Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ti pa dam prav, voda ki se pretaka po večini slovenskega državnega vodovoda, ni več živa in kot takšna povsem drugačna od domačih vodovodov. Moj zmaj opazi to razliko, jaz je ne.

Imamo pa v Sloveniji to srečo, da je noter samo klor.

Kaj vse mešajo američani noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden redkih, ki razmišlja s svojo glavo:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo in zgolj za svojo glavo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deset ur vožnje v Titograd po dežju. ☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Frenk 67 pravi:

Deset ur vožnje v Titograd po dežju. ☹️

V Podgorici bi bil kako uro prej...😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

Tolele

17101546129826340579872233780654.jpg.640691eab32b0b14e582e2748c51c66e.jpg

bodi srečna da ni tole:

 

home-pregnancy-test-basics-the-real-deal-on-what-you-need-to-know.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

bodi srečna da ni tole:

 

home-pregnancy-test-basics-the-real-deal-on-what-you-need-to-know.png

Pri mojih letih bi to bil že čudež. 🤣🤣🤣

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

Pri mojih letih bi to bil že čudež. 🤣🤣🤣

... pa sej si videt še čist apetitlih..  :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Zivnorc pravi:

... pa sej si videt še čist apetitlih..  :huh: 

Itak, da :rolleyes:..... sam EMŠO me izda. Letos mi pred vrati stoji Abraham.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, dr.looney pravi:

 Letos mi pred vrati stoji Abraham.

U rt ga sun   :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podražitev zavarovanja. Za svojo 4 leta staro štirikolesno kiblo, ki je daaaleč od kakšnega srednjega razreda, sem dal natančno 22,78% več kot lani. Kljub 20% popustu na Drajv, paket "Triglavku.acpa.ac"., sem že na jurja ojrov. 😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 3. 2024 ob 18:12, Tedybear pravi:

Podražitev zavarovanja. Za svojo 4 leta staro štirikolesno kiblo, ki je daaaleč od kakšnega srednjega razreda, sem dal natančno 22,78% več kot lani. Kljub 20% popustu na Drajv, paket "Triglavku.acpa.ac"., sem že na jurja ojrov. 😡

Isto jaz v petek na Grawe... Izpolnim včeraj anketo, dam eno zvezdico in takoj zazvoni telefon. Me vpraša , s čim sem tako nezadovoljen? :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zakaj, ko to berem , jebejo nas po dolgem in počez vsi po vrsti s temi podražitvami, k pa jaz rečem kdaj bo šla plača gor pa....quaaaaaaa :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 3. 2024 ob 11:58, dr.looney pravi:

Tolele

17101546129826340579872233780654.jpg.640691eab32b0b14e582e2748c51c66e.jpg

Lej, eni pravijo da vse bolezni in vse sranje, ki doleti naš telešček izhaja iz tega, kaj pojemo.

Jaz se strinjam z njimi, ker če bi ti jedla normalno hrano v normalnih količinah in bi mela kmečkih 100 kil, te nobena

bolezen nebi niti povohala ! Tak si pa kost pa koža in tvoje telo nima maščob, da bi te branile pred bacili in bakterijami .

Stari ljudje so vedno pravili: ko pride bolezen tasuh pocrkajo, tadebel pa shujšajo !

Zapomn si to !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/11/2024 at 6:12 PM, Tedybear said:

Podražitev zavarovanja. Za svojo 4 leta staro štirikolesno kiblo, ki je daaaleč od kakšnega srednjega razreda, sem dal natančno 22,78% več kot lani. Kljub 20% popustu na Drajv, paket "Triglavku.acpa.ac"., sem že na jurja ojrov. 😡

Drive je samo na osnovno premijo, ne? In zakaj nimas 25%? :P ! Za navigacijo sem kupil rugged androida, pa se je z aplikacijo drive sam izplacal. Guspa vozi AC in mi nastepa %% za motor in avto. Pa se previdno sofira vsa ta cas. Win-win. 
 

Ampak, brez foruma bi bil mobi pol koristen. @snecer  me je opremil se z lustno updatano iGo aplikacijo, in se mi zdi, da bo stvar letos super koristna. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kugelschreiber said:

Drive je samo na osnovno premijo, ne? In zakaj nimas 25%? :P ! Za navigacijo sem kupil rugged androida, pa se je z aplikacijo drive sam izplacal. Guspa vozi AC in mi nastepa %% za motor in avto. Pa se previdno sofira vsa ta cas. Win-win. 
 

