Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ena prfoksa :angry: :angry: :fight2:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

61 kil :blink: :wacko: in ne spravim več opreme nase :huh: :unsure:

...a je to kakšen virus :hmm: ...sm se tud komej obleku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 zavrnitvi prošenj v poštnem nabiralniku + vse ostalo...

Ti samo vstrajaj, veš koliko jih še bo. Jaz se že 4 mesece trudim najti job pa vem , da se mi vsak čas nasmehne sreča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo vstrajaj, veš koliko jih še bo. Jaz se že 4 mesece trudim najti job pa vem , da se mi vsak čas nasmehne sreča

Ne moreš si predstavljat, kako sem potrebovala eno toplo besedo iz katerekoli smeri... Še posebej ker se dobesedno v zadnjih parih mesecih....karkoli se lotim, v karkoli pričnem verjeti in grem neomajno za tem, kljub vsem borbam....sesuje... na prijateljskem, ljubezenskem, poslovnem področju...

edinokar sedaj še verjamem -medlo- je, da je vsaka stvar z razlogam....

ampak hvala ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš si predstavljat, kako sem potrebovala eno toplo besedo iz katerekoli smeri... Še posebej ker se dobesedno v zadnjih parih mesecih....karkoli se lotim, v karkoli pričnem verjeti in grem neomajno za tem, kljub vsem borbam....sesuje... na prijateljskem, ljubezenskem, poslovnem področju...

edinokar sedaj še verjamem -medlo- je, da je vsaka stvar z razlogam....

ampak hvala ti :)

Khmmmmmm... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: ...... le zakaj neki.......si morda pomislila, da SAMA delaš kaj narobe??????

Ti samo vstrajaj, veš koliko jih še bo. Jaz se že 4 mesece trudim najti job pa vem , da se mi vsak čas nasmehne sreča

ItaQ......te bom vzel za tajnico :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1:

glavo pakonc, in idemo dalje... je že bolš, sm zele lubico oprala... pa sm happy :P ku j lepa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmmmmm... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: ...... le zakaj neki.......si morda pomislila, da SAMA delaš kaj narobe??????

pri sebi itak vsak vedno začne prvo spreminjat stvari, butelj (zdej ti loh to uradno rečem- zadnjič sem bla u frižideru)

BTW

finger003.gif

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo drug kot tečna baba. Bo treba v klub samskih motosvetovcev... :angry: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!