Skoči na vsebino

Katera zavarovalnica


snoopy

Kje imate zavarovan svoj motor????  

115 članov je glasovalo

  1. 1. Kje imate zavarovan svojo motor???

    • Triglav
      65
    • Adriatic Slovenica
      17
    • Tilia
      2
    • Maribor
      19
    • Generali
      2
    • Drugo
      10
  2. 2. Ali ste/bi/boste zamenjali zavarovalnico?Zakaj?

    • DA
      23
    • NE
      92


Priporočene objave

Iz Triglava :grim drugo leto k Mariborski :yea1:

:whistle: to še bo veselo.... :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sedaj Grawe (in zelo zadovoljen), ampak če ne bodo začeli dajat na 6 mesecev bonusa grem drugam. Ga načeloma ne odjavljam ampak princip je princip :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Zaenkrat bo ostal še Triglav , ker rešuje stvari dokaj hitro in dobro . Pomagali so mi pri prenosu kuponov z avta na motor , kar ostale zavarovalnice niso hotele , tako , da je stvar jasna . :OK:

post-5346-1162365201.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ti kuponi (bonus) zastarajo po dveh letih.

Ampak najbolje, da preveriš pri zavarovalnici, kjer imaš zavarovanega, saj vidiš, da ima vsaka zavarovalnica svoja pravila :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prej pri Triglavu - vse OK. Potem pa sem zamenjal motor in ker sem ga vzel na lizing je bila obveza da zavarujem pri Slovenici, ampak je bila smola in posledica totalka.

sedaj je pa vse skupaj pri odvetniku in na sodišču, ker so ene navadne p.č.e . Ko rabiš plačat so vsi medeni, ko pa je tkole se pa pokaže značaj!!! :BUA:

Tko da js nekako ne bom več pri Slovenici!

Lp

Popravljeno . Popravil Dohc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem imel pri grawe in bil zadovoljen, čeprav še denarja ob odjavi po 3 tednih zmeraj nimam vrnjenega, za drugo leto bo verjetno enako sicer se mi bo spremenila kubatura ampak če se ne motim bo še vseeno ceneje kot pri ostalih bomo videli spomladi :) , je pa res tako kot je že Kec napisal, da bodo tudi oni počasi dajat 5% gratis za pol leta zavarovalne dobe. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos Grawe (bo pa vsak čas odjavljeno). Naslednje leto: ??? Odvisno od ponudbe.

Avtor ankete: zakaj pa je Grawe pod "DRUGO"?

Imam občutek, da je nas letos kar veliko pridobil s kubiksistemom zavarovanja; ugibam, da letos spada med večje motozavarovalnice. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa jaz ne premaknem od triglava :grrr

no jest tud ne

pri triglavu mam zavarvan use(motor,avto,sebe)

lani hitro rešno v primeru moje nesreče z motorjem.pa še za novo čelado je blo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos Grawe (bo pa vsak čas odjavljeno). Naslednje leto: ??? Odvisno od ponudbe.

Avtor ankete: zakaj pa je Grawe pod "DRUGO"?

Imam občutek, da je nas letos kar veliko pridobil s kubiksistemom zavarovanja; ugibam, da letos spada med večje motozavarovalnice. :grim

Žal se je ob objavi ankete nisem spomnil,pa tudi zgoraj napisane sem izpisal iz AMZSjove strani za približen izračun registracij.Se opravičujem če sem koga s tem užalil.

PS:A je za grawe zavarovalnico tudi kje na internetu info izračun???Za motorje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Triglavu, ker že po štirih mesecih dobiš 5% bonifikacije.

To pa zlo težko vrjamem ker sem pred 2mesecema vprašal nasega agenta(s triglava),pa mi je rekel

da je to bila moznost ki pa ni bila sprejeta.sicer sem ga takrat vprasal za 6 mesecev in mi je to povedal.

Kje pa mas zavarovan(kraj.mesto??)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa zlo težko vrjamem ker sem pred 2mesecema vprašal nasega agenta(s triglava),pa mi je rekel

da je to bila moznost ki pa ni bila sprejeta.sicer sem ga takrat vprasal za 6 mesecev in mi je to povedal.

Kje pa mas zavarovan(kraj.mesto??)???

Drži, iz prve roke! Ker mam kupončke doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!