Ampak, brez foruma bi bil mobi pol koristen. @snecer  me je opremil se z lustno updatano iGo aplikacijo, in se mi zdi, da bo stvar letos super koristna. 

 

 

Nimam 25%, ker težko, res težko naredim mesecno 400 km po AC ali magistralkah. Tole svaljkanje okoli Bleda pa na Pokljuko...raje ne vklopim. Naša se vozi dnevno 10 km v eno smer . Samo 800metrov je omejitev 90, po klancu iz Bleda ( Betin) 70, ostalo pa 40 in 50. In pol bodi pedanten in vkljapljaj za tiste par minut?. Ahhhh

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Buschi pravi:

Lej, eni pravijo da vse bolezni in vse sranje, ki doleti naš telešček izhaja iz tega, kaj pojemo.

Jaz se strinjam z njimi, ker če bi ti jedla normalno hrano v normalnih količinah in bi mela kmečkih 100 kil, te nobena

bolezen nebi niti povohala ! Tak si pa kost pa koža in tvoje telo nima maščob, da bi te branile pred bacili in bakterijami .

Stari ljudje so vedno pravili: ko pride bolezen tasuh pocrkajo, tadebel pa shujšajo !

Zapomn si to !

No pol bom js še mal shujšala. Ti pa boš mogu kr do okulista stopiti, ker če bi tvoja opažanja držala bi js mela tam okol 50 kil, tak jih mam pa še 30 zraven. Iz tega sklepam, da maš hude težave z vidom. 

 

pred 22 urami, Buschi pravi:

Tu gre za umetne oploditve, ne po naravni poti. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 3. 2024 ob 20:49, Kugelschreiber pravi:

Drive je samo na osnovno premijo, ne? In zakaj nimas 25%? :P ! Za navigacijo sem kupil rugged androida, pa se je z aplikacijo drive sam izplacal. Guspa vozi AC in mi nastepa %% za motor in avto. Pa se previdno sofira vsa ta cas. Win-win. 
 

Ampak, brez foruma bi bil mobi pol koristen. @snecer  me je opremil se z lustno updatano iGo aplikacijo, in se mi zdi, da bo stvar letos super koristna. 

 

 

Vsi drajvi, ki se štartajo 15.03 ali kasneje gredo samo še do 20%.

Drajv: Analiza zavarovancev-uporabnikov aplikacije Drajv kaže, da je trenutni popust, ki ga
namenimo DRAJV voznikom nekoliko višji kot bi bil upravičen z vidika rizika. Zato znižujemo
zgornjo mejo popusta DRAJV in sicer s 25 % na 20 % za vozila iz PS01 in PS05 (avtodomi) ter
popravek zapisa popusta za PS06 (motorna kolesa) s 25 % na 15 %. Nova pravila Drajv
začnejo veljati za uporabnike, ki s 15. 3. 2024 pričnejo z novim zbiranjem voženj oz. popustov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Marko P. said:

PS06 (motorna kolesa) s 25 % na 15 %.

Pizdaste pizde. K sareči je prav včeraj prišlo na 25i % in je za letos vse odvoženo. Ampak motorji tudi lani niso bili 25%, so bili nekaj manj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pizdaste pizde. K sareči je prav včeraj prišlo na 25i % in je za letos vse odvoženo. Ampak motorji tudi lani niso bili 25%, so bili nekaj manj. 

Kolikor je meni znano, so bili motorji, od kar za njih obstaja Drajv max 15%. Idioti, ki se trudijo nekaj podražiti brez podražitve so se malo .....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Marko P. said:

Kolikor je meni znano, so bili motorji, od kar za njih obstaja Drajv max 15%. Idioti, ki se trudijo nekaj podražiti brez podražitve so se malo .....

...mal zatipkali. Pravkar je priletel mail. 

 

Pri nagrajevanju s popusti bodo z 18. 3. 2024 začele veljati spremembe. Po novem bo z varno vožnjo za avtomobilsko zavarovanje, zavarovanje avtodoma in zavarovanje Mladi voznik mogoče doseči do 20 % popusta. Ob tem bo najvišji možen popust za motoriste še vedno ostal 15 %.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Tisti fant, ki ga omenjajo v nesreči v Paklenici na hrvaškem  je doma tukaj  iz naših krajev  :(Ožbej, samo šesnajst let je  imel:(

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!