Skoči na vsebino

KIT 80


hunt3r

Priporočene objave

Mene zanima kaksne so cene za kit in kateri je najboljsi ?

Prosil bi ce mi poveste cene naslednjih:

- MALOSSI kit 80

- POLINI kit 80

- kit TOP 80

Hvala, LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si zašel :blush:

o 50cc motorjih maš pod kategorijo skuterji in mopedi, pa piši to v temo predelave, al pa kar v temo od aprilie rs50 ali pa tzr50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojm bo kr malossi najbolsi :OK:

hja sej vem ker je kolk dobr, mene zanima bolj cena :)

ker za Malaguti Oxford-a se res ne splaca dajat 70 jurjev za kit k ga itak drugo leto prodam ko naredim izpit za 125-ko in si kupim cagivo mito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full so dragi 80ke pr ns newem pa polini pa mallosi tud newem kok stane sam vem da je na scooter attack 80kit od 2fasta je okol 120 jurjov tm 560 evrov! Newem ce se splaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full so dragi 80ke pr ns newem pa polini pa mallosi tud newem kok stane sam vem da je na scooter attack 80kit od 2fasta je okol 120 jurjov tm 560 evrov! Newem ce se splaca

če gleda 80cc kite, se mi zdi da ima rs ali pa tzr (torej minarelli am6), za katerega se mi zdi da ne obstaja 2fast kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full so dragi 80ke pr ns newem pa polini pa mallosi tud newem kok stane sam vem da je na scooter attack 80kit od 2fasta je okol 120 jurjov tm 560 evrov! Newem ce se splaca

za okrog 80 jurjev dobis 154 cc polini kit za aprilio RS/AF1/ETX 125... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima kaksne so cene za kit in kateri je najboljsi ?

Prosil bi ce mi poveste cene naslednjih:

- MALOSSI kit 80

- POLINI kit 80

- kit TOP 80

Hvala, LP.

Za cca 60.000,00 SIT dobiš Malossi kit 80 v AUTOCOMMERCU - APRILIA MARIBOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka to kr neka malossi kit 80 pa polini kit 80; to morš povejat kerga misliš; al mhr team, al ka... ne kr neka na blef bluzit tu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, situacija je takšna...

...če govorimo zdj o skuterju (ker ima gospod hunt3r napisano da je lastnik Aprilie SR50) potem se dobi 2fast 80 (78 ccm) kit. Cilinder, bat in te male pizdarije stanejo 130 čukov (okroglo), 44mm blajerca pa cirka 80 čukov (zdj nism na tekočem kolk je, včas je bla tolk) ... plus tega da rabiš športn auspuh, vario in ostale dele športne, če ne se ti slabo piše, tebi in motorju...

...če govorimo pa o am6 mašini in o RS oz. TZR 50... potem vam pa lohk povem, da ima TP izredno dober 80cc kit, žal več vam nmorm povedat, ker nimam o am6 mašini blage veze... vem pa da je TP izredno kvalitetna firma in se da velik več dobit vn kot iz malossija, seveda za sprejemljivo ceno...

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moj Prijatelj ma Pinasco-ta 80 Kit.

:? Kasna firma pa jje to??? :?

To je :BUA: :BUA: .

Fantje bolje kupiti KIT priznane znamke, da kasneje dobiš tudi dele za takšen kit (tesnila, bat, obročki, iglični ležaj,....).

Zamisli si, da kupiš NO NAME KIT pa ne dobiš niti batnih obročkov. Pol pa moraš spet kupit celo garnituro z cilindrom.

SEM PREREVEN DA BI POCENI KUPOVAL.

Za MALOSSI (Autocommerce MARIBOR APRILIA) in POLINI (Linde LJ) dobiš vse te nadomestne dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za am masine nevem ce je od TP kit 80ccm jst sm zasledu sam 75

sam ce tega 75 pal predelas pol gre za prov masina :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš predelaš samo s tem, da mu povečaš prostornino, se zelo motiš

so na cilindru drugi dejavniki, ki veliko bolj vplivajo na njegovo moč, npr tajming, porti, kompresija,...tko da če daš ti cilinder podrejat, ne bo šel nič bolje, se bo treba še na kanale in kapo spravit

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle u lj je tut autocomerce(aprilia)...prevec drago...pa ta LINDE ...to tut nimajo velik zaloge...pa se dragi so.... .)

V MARIBORU je ugodneje kot če kupuješ na spletu. Pa še pošljejo ti brez poštnine. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš Stupit ali pa Aprili-jo se motiš, da je ceneje tam. Torej kje to? Bi bilo zanimivo zvedet :hmm: .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!