Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ob 11. 3. 2019 ob 21:28, Zok pravi:

Zadnja zavorna cev na Futuri solzne solze solzi. In to ugotovim po vsej moji ljubezni v obliki olja, filtra, sveck, gum, verige, zobnikov, zavorne tekocine, popravila centralnega stojala, menjave prednjih lezajev, semeringov, olja v vilicah, blablabla... :BUA:

Narocil sem vse tri nahbau rostfraj opletene bremz lajtnge. One talepe.

Zeni zaradi varnosti raje ne razlagam nicesar. Ze tako sem nekaj vecjih zadev prelozil na naslednje obracunsko obdobje (po placi). :blush:

Po moje joče od sreče, da tako lepo skrbiš zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Arzen pravi:

Zakva me tepes zj? Tko je, jebatga. 

Zato ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre vse v 3pm. Pa tako lep izlet je bil. Jaz trenutno izgledam kot da sem odigral fuzbal tekmo. Malo sem pretresel maline. Motor pa ima dve polomljeni plastiki, dve počeni in posoda za hladilno je počena na vrhu. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic. 

D4769610-AF68-4C60-9726-9BF6ACC9BFAC.jpeg

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arzen pa tis zmagovauc tle na MSju, ne vem če je kdo prej legu kot ti. Cel si BTK, gremo dalje.

ps. pa dobro premisli in ugotovi, kje si ga (če si ga) usral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

Arzen pa tis zmagovauc tle na MSju, ne vem če je kdo prej legu kot ti. Cel si BTK, gremo dalje.

ps. pa dobro premisli in ugotovi, kje si ga (če si ga) usral.

oooooo ja jest sem ziher prej legu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Arzen pravi:

Naj gre vse v 3pm. Pa tako lep izlet je bil. Jaz trenutno izgledam kot da sem odigral fuzbal tekmo. Malo sem pretresel maline. Motor pa ima dve polomljeni plastiki, dve počeni in posoda za hladilno je počena na vrhu. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic. 

D4769610-AF68-4C60-9726-9BF6ACC9BFAC.jpeg

.... :friend1:.... kva s pa delu?.... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Naj gre vse v 3pm. Pa tako lep izlet je bil. Jaz trenutno izgledam kot da sem odigral fuzbal tekmo. Malo sem pretresel maline. Motor pa ima dve polomljeni plastiki, dve počeni in posoda za hladilno je počena na vrhu. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic. 

D4769610-AF68-4C60-9726-9BF6ACC9BFAC.jpeg

Naj te potolažim, tud sam sem začel sezono podobno. :ninja: Sicer niso bile maline, ampak kurčev pesek. Lep dan za izlet, vse fajn dokler se na ravnini furam za enim audijem, ki je iznenada na polno prbremzal. Ker poznam cesto nisem pričakoval, da bo tam bremzal, sploh ne tako na hard. Sem imel lepo varnostno razdaljo pa ni pomagalo. So delavci ob cesti na drugi strani rezali drevje in imeli oni kurčev drobilnik. Pa mu je prletel z zastavico na cesto. On na polno po bremzi, jaz pa tudi, samo da je meni zaradi peska začelo zadnji konec nositi. Ni mi preostalo drugega kot da sem se ulegel in caa. 4m zdrsel. K sreči je crash bar veliko odnesel, so pa kljub temu nastradale vilice in pesta. Meni k sreči nič, je bolj ego trpel. Boljše, da se je tako končalo, kot pa da bi prletel njemu v rit. :huh:

image.thumb.png.eb05bd627b6b110346424a36b937332a.png

Se pa tolažim s tem, da se motoristi delimo v dve skupini, tisti ki so že padli in tisti, ki še bodo. :) Upam pa da sem se zadnjič, ker res ni fajn. :friend1:

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gasperX pravi:

oooooo ja jest sem ziher prej legu :D 

če si prej padu z mopeda kot si ga vžgal, ne vela :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Arzen pravi:

Naj gre vse v 3pm. Pa tako lep izlet je bil. Jaz trenutno izgledam kot da sem odigral fuzbal tekmo. Malo sem pretresel maline. Motor pa ima dve polomljeni plastiki, dve počeni in posoda za hladilno je počena na vrhu. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic. 

D4769610-AF68-4C60-9726-9BF6ACC9BFAC.jpeg

to niso mitas-...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

to niso mitas-...:naughty:

sj zato je pa legu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arzen tuhinjska dolina? prej bi vprašal pa bi ti kdo dal napotke in pasti na tej poti.. izpit si obdržal ?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Arzen pravi:

. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic.

Jebeš ego ...ampak babje molitvice je pa jeba :dry:

glaun, da si cel .. ampak razumem tvojo bolećino ... sm jih precej imel ... regrat nabiru :P

p.s.

desi se ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 3. 2019 ob 7:14, Arzen pravi:

Zakva me tepes zj? Tko je, jebatga. 

