Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Danes so me razočarali vsi udeleženci cestnega prometa, vikend vozniki automobilisti kot VIKEND MOTORISTI!  :SS

SEKANJE OVINKOV( danes jih je bilo vsaj 10 motorjev ( če ne še več), ki so sekali ovinke in na svojem voznem pasu, sm se moral umikati debilom skrajno desno), IZSILJEVANJE PREDNOSTI, jaoooooo meni, če bo šlo tko naprej, se ne grem več!  :SS   :SS   :SS

Voznik srebrnega suzukija sv-ja peljal si iz Idrije proti Godoviču . . . . . . . . če tole bereš, ti želim samo eno stvar, ko boš naslednjič sekal ovinek, ti želim samo en orng kaion nasproti in nič drugega! Kje imaš Pamet, z sopotnico greš sekat nepregledne ovinke!!!!  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel na sprehod čez italijo in prek kozine nazaj. Ita del 3/4 prazen in pa le nekaj malega norcev na slo strani. 2 kamikazeja črni kaj gor, nekaj 125cc mularije oblečene za na plažo... standardno.... ah za vikende črni kaj no go...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcerajsnja smrt sinovega kolega (16 let)...pri spustu po lokalni cesti z kolesom je priletel v traktor, ki ga je vozil - njegov oce. Ce to ni tragedija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcerajsnja smrt sinovega kolega (16 let)...pri spustu po lokalni cesti z kolesom je priletel v traktor, ki ga je vozil - njegov oce. Ce to ni tragedija...

Grozljivka! Ubogi starši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idiot z motorjem preko predora Golovec zjutraj ob 6:17... Hitrost mnogo previsoka, od levega oboka preko vseh treh pasov na desnega in zopet nazaj, vsi pasovi so ga bili polni, polnih črt ne pozna... Idiot !!!!

 

Taki mečejo slabo luč na vse ostale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idiot z motorjem preko predora Golovec zjutraj ob 6:17... Hitrost mnogo previsoka, od levega oboka preko vseh treh pasov na desnega in zopet nazaj, vsi pasovi so ga bili polni, polnih črt ne pozna... Idiot !!!!

 

Taki mečejo slabo luč na vse ostale....

Predvidevam pa da so vsi idioti v avtomobilih bili na prehitevalnem pasu .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam pa da so vsi idioti v avtomobilih bili na prehitevalnem pasu .......

... in prehitevali ljubljansko meglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam pa da so vsi idioti v avtomobilih bili na prehitevalnem pasu .......

 

Nope, idiot je letel 150 preko Golovca - seveda smo mu bili VSI napoti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sram nas je lahko, da mamo tok zjeb... cesto od Kr. gore do Vršiča kjer se giblje mnogo turistov :BUA:  :jezen

Mogoče pa ravno zaradi te ceste tako množično pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko med furjastim odhodom na Jadranko vzames napacno osebno in te organ na meji obrne nazaj v Zlovenijo. Nakar te za povrhu se z nasmehom pouci, da je za prihod na mejni prehod brez ustreznega dokumenta zagrozena kazen v visini 200 EUR.

Sicer Hvala organu, ker me ni oglobil.... sam unim, k so Si izmislili taksen inkasantski zakon... Da bog da jim zene rode stonoge i da citav zivot rade samo za cipele !!!

PS: kdor nima v glavi, ima v gumah. ... Grrrrrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Da bog da jim zene rode stonoge i da citav zivot rade samo za cipele !!!

PS: kdor nima v glavi, ima v gumah. ... Grrrrrr

Ja hvala za tole! Srknem kapucin, preberem o stonogi, in v napadu smeha lepo pospricam ekran in tipkovnico s kapucinom. In sedaj me je spravilo v slabo voljo razstavljanje tipkovnice in pranje tipk. Sam stonoga pa se zmer zmaga! Sploh, ce si to cist prevec plasticno predstavljas :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pezde si je potegnil ven en šiv. Pa gremo spet na veterino (kjer bodo, btw, obogateli na moj račun) :glare:

Kaj ste ga pa paral, da je blo treba šivat? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov fajn za kanonado na Bledu. Kao ognjemet. Vsem pesom na vasi sej zmesal, lajajo, tuljo k zmesan, kam se je sou pa mack skrit, pa pojma nimam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faking tumor na črevesju :glare:

 

 

Moja psica si je sama šive po sterilizaciji potegnila  :grrr  vmes brenkala na njih ko na kitaro  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!