Skoči na vsebino

Katera zavarovalnica


snoopy

Kje imate zavarovan svoj motor????  

115 članov je glasovalo

  1. 1. Kje imate zavarovan svojo motor???

    • Triglav
      65
    • Adriatic Slovenica
      17
    • Tilia
      2
    • Maribor
      19
    • Generali
      2
    • Drugo
      10
  2. 2. Ali ste/bi/boste zamenjali zavarovalnico?Zakaj?

    • DA
      23
    • NE
      92


Priporočene objave

Ahaaa! In na teh kupončkih piše, da boš drugo leto ob registraciji dobil dodaten bonus?

I don't thing so!!!

Ahaaaa, ja kaj pa potem pomenijo kupončki (odvečen papir verjetno).

Pa mi ti povej, ker zgleda da vešo stvari več!

Ali si mogoče agent konkurenčne zavarovalnice? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse štiri motorje imam zavarovane pri Mariborski zavarovalnici in sem dosedaj bil zadovoljen namreč moj kolega je direktor. Sem pa letos spomladi naredil kasko za dva motorja (BMW-k1200R in Kawasaki Er-650-N) pri Grave namreč edino oni so mi dali poust -bonifikacijo 50%toliko kot sem imel že pri obvaznem,katero pa sem imel že sklenjeno z Mariborsko. Za naslednje leto so mi obljubili enako ceno kot pri Grave,če se taga nebodo držali bodo vsi 4 motorji zavarovani pri Grave tako je Grave dal lepo v žep 100K Mariborska (z njihovo ponudbo 500K) se je pa obrisala pod nosom!!!!!!!!!!!.Najbolje je da se prej malo pozanimate o cenah nato šele skleniti zavarovanje-mislim pa da bo Grave sigurno najcenejša-bo pač imela največ zavarovancev. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nekaj v glavi, pa ne vem če je to izvedljivo?

Kaj če stopimo skupaj in se najavimo pri zavarovalnicah npr.: ''Nas je 60 motoristov in nas zanima koliko nam daste popusta, če se vsi zavarujemo pri vas?''

Kaj mislite kakšen bi bil odgovor?

Ali bi se sploh dalo barantati?

Verjetno ja, ker če se to dogaja s krediti in tako dalje, potem tudi zavarovalnice nebi smele biti imune na to.

A je mogoče kdo za?

Saj je vseeno, če iztržimo samo 5% dodatnega popusta, verjetno bi ga bilo več

LP

A, ja sm pri Triglavu, letno vplačam za zavarovanja okoli 600ksit, pa nobenega ekstra popusta, pa nič od tega denarja(po eni strani hvala bogu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni sfaljena...sam je pa odvisno od zavarovalnice...v katero smer pa bi šla stvar če bi kdo imel nesrečo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni sfaljena...sam je pa odvisno od zavarovalnice...v katero smer pa bi šla stvar če bi kdo imel nesrečo??

Vse bi bilo legalno, šlo naj bi samo za količinski popust, je razlika če prideš sam in prineseš na zavarovalnico 100ksit, al pa pride tja 60 motoristov in prinese npr. 6Msit. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo! Nisem vedel v kateri temi naj prašam, pa se mi zdi ta še najprimernejša! Zanima me če zavarovalnica kaj komplicira, če pri nesreči nismo klicali policajev. Zgodilo se je da je v ovinko avto prehteval kolesarja in tako zapljal na moj vozni pas, bla je sicer črtkana črta, in nisem imel druge izbire kot da se postavim pokonci in grem vn iz ovinka, ker bi drugače trčil v avto. Škodo je na srečo utrpel le moj motorček, z avtomobilistom sva napisala poročilo o nesreči in mi je dal št. zavarovalne police in se razšla. Policajev pa nismo klicali ker se je vse dalo zmenit in ni blo druge škode kot na mojem motorčku! Biu znali na zavarovalnici kaj komplicirati, ker nismo klicali policajev? LP, Dean!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Nisem vedel v kateri temi naj prašam, pa se mi zdi ta še najprimernejša! Zanima me če zavarovalnica kaj komplicira, če pri nesreči nismo klicali policajev. Zgodilo se je da je v ovinko avto prehteval kolesarja in tako zapljal na moj vozni pas, bla je sicer črtkana črta, in nisem imel druge izbire kot da se postavim pokonci in grem vn iz ovinka, ker bi drugače trčil v avto. Škodo je na srečo utrpel le moj motorček, z avtomobilistom sva napisala poročilo o nesreči in mi je dal št. zavarovalne police in se razšla. Policajev pa nismo klicali ker se je vse dalo zmenit in ni blo druge škode kot na mojem motorčku! Biu znali na zavarovalnici kaj komplicirati, ker nismo klicali policajev? LP, Dean!

Maš evropsko poročilo pa št. police ki ti jo je dal. Pojdi čim prej na zavarovalnico da ti ocenijo škodo, predložiš evropsko poročilo in št. polico iz katere gre škoda. In to je to. Ne rabiš policije in njihovega zapisnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On nebo nič kompliciral, je reku da je vse ql, sam pač nisva klicala da nebi še mkdo kakšne kazni plačal od policajev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je res malo poštenih ljudi. In če bo zavohal kakšno šanso, da mu ne bo treba izgubit bonifikacije si zna hitro premislit.

Ker kolikor razumem sploh ni prišlo do kontakta in lahko komot reče, da si sam nekam zapeljal, razen če niso na voljo kakšne kredibilne priče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem sel za hec pofirbcat na grawe.

Na triglavu so mi naracunali z vsemi popusti 185eur, medtem kot sem na grawe dobil 143eur skupnega placila za zavarovanje. Meni se zdi ugodno, pa vam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš samo obvezno zavarovanje vzameš itakl najcenejšo zavarovalnico, za kasko ali ao+ zraven, se pa mogoče splača kak evro več odkartat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!