Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Mačka......teb se res iz dneva v dan poslabšuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svetujem zdravnika........dokler obstaja še kanček upanja za rešitev!

Koza!!!!!!!!!!! ( Butelj ti pošilja sončka )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič "fotr" :angry:

Sem čist resno mislil tisto, kar sem napisal........kaj kurac bo mene smrkla zmerjala!!!!!

Kdo je začel pametne vn metat pa žalt glede stvari, kt nima pojma že v začetku?

BTW nič nimam proti častitljivim dedkom....dokler ne žalijo, pa ne je**** folk v glavo...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetjem.........'????????

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Kako je že rekel Sanader.......ne vem, al nej se smejem, al jokam.......

Sicer pa.....mah nič, k bom nesramen!!!!

Ti še kar naprej veselo jokcaj in tarnaj..........namest, d pr seb razčistiš!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra a dovoliš, da se tudi jaz tlele podelam noter in pač napišem, da me je moj predragi fotr danes ponovno spravil v jako slabo voljo? :angry:

Vidva z mačko27 pa kar nadaljujta. :trance_33_sleep:

BMK, saj ste odrasli, se boste že zmenli. Če ne drugač na roke al pa na sodišču. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK, saj ste odrasli, se boste že zmenli. Če ne drugač na roke .... :glare:

Tako je, dajta si jih na roke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do qrca napisana zakonodaja, ki si jo lahko vsak razlaga po svoje. In mi vse to plačujemo :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva z mačko27 pa kar nadaljujta. :trance_33_sleep:

BMK, saj ste odrasli, se boste že zmenli. Če ne drugač na roke al pa na sodišču. :glare:

no alla...kje je zdej tisto tvoje moderatorsko delo ???? :closedeyes::headbang:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moto trgovini (ne bom delal reklame) čakaš prodajalca in po pol ure ti rečejo, da ga še dve uri ne bo.... :eek: , no mene verjetn nič več :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra a dovoliš, da se tudi jaz tlele podelam noter in pač napišem, da me je moj predragi fotr danes ponovno spravil v jako slabo voljo? :angry:

Vidva z mačko27 pa kar nadaljujta. :trance_33_sleep:

BMK, saj ste odrasli, se boste že zmenli. Če ne drugač na roke al pa na sodišču. :glare:

Mi boš ob priliki razložila!!!!!!!

Kar se pa Mačke tiče..........ji jaz nisem .....razen Koze........napisal ničesar, kar bi jo lahko užalilo......

Zgolj svetoval sem ji......naj se vpraša....in tudi pri sebi......poišče vzroke za svoje tegobe. Če ne uspe dojeti, da je bilo to zgolj dobronamerno.......njen problem!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a je to kakšen virus :hmm: ...sm se tud komej obleku...

ti si se vsaj obleku :cry:

V moto trgovini (ne bom delal reklame) čakaš prodajalca in po pol ure ti rečejo, da ga še dve uri ne bo.... :eek: , no mene verjetn nič več :BUA:

grem stavt za palačinke, da uganem kera štacuna je to :lol1: . a si šu kupovat novo opremo :OK: :lol:

Drgač pa...danes sem super volje ;) sploh ker sem imela najboljše kosilo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka......teb se res iz dneva v dan poslabšuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svetujem zdravnika........dokler obstaja še kanček upanja za rešitev!

Koza!!!!!!!!!!! ( Butelj ti pošilja sončka )

Dobronamerno :hmm:

AJA..... Verjetno tisto, da podpisani - z veliko... pošiljaš sončka :whistle: ? Hvala, vračam.... pa še enga cmoka zravn :winkiss:

Drgač se pa tema imenuje Kaj vas je danes sparvilo v slabo voljo?... Čemu drugemu je potemtakem namenjena, če ne po tvoje imenovanem *jokcanju*, vsaj po moji, pa verjetno še kateri logiki...

Je pa bolj vprašanje kaj z izjavami, ki so žaljive, ali kaj z obsodbami iščete določeni na teh forumih, saj koneckoncev se forum ne imenuje *Kdo bo komu danes sodil?*, ampak Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu si mu ti prva rekal butlej in pokazala fakiča :kva2:

napaka....premalo si očitno na forumu, da bi vedela celo zgodbo....pa verjamem, da imaš v svojem življenju kaj bolj pametnega opraviti, kot spremljati vsako izjavo vsakega člana...

tko da komentar ne sodi ravno v kontekst dogajanja...sori...nice try

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realnost...me je prbil ob tla k sm si najbl želel...k sm na najvišjih oblakih bil... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobronamerno :hmm:

AJA..... Verjetno tisto, da podpisani - z veliko... pošiljaš sončka :whistle: ? Hvala, vračam.... pa še enga cmoka zravn :winkiss:

Drgač se pa tema imenuje Kaj vas je danes sparvilo v slabo voljo?... Čemu drugemu je potemtakem namenjena, če ne po tvoje imenovanem *jokcanju*, vsaj po moji, pa verjetno še kateri logiki...

Je pa bolj vprašanje kaj z izjavami, ki so žaljive, ali kaj z obsodbami iščete določeni na teh forumih, saj koneckoncev se forum ne imenuje *Kdo bo komu danes sodil?*, ampak Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo...

Kot prvo........lastna imena, se praviloma pišejo z veliko........kar si ti spregledala ko si me tako imenovala, zato sem sam popravil.....in ti prav nič žaljivo poslal to, kar ti pošiljaš naokoli....( khm :hmm: ...maš res.....definitivno tvojim letom primerno).

Ne pametuj o naslovu teme, ker se v vseh temah ponavljaš........z raznimi hihihihihihihihihih in hahahahahaha.....( khm :hmm: definitivno letom primerno ).

In pač.......s temi nebulozami, jokcanji in cviljenjem, ki ga zganjaš..........ne samo mene.......konstantno spravljaš ljudi v slabo voljo.....morda od tod tvoje :hmm: težave

Od tod nasvet, da se za trenutek poglobiš vase........razmisliš........in se pričneš obnašati letom primerno.

In VERJEMI.....stvari se bodo.......iznenada.......postavile na pravo mesto!!!!!

P.S......prosim.....citiraj mi eno samo žaljivko.....razen KOZE.....ki si jo kasirala od mene!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesposobni žabarski osebki :headbang: .....tud umret si ne zaslužjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo........lastna imena, se praviloma pišejo z veliko........kar si ti spregledala ko si me tako imenovala, zato sem sam popravil.....in ti prav nič žaljivo poslal to, kar ti pošiljaš naokoli....( khm :hmm: ...maš res.....definitivno tvojim letom primerno).

Ne pametuj o naslovu teme, ker se v vseh temah ponavljaš........z raznimi hihihihihihihihihih in hahahahahaha.....( khm :hmm: definitivno letom primerno ).

In pač.......s temi nebulozami, jokcanji in cviljenjem, ki ga zganjaš..........ne samo mene.......konstantno spravljaš ljudi v slabo voljo.....morda od tod tvoje :hmm: težave

Od tod nasvet, da se za trenutek poglobiš vase........razmisliš........in se pričneš obnašati letom primerno.

In VERJEMI.....stvari se bodo.......iznenada.......postavile na pravo mesto!!!!!

P.S......prosim.....citiraj mi eno samo žaljivko.....razen KOZE.....ki si jo kasirala od mene!!!!!!!!

OK...zdej bom rekla neki čist mojim letom primerno... Glej a si se razgovoril? A za pokopleva že to bojno sekiro pa gremo dalje?

BTW hvala za pozitivne besede (vmes)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • maxxa
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!