Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

To , da nisem usral motorja :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

To , da nisem usral motorja :sleep2:

pa koščice v golažu, as pozabu? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak trapast dan. Do Škofij 2x grobo izsiljevanje, nato dež in toča proti podgradu, obrnem in grem raje za italijo... pot ob morju zaprta Trst do Šešljana... grem okoli 50km kolon in na kosilo. Zeeeeh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, bobi1001 pravi:

MAUS prav da ga zna:kva2:

sam ninđe znam :jezik:

dons me pa ni usralo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je z desne na polno priletel na cesto terenec, zapeljal na levi pas, nekaj časa vozil po levi, šele potem se je nekako spravil na desnega. Jaz sem bremzala na polno, smer rešitve je bila popolnoma nejasna, ker je bil tip prav povsod.

No, ko se je le spravil na desni pas, sem ga prehitela in seveda je imel v levi roki telefon.

Mislim, da me je to kar spravilo v slabo voljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Včeraj mi je z desne na polno priletel na cesto terenec, zapeljal na levi pas, nekaj časa vozil po levi, šele potem se je nekako spravil na desnega. Jaz sem bremzala na polno, smer rešitve je bila popolnoma nejasna, ker je bil tip prav povsod.

No, ko se je le spravil na desni pas, sem ga prehitela in seveda je imel v levi roki telefon.

Mislim, da me je to kar spravilo v slabo voljo!

čewl u špegu :mad: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

čewl u špegu :mad: 

Pa ne na terencu, isto kot težit "zajebanmu" črnogorcu 120Kg+... 

Ne štekam zakaj je čačkarjem telefonov tako milo prizanešeno... Prvo te morajo dobit, 80% da te ne, nato je še kazen mila (polovička je 120€)... sploh napram ostalim. 500€ (polovička) bi moralo bit pa me zanima kdo se bo še pogovarjal brez prostorične opreme ki stane dandanes zelo malo 1/3 navadne kazni... S tem da se vsak nadaljni tovrstni prekršek v roku leta po prvem kasira dvojno ter šteje v sklad za pike po npr 6 na prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vs nč ne briga. mi gre pa na qrc

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

Jebem ti svečko ... Crknla ... Spet

ti pridem svečo držat, da boš boljš vole :jezik: 

pred 23 minutami, I30 pravi:

vs nč ne briga. mi gre pa na qrc

upam, da ti ne skoči gor Murko :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

ti pridem svečo držat, da boš boljš vole :jezik: 

upam, da ti ne skoči gor Murko :lol1: 

Temu bi se reklo izpod kapi pod slap Rinka! :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons so mi pa brizgnl u oći, da so mi ozadje pogledal ... a ne morjo stopt za mano in pogledat ... še zdj sm ćoraf in se mi full blešči :mad: 

ćist sem ogorćen ... :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

dons so mi pa brizgnl u oći, da so mi ozadje pogledal ... a ne morjo stopt za mano in pogledat ... še zdj sm ćoraf in se mi full blešči :mad: 

ćist sem ogorćen ... :ras: 

Slabe volje sm ker nič ne vidiš..:sleep2:..šel si mimo mene, ponujal sem ti 500€  , drugič ko greš ti mim mene si na vrsti ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Slabe volje sm ker nič ne vidiš..:sleep2:..šel si mimo mene, ponujal sem ti 500€  , drugič ko greš ti mim mene si na vrsti ti :P

:eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ilmeteo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa samo koleno :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,
posredujemo sledilno številko paketa, s katero boste lahko preverili status pošiljke na vaši poštni izpostavi:  xyqwčšžđ ... :blush:

V petek naj bi bilo poslano ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, RobiRoberto pravi:

Pozdravljeni,
posredujemo sledilno številko paketa, s katero boste lahko preverili status pošiljke na vaši poštni izpostavi:  xyqwčšžđ ... :blush:

V petek naj bi bilo poslano ... :blush:

Hmmm, pa še veš da si na Motosvetu in ne strani Pošte Slovenije ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Že nekaj časa samo koleno :dry:

:cry:

Kaj me je spravilo v slabo voljo? Jebem jim Telemach, pa nesposobne ljudi,ki nimajo pojma, zakaj čučajo tam, k itak ne znajo odgovorit na osnovno in splošno vprašanje,  pa varstvo osebnih podatkov, pa reklamacije, pa...aaaaa....da jim jebem...uffff....Pritisk narasu na 200 :mad:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Natty pravi:

:cry:

Kaj me je spravilo v slabo voljo? Jebem jim Telemach, pa nesposobne ljudi,ki nimajo pojma, zakaj čučajo tam, k itak ne znajo odgovorit na osnovno in splošno vprašanje,  pa varstvo osebnih podatkov, pa reklamacije, pa...aaaaa....da jim jebem...uffff....Pritisk narasu na 200 :mad:

 

:friend1:živčke na pašo tud jest sem mou podobne probleme.......pa ko jih jebe:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš bit mrtvo hladen, če ti na račun za telefon nabijajo kar ene stvari, pol ti pa reče, da so odhodni klici iz tujine, pa tam sploh nisi bil...čez par minut ti reče..aja, joj ne..se opravičujem..ne vem, kaj bi to lahko bilo...in na koncu ti prbije, da si klical v druga omrežja, ti maš pa neomejeno porabo klicov v vsa omrežja. In, ko ne ve več, kaj bi se še spomnila, reče: " Joj gospa, pa že veste kam te klicala." Joj ne, sorry, ti mi povej...Faaak, kot, da sem stara 15 let..:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, bobi1001 pravi:

 

Pa ne zdej mene tepst:cry:

 

 

 

 

 

 

Ne tebe :friend1:..ti mi nis poslal računa za telefon :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!