Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 11 urami, Buschi pravi:

Matkurba no

 

20231121_183759.jpg

... ja porka flk, no...  

...a sm ti reku, da ritmična gimnastika ni zate!  :nono:

 

 

 

..ja kva's pa delu?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem delu? Jest neč! Pač sem z motorjem prehiteval avto in se je dolenček odloču, da bo un tut prehitevu. Brez žmiguca bumf u mene in mi je desno nogo stisnil ob motor. Zlomljen desni mezinec in še ena kost tam na stran.

 

Zdej pa ležim u bolnici, ker sem fasu bakterijsko ukužbo in je noga tak zatekla, da so mogl longeto dol dat:

 

17006600786992630971071785658482.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj ležim v postelji,gledam sonček in razmišljam:

Če bi bil ful glup in bi vozu GeeSa, se to nebi zgodilo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buschi pravi:

Kaj sem delu? Jest neč! Pač sem z motorjem prehiteval avto in se je dolenček odloču, da bo un tut prehitevu. Brez žmiguca bumf u mene in mi je desno nogo stisnil ob motor. Zlomljen desni mezinec in še ena kost tam na stran.

 

Zdej pa ležim u bolnici, ker sem fasu bakterijsko ukužbo in je noga tak zatekla, da so mogl longeto dol dat:

 

17006600786992630971071785658482.jpg

Hmm že ta drugi v enem tednu, ki je fasal okužbo na isti način, pa kaj delajo...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, MARE 65 pravi:

Hmm že ta drugi v enem tednu, ki je fasal okužbo na isti način, pa kaj delajo...:hmm:

Ko so mi operirali koleno nas je bilo 6 v sobi, 4 smo imeli po op hudo bakterijsko okužbo...

Travma odelek E 🤑

Drugače sem pa slabe volje, ker je forum ugrabljen in posran s strani enih te istih povsod, od tehničnih tem naprej...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Buschi pravi:

Kaj sem delu? Jest neč! Pač sem z motorjem prehiteval avto in se je dolenček odloču, da bo un tut prehitevu. Brez žmiguca bumf u mene in mi je desno nogo stisnil ob motor. Zlomljen desni mezinec in še ena kost tam na stran.

 

Zdej pa ležim u bolnici, ker sem fasu bakterijsko ukužbo in je noga tak zatekla, da so mogl longeto dol dat:

 

17006600786992630971071785658482.jpg

sočustvujem, bakterijska okužba je fakingšit. Je bil zraven mene tip, ki je že hodil, jaz sem se komaj premikal v ležečem stavu. Pa sva se mal hecala drug drugega...čez 14 dni je dobil odprtino v nogo in vakuum...jaz sem čez naslednjih 14 dni shodil, on je pa še vedno zdravil okužbo. 

Pa te nočem strašit, na koncu je zmagal, ampak prekleto sranje so te okužbe ki znajo trajat.

ps. in kaj je smešno...jaz nepokreten sem si z robčki pucal otekla jajca (koža napokala pa to) od udarca in se mi smeje, jaz pa njemu nazaj v stilu: stari tako lukno maš v nogi da ti kost vidim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Ko so mi operirali koleno nas je bilo 6 v sobi, 4 smo imeli po op hudo bakterijsko okužbo...

Travma odelek E 🤑

Drugače sem pa slabe volje, ker je forum ugrabljen in posran s strani enih te istih povsod, od tehničnih tem naprej...

 

Kaj sem pa jaz naredu...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MARE 65 pravi:

Kaj sem pa jaz naredu...:cry:

Nič, nisem mislil tebe.😉

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, MARE 65 pravi:

Kaj sem pa jaz naredu...:cry:

ti si vsega kriv...no tak se mi zdi...jokice že najdejo način, da pljuvajo čez sočlane MSja. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

ti si vsega kriv...no tak se mi zdi...jokice že najdejo način, da pljuvajo čez sočlane MSja. :P

 

Ups tukaj pa jaz izstopam iz debate, preveč imam tega vsak dan, ni nam to potrebno.

Zaradi tega postanem slabe volje...da ne bom off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, MARE 65 pravi:

 

.... preveč imam tega vsak dan, ni nam to potrebno.

 

.

... tud jest :eek:

... prav imaš ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Ta zima se vleče u 3,14ko materno

13C skos Postojno danes ob 10uri. Jebala te zima, prid na primorsko mamo samo 8C :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

13C skos Postojno danes ob 10uri. Jebala te zima, prid na primorsko mamo samo 8C :P

 

Ni čudno, da se mi " dogaja". Dva dni nazaj minus 13 na stadionu biatlona, danes pa plus 13. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... TC Motoshop :cry:

a v povezavi s tvojim skeletom? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

a v povezavi s tvojim skeletom? :P

 

.

.... ne, v povezavi z mojimi vrednostnimi boni, ki sem jih MORAL zapravit do tega meseca  ... pa tud za 100 evrov neke uporabne robe nisem mogu nabrat :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!