Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 55 minutami, Tedybear pravi:

A to ti resno?

Že res, da nas je nekoč zabaval v paru z T. Hillom, ampak gre za B produkcijo...torej nizkoproračunske filme, brez neke umetniške veljave, filmi namenjeni zabavi določenega kroga občudovalcev.  Nekako kot turbo folkarji...

ampak .. mlatu jih je pa za šalo :P

pa ob stene metu ..... za zalućal enega v drugega in so štirje padl ... :lol1:

js sm se v 80 letih njegovim filmom full nasmeju .... no ja .. edin še film "Grške smokvice" sem rad pogledu :jezik: 

drugačni cajti so bli :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, smasher pravi:

Ja ja ker veliki filmi kot transformerji, x men, fantastični 4, jurski park, Warkraft in vse te velike miljonske produkcije imajo globoko moralno sporočilo, vse poklat, ameriški vojaki so legende, ZDA so center sveta ker vsi vesoljci in konci sveta se začnejo in končajo tam. Ri stari filmi so dostikrat meli razvedrulni vlogo, ni hlo razkosanih ljudi, včasih celo kazali malce strpnosti in so se na koncu ljudje spravili med sabo. Holiwood za enega igralca pokolje vse živo. Tako da filmi imajo redko dobro sporočilo in globlji filozofski pomen. Tako da ali je stari A-team ali po novem tom z velikim bosom rasfu... vse za nemogočo misijo kaj je sporočilnost in globlji pomen? Tako da ti da so efekti malo bolj poceni še ne pomeni da film ne mora zabavat in sprostit. Mislil sem pa na osebo ki ni le igralec ampak je v življenju še marsikaj zanimivega počel in doživel.

Lej...to, kar si napisal, niso VELIKI filmi...ampak glede na tvoja leta, verjamem, da zate so. Filmska produkcija se ni začela z računalniško dobo in animacijami likov....in ko se govori o VELIKIH filmih, se ponavadi govori o Chaplinovem Velikem diktatorju, Scorsesejevi trilogiji Boter, pa Kramer proti Kramerju....pa o tem tipu....https://sl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Hitchcock...

 

lep dan še naprej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tedy kot sem pptem napisal Carlo bolje znan kot Bud, ni bil samo igralec, jaz sem užival kasneje rudi ob gledanju njegovih intervjujev in zgodbah. Če pou sodobnega svera joče za neko vlogerko ki jo tistinki živimo v realnem svetu sploh nismo slišali ?? Ne pravim da je bil bud spencer najboljši igralec ampak res zanimiva oseba in kot igralec je navduševal male in nasmejal velike, kompliciranost in velikost filov distikrat bol določi režiser kot pa igralci in tisti veliki filmi so morda en na desetletje.

Mislim da če bu moral izbrati za hišno zbirko ali kolekcijo filom Bud Spencerja Jackie Chana in kakšne grške smokvice ali emanuelle, ali eno vrhunsko trilogijo kot npr. Botr. Bi raje izbral kup starih in zabavnih filmov, ne rabi vsakič film naudušit z nevem kakšno globino dovolj je smiselna zgodba mal smeha kakšno letenje skoz okno in kak jošk za popestritev ;)

 

ps: taljanski filmi iz 70, 80, morda tudi kaj iz 90 so prava mešanica norih zgodb, smeha in "slučajne" nage babe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, I30 pravi:

Tedy, ne diraj mi Spencerja! :twak:

Njega je "dodirnula" Matilda.

 

Naj počiva...kamorkoli je že odpotoval. Naslova itