Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

En "dohtar" na tekm, če mu sploh lahk tak rečeš wallbash.gif ta presnet jugovič je zih kupu diplomo dol ..še jst bi se bl znajdla ob prebiti arkad madona, ne d mi tamala že skor kap dožvi od strahu k je lila kri, predn se je un gumpec zrajtav kaj in kako mad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k morm prej iz službe... preveč ur mam :cry: ... pa še slabo vreme je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma nič, prav nič. Lahko bi me šef, pa me ni mogu, lahko bi me bolj kislo vreme, pa ga sploh ne jebem. Lahko bi me kakšna bejba, pa sploh nima šanse, ker mi je danes vse ravno, pravzaprav mi je čisto gladko in se počutim kot zlata ribica. Manjka še čivava na straži. Kaj je blo včeraj ni važno in kaj bo yu3 ni bistveno. Danes je fajn. b.p.

Lahko bi me ciftra, ki je šla mal gor, pa imam veliko prijateljev, ki mi prikličejo nasmeh na obraz. Tako-dans je en fajn dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma nič, prav nič. Lahko bi me šef, pa me ni mogu, lahko bi me bolj kislo vreme, pa ga sploh ne jebem. Lahko bi me kakšna bejba, pa sploh nima šanse, ker mi je danes vse ravno, pravzaprav mi je čisto gladko in se počutim kot zlata ribica. Manjka še čivava na straži. Kaj je blo včeraj ni važno in kaj bo yu3 ni bistveno. Danes je fajn. b.p.

Lahko bi me ciftra, ki je šla mal gor, pa imam veliko prijateljev, ki mi prikličejo nasmeh na obraz. Tako-dans je en fajn dan.

p.s. Niti poštar od Pajkice me danes ne more spravt u slabo voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Niti poštar od Pajkice me danes ne more spravt u slabo voljo

bom drugič rekla nej teb nos taplave kuverte :wallbash: bom vidla kok boš pol dobre vole :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom drugič rekla nej teb nos taplave kuverte wallbash.gif bom vidla kok boš pol dobre vole sad.gif

j kar vprašanje kakšne vole bom:

1. če bo naslov nate, ni problema

2. če je slučajno obvestilo, da sem zadel na lotu, bova delila, ni problema

3.če je moj naslov, pa kaj me to briga

dns ne bom slabe volje, me ne more spravt s tira prou nič

in če je možno, bi dobro voljo rad razdelil tudi med druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma serviser me spravla ob živce že 3 tedne kr je motor še kr tam, narjeno pa ni nič....

Hondo si kupi :slap: ...pa nauš 'mel problemov! :hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš dam iz šihta in pol še s hriba doma pa mrzla voda u bojlerju :wallbash: :wallbash: razpizdlu čist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek se odpravi na eno brezkompromisno kavo, brezi izgovorov in blesavih baristov, tako oštro in močno, nardi za to 15 kilometrov pride pred teraso, čez pa trak POLICIJA. zapreto. da popizdiš. :wallbash: ko rano rani rano dan zajebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!