Skoči na vsebino

Squash


SiM

Priporočene objave

Ker sem prijateljem težil, da se mi zdi ta šport zelo zanimiv in zabaven so mi za rojstni dan kupili squash lopar in žogico. Zdaj pa je napočil čas, da zadevo začnem prakticirati. Čez teden živim v LJ, vendar ne poznam nikogar, ki bi že kdaj igral sqash in bi mi bil pripravljen pokazati kako to gre, ali pa bi vsaj šel z mano, da bi zadevo poskusila...

Ali ve kdo, kje v LJ imajo kakšno šolo/tečaj squasha? Na netu sem iskal, vendar nisem našel nič pametnega. Ali pa, če se slučajno komu ljubi na eno začetniško partijo v BIT-center naj me kontaktira na PM.

Nekaj o squashu

Pravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem prijateljem težil, da se mi zdi ta šport zelo zanimiv in zabaven so mi za rojstni dan kupili squash lopar in žogico. Zdaj pa je napočil čas, da zadevo začnem prakticirati. Čez teden živim v LJ, vendar ne poznam nikogar, ki bi že kdaj igral sqash in bi mi bil pripravljen pokazati kako to gre, ali pa bi vsaj šel z mano, da bi zadevo poskusila...

Ali ve kdo, kje v LJ imajo kakšno šolo/tečaj squasha? Na netu sem iskal, vendar nisem našel nič pametnega. Ali pa, če se slučajno komu ljubi na eno začetniško partijo v BIT-center naj me kontaktira na PM.

Nekaj o squashu

Pravila

Kakšnih 7 let sem ga redno igral, optem pa poškodbe in motor malce prekinila tradicijo. Sem se preselil v lj in bi znal spet malo začet igrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon stari, kdaj imaš čas :P (po praznikih sem spet v LJ)

Žal samo v času ko je višja tarifa :D Mogoče je pa še kje kak plac, malce poglej, pa se zmeniva za enkrat po praznikih :OK:

Še kakšen interesent?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dwakrat to špilal, pa sm bil sfukan ko satan :devil: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej face samo navali,sem igral par let tko rekreativno,definitivno prava stvar :)

Vendar bodite previdni....ogrevanje,počasi stopnjevat tempo,poškodba čaka v vsakem kotu,na žalost moram povedat,da sem si na squashu natrgal ahilovo tetivo :? Tri mesece out,zato previdno .)

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sesul gležnje že tudi na squashu amapak jebi ga če je pa dobra in eksplozivna igra. Sedaj se bom spet po dobrih 2 letih premora probal malce spomniti pravil in tega kako nezanalašč sesuješ soigralcu kakšen zob :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest pa moram reči da špilam squash vsaki ponedeljek in to že 4 leta. Od začetka samo po eno uro sedaj pa blok uro. Igram pa večinoma v Šk. Loki pri Demšarju.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!