 

pred 3 urami, dr.looney pravi:

.... :friend1:.... kva s pa delu?.... :friend1:

ti tud tepst ne znaš več ..  arzen je pa tud slabš kot cigansk froc..jih dobi pa še zmer ne zaleže..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

.... :friend1:.... kva s pa delu?.... :friend1:

Ne vem, zadnji konc je zaplesu po svoje. Tok sem še rešu, da sem se ognil avtom pa obcestni oznaki, na travi pa sem vadil kako ne ustavit motorja. 

pred 2 urami, thumper pravi:

@Arzen tuhinjska dolina? prej bi vprašal pa bi ti kdo dal napotke in pasti na tej poti.. izpit si obdržal ?

Buč v Tuhinjski ja. Saj sva s kolegom nardila pot Komenda - Kamnik - Mozirje - Vransko in potem kle nazaj prot Kamniku pa sem šel v maline. Policaji šli 2x mim sam se niso ustavil. 

pred eno uro, Vin pravi:

@Arzen, a v Buču si zavil s ceste? Kak to?

Jap točno tam. Ne vem kaj blo, na cesti ni blo videt nič, pač zadnje kolo je hotlo zdrsnit, pa sem zravnal. Šel mimo avtov, ki so pelal nasprot, pa mimo obcestni količek direkt na en travnik, toliko sem se že potrudil oz mi ratal spelat da nisem zadel v avto ali un količek. Kolega prav, da me je že prej neki krivil zadaj. Vzmetenje? Mogoče zadnja guma kriva. Ne vem. Vem le, da mi je ene 3x že hotlo zdrsnit prej. Pa sva se na pumpi pred Vranskim menla kaj je vzrok temu drsenju. Sem šel skozi bistveno bolj ostre ovinke z višjo hitrostjo, pa ni bilo nič. Mogoče sem sam kriv pa bi moral vseeno zaupat motorju pa ga še bolj nagnit. Ne vem. Vem le, da me zdaj vse boli in želim samo počivati. Pa motor moram porihtat. V prvi vrsti menjat bučko za hladilno tekočino in dve plastiki, ostalo je videt v redu. Motor ne vžge tako da pride mehanikar pogledat k meni domov. Hvala bogu je jutri NEdela, tako da bom lizal rane. 

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

Prva furA pa si že vse zlamal:lol1:

Sem mislil, da sem jaz mojster.:worship:

Sam, da si cel!

S tem motorjem je druga fura :ras:  pizda sem bil jezen, sem prec vstal pa rokavice vrgu v pi**o mat**no. Pa res je bil lep izlet, pol pa tole. Ja, sam d cel, to je res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arzen, uff, to je bilo pa napeto, če si se moral izogibati avtom, ki so šli naproti. ? Nič, zrihtaj motor in gas dalje. Upam, da ni nič resnega tole z drsenjem in gre bolj za to, da si zdaj na začetku še malo bolj občutljiv na vse te dražljaje, ki jih oddaja motor na naših kolovozih.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

če si prej padu z mopeda kot si ga vžgal, ne vela :D

 

Skor hehe.... Ampak na zalost nisem v ovinku vidu oljnega fleka in Mi je Sam spodnesl prednjo gum.... Tako sem takoj krstil Nov Motor... V prvih 500m  popraskane Stange na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Arzen said:

Vem le, da mi je ene 3x že hotlo zdrsnit prej.

Sozalje za tole. Ne privoscim nikomur, sploh pa ne nekomu, ki ima moped cisto na novo, in se ga se navelicati ni mogel v tem casu...

Me pa zanima, ce imas namontiran scottoiler?

6 hours ago, Darko3g said:

Zmaga pa vseeno tale: https://youtu.be/Q9zNUPDmnz4?t=13

Takole sem v cetrtek plesal ko sem s Falcotom sel iz sihta - nov komplet ContiSportAttack, moped postavim dol z (verjetno mastnega) dvigala, zavijem na ulico, v drugi prestavi pri ene 40 km/h za 3 milisekunde malo mocneje odprem plin, fijuuuu... ...k sreci se je izslo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Arzen said:

Vzmetenje? Mogoče zadnja guma kriva. Ne vem. Vem le, da mi je ene 3x že hotlo zdrsnit prej.

Prenizek tlak v gumah? Si preveril po zimskem spanju? Zna zelo grdo odnašati zadek.... 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Arzen pravi:

Ne vem, zadnji konc je zaplesu po svoje. Tok sem še rešu, da sem se ognil avtom pa obcestni oznaki, na travi pa sem vadil kako ne ustavit motorja. 

Buč v Tuhinjski ja. Saj sva s kolegom nardila pot Komenda - Kamnik - Mozirje - Vransko in potem kle nazaj prot Kamniku pa sem šel v maline. Policaji šli 2x mim sam se niso ustavil. 

