Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
skidoo

Če koga zanimajo SKIDOO Scandic 500

Recommended Posts

skidoo

Prodam motorne sani SKI-DOO, model SKANDIC 500

cena 700000 SIT

Letnik 1997 z elektrostarterjem in vzvratno prestavo, prevoženih 2200 km. V odličnem stanju. Nadgrajene.

Info na lineib@siol.net ali 041328955 Peter

post-13101-1161998069_thumb.jpg

post-13101-1161998113_thumb.jpg

post-13101-1161998156_thumb.jpg

post-13101-1161998173_thumb.jpg

Fabo

Pa kaj se ti norca delas...mal si poglej datum objave...cena je pa se v SIT...mislm da si mal zamudu... ;)

yamahadriver

AJA... TE MI PA VSEENO SVETUJ GLEDE SKI-DOO. KAK KAJ S SERVISI PA TO. KAJ MAŠ NOVE? DAJ MALO MI POVEJ O SKI-DOO. PLISS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr_Jakob
      Anlas gume sm js mel na Hongdi PisOfŠit in so se super dobro odrezale. Kar se mene tiče, je Anlas nekje tik pod Mitasom, kateremu kar zaupam. Ko so razmere take kot letos, ima praktično vsakdo priliko, da sproba Mamutovanje, brez da bi kako hujše poškodoval sebe in/ali motor. P.s. Kot sem opazil, tebe ni bilo... Pa bi lahko bil. V čem je pa to finta? (tisti, ki so prišli letos, ko je brez snega, so vsaj prišli, zakaj nisi tudi ti zbral poguma?)
    • Bmflar
      Dami, pojdi za spremembo peš na sprehod skozi gozd in naj ti nasproti prileti kroska iz doline , ti pa se komaj umakneš, saj je ne vidiš pri teh hribih in dolinah. Vozi se jih ene 3-4 skupaj, tako ne veš iz katerega grma bo hudič priletel. Verjemi, zelo slaba izkušnja ! Včeraj 5 krosk, dva mopedina in en SUV brez kakršnihkoli tablic... Potemtakem lahko z motorji divjamo tudi po pločnikih, zakaj pa ne ???
    • Kugelschreiber
      Turki so znani proizvajalci odlicnih gum. Upam de pridejo v EU Sam to je cudno, k de bi blo na bazenu vec folka, ko je pol prazn....again. Tradicijo spostujem. 
    • Bmflar
      Reklamator - te bom adminu zatožu  
    • Bmflar
      Tudi meni je bolj blizu 8ka ...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!