Jaz bi temu rekel kameleonstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšnih imamo v Sloveniji na "tone". Na žalost. Poglej Drnovška, ko blebeta o bogu. Pa saj to je brez veze. :yea1:

Drnovšek se mi še ne zdi tako hud primer tega, saj ne udriha toliko čez preteklost.

Bolj se mi zdijo hudi nekateri "spreobrnjeni", ki sedaj veselo udrihajo čez preteklost,ki so jo tudi sami ustvarjali. In takih je res na "tone"..

Čeprav sam nisem bil nikoli v ZK, me ne motijo komunisti, ki so to bili in to idejo zagovarjajo še sedaj. Tudi verniki, ki so to že od nekdaj me ne motijo in jih kot ljudi spoštujem,čeprav nisem veren.

Motijo pa me in slabo mi prihaja ob ljudeh, ki teptajo vse, kar so včasih zagovarjali samo zato, da bi bili zopet všečni sedanji oblasti in sistemu, kakor so bili všečni tudi vsem prejšnjim oblastem in sistemom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drnovšek se mi še ne zdi tako hud primer tega, saj ne udriha toliko čez preteklost.

Bolj se mi zdijo hudi nekateri "spreobrnjeni", ki sedaj veselo udrihajo čez preteklost,ki so jo tudi sami ustvarjali. In takih je res na "tone"..

Čeprav sam nisem bil nikoli v ZK, me ne motijo komunisti, ki so to bili in to idejo zagovarjajo še sedaj. Tudi verniki, ki so to že od nekdaj me ne motijo in jih kot ljudi spoštujem,čeprav nisem veren.

Motijo pa me in slabo mi prihaja ob ljudeh, ki teptajo vse, kar so včasih zagovarjali samo zato, da bi bili zopet všečni sedanji oblasti in sistemu, kakor so bili všečni tudi vsem prejšnjim oblastem in sistemom.

Se popolnoma strinjam s teboj. Le da mene motijo vsi enako. Če si ded, bodi ded. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danilo je človek za vse režime in zna zelo dobro poskrbeti za svoje interese. Pri njem je ideologija biznis. Prepričan sem, če se bo Delo sesulo, bo Danilo edini, ki bo od tega imel profit. Kolateralne žrtve niso pomembne. Po svoje je treba takšnemu človeku kar čestitati, ker takšnih vratolomnih obratov ne zmore vsakdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti slučajno. Jaz bi temu rekel kameleonstvo.

Ja, Drnovšek ima ful od tega, da se na tak način spreminja in izpostavlja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Drnovšek ima ful od tega, da se na tak način spreminja in izpostavlja ...

Ne vem, kaj ima od tega. Meni je čuden. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj ima od tega. Meni je čuden. :yea1: :yea1:

meni tudi zdaj, včasih ko pa so še omejevali dostop do določenih pensionov ker je bil on tam z ljubico(-ami) pa sem mu bil samo fauš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi zdaj, včasih ko pa so še omejevali dostop do določenih pensionov ker je bil on tam z ljubico(-ami) pa sem mu bil samo fauš!

Naj počne, kar hoče. Le predsednik RS ne bi rabil več biti. Meni ni bil nikoli faca, kot npr. Kučan. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danilo je človek za vse režime in zna zelo dobro poskrbeti za svoje interese. Pri njem je ideologija biznis. Prepričan sem, če se bo Delo sesulo, bo Danilo edini, ki bo od tega imel profit. Kolateralne žrtve niso pomembne. Po svoje je treba takšnemu človeku kar čestitati, ker takšnih vratolomnih obratov ne zmore vsakdo.

Delo se ne bo sesulo.

Prej vsi ostali.

A ne kažejo zadnje analize, da je od vseh dnevnikov v SLO naklada najmanj padla Delu.

In kot sem napisal, Slivnik je sposoben, treba ga sam mal z rezervo jemat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, malo se mi dozdeva, da bi bilo temo potrebno popestriti z nagradnim vprašanjem. Pravzaprav celo z dvema:

- ali so osebe na sliki marxisti?

- ali gre za ultralevičarje, glede na to, da so izbrali celo trak za levičarje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delo se ne bo sesulo.

Prej vsi ostali.

A ne kažejo zadnje analize, da je od vseh dnevnikov v SLO naklada najmanj padla Delu.

In kot sem napisal, Slivnik je sposoben, treba ga sam mal z rezervo jemat.

delu je padla naklada največ, krepko največ. odvisno kakšno analizo si gledal, ampak od začetka zdrah na delu, stavke in potem vseh novejših dogodkov je delo daleč največ izgubilo. pa ni slivnik kriv za vse, on je samo zagotovil da se trend ne bo obrnil na boljše.

delo ne bo propadlo, bi pa ob takojšnjem začetku sanacije rabilo kar nekaj let da bi se vrnilo nazaj na pozicijo kjer je že bilo, če je to še sploh mogoče.

pred leti je bilo delo na okoli 100.000 naklade, večer okoli 60.000 in dnevnik 55.000. danes so vsi krepko nižje ampak delo je izgubilo največ, pa tudi prednost pred ostalima je dosti manjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, malo se mi dozdeva, da bi bilo temo potrebno popestriti z nagradnim vprašanjem. Pravzaprav celo z dvema:

- ali so osebe na sliki marxisti?

- ali gre za ultralevičarje, glede na to, da so izbrali celo trak za levičarje?

Mene bolj zanima, kdo jim je v bolnici, zdravstvenem domu oz. kjerkoli že, dovolil kaditi! :angry:

Mater jim kadilsko, vse bi pobil! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delo se ne bo sesulo.

Prej vsi ostali.

A ne kažejo zadnje analize, da je od vseh dnevnikov v SLO naklada najmanj padla Delu.

In kot sem napisal, Slivnik je sposoben, treba ga sam mal z rezervo jemat.

LOOOOOL. :lol1: :lol1: :lol1:

Tale raziskava http://www.nrb.info/ govori nekaj drugega.

No, zdaj pa še ti povej na katero raziskavo se sklicuješ. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, kdo jim je v bolnici, zdravstvenem domu oz. kjerkoli že, dovolil kaditi! :angry:

Mater jim kadilsko, vse bi pobil! :ninja:

Kakšna bolnica? :blink: Slika je z otvoritve novega (prebavnega) trakta znane časopisne hiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna bolnica? :blink: Slika je z otvoritve novega (prebavnega) trakta znane časopisne hiše...

Aja? Še huje, ker pol dobiš zjutraj smrdljive cajtnge v kaslc! :angry:

Katera je, da odpovem naročnimo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam poglej tipa, pa boš ugotovu da je dvolična pizda. Dela kot pes, ko gre za svojim šnufom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOOOL. :lol1: :lol1: :lol1:

Tale raziskava http://www.nrb.info/ govori nekaj drugega.

No, zdaj pa še ti povej na katero raziskavo se sklicuješ. :devil:

Se mi zdi da je branost nekaj drugega kot naklada. :hmm:

a se mi prav zdi :naughty:

Ne vem kje sem prebral, blo pa je konec leta, bom probal najt.

ble pa so točne stevilke, ne % in ocene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!