Jap točno tam. Ne vem kaj blo, na cesti ni blo videt nič, pač zadnje kolo je hotlo zdrsnit, pa sem zravnal. Šel mimo avtov, ki so pelal nasprot, pa mimo obcestni količek direkt na en travnik, toliko sem se že potrudil oz mi ratal spelat da nisem zadel v avto ali un količek. Kolega prav, da me je že prej neki krivil zadaj. Vzmetenje? Mogoče zadnja guma kriva. Ne vem. Vem le, da mi je ene 3x že hotlo zdrsnit prej. Pa sva se na pumpi pred Vranskim menla kaj je vzrok temu drsenju. Sem šel skozi bistveno bolj ostre ovinke z višjo hitrostjo, pa ni bilo nič. Mogoče sem sam kriv pa bi moral vseeno zaupat motorju pa ga še bolj nagnit. Ne vem. Vem le, da me zdaj vse boli in želim samo počivati. Pa motor moram porihtat. V prvi vrsti menjat bučko za hladilno tekočino in dve plastiki, ostalo je videt v redu. Motor ne vžge tako da pride mehanikar pogledat k meni domov. Hvala bogu je jutri NEdela, tako da bom lizal rane. 

S tem motorjem je druga fura :ras:  pizda sem bil jezen, sem prec vstal pa rokavice vrgu v pi**o mat**no. Pa res je bil lep izlet, pol pa tole. Ja, sam d cel, to je res. 

Desni ovinek? Tlak v gumah? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Arzen pravi:

Naj gre vse v 3pm. Pa tako lep izlet je bil. Jaz trenutno izgledam kot da sem odigral fuzbal tekmo. Malo sem pretresel maline. Motor pa ima dve polomljeni plastiki, dve počeni in posoda za hladilno je počena na vrhu. Vikend bo namenjen lizanju ega in poslušanja babjih molitvic. 

D4769610-AF68-4C60-9726-9BF6ACC9BFAC.jpeg

Sem videl ta motor in še enega belega parkiranega sredi travnika kakšnih 15 m od roba ceste - je izgledalo, kot da sta se s kolegom tam dobila in ne da si šel na tla. Sem se še spraševal kako to, da sta parkirala sredi travnika in ne bližje cesti. Le malo naprej pa je res bila policijska patrulja - bi bilo bolje, da tebi pomagajo, kot da sem jima jaz moral odpreti denarnico. Samo da si o.k., sezona se šele začenja in bo tudi še veliko uživanja - le nič strahu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, XTR pravi:

Prenizek tlak v gumah? Si preveril po zimskem spanju? Zna zelo grdo odnašati zadek.... 

Nisem. Če je to krivo, sem pa res bedak.

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Desni ovinek? Tlak v gumah? 

Ja desni. Glede tlaka, vidiš odgovor v prejšnjem odgovoru.

pred 13 minutami, Erik99 pravi:

Sem videl ta motor in še enega belega parkiranega sredi travnika kakšnih 15 m od roba ceste - je izgledalo, kot da sta se s kolegom tam dobila in ne da si šel na tla. Sem se še spraševal kako to, da sta parkirala sredi travnika in ne bližje cesti. Le malo naprej pa je res bila policijska patrulja - bi bilo bolje, da tebi pomagajo, kot da sem jima jaz moral odpreti denarnico. Samo da si o.k., sezona se šele začenja in bo tudi še veliko uživanja - le nič strahu... 

Auč. Za kaj pa so te obral? Hitrost? 

Dans je sicer bolje le cela desna stran me boli kot da sem včeraj imel kakšno telovadbo na hard. 

Sem pa včeraj videl, da so še ljudje. En je prišel z avtom iz ene bajte malo naprej vprašat če kaj rabiva, pa ene par motoristov nakazalo če vse ok. Edin tisti trije avtomobili, ki so šli kontra pa sem šel med dvema skoz, se noben ni ustavil. Upam, da jim nisem črtice naredu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zok pravi:

Me pa zanima, ce imas namontiran scottoiler?

Imam oiler DIY opisan v temi o mazanju verige. Ker je ročni, veriga pa na desni strani (F serija BMW) se mi je parkrat zgodilo ob parkiranju, da sem imel zaradi pozabljivosti :headbang: mastno gumo v površini veliki za dlan. Prvič sem malo s strahom tipal desne ovinke, vendar po nekaj kilometrih niti sledi olja na gumi. tudi nikakršnega zdrsavanja.

Prve vožnje za izkušenim kolegom znajo bit "prasica", še posebej, če se kolega ne zaveda neizkušenosti tistega za sabo. Vožnja postane adrenalinsko lovljenje in dohajanje tistega pred sabo. Za vodečega je takšna vožnja mukotrpna, ker ima občutek, da se zadnji "vleče kot megla".

@Arzen Iz zapisanega sklepam da si še začetnik (tlak v gumah) to naj bi preveril pred vsako vožnjo. "zaliži" rane in lepo po korakih naprej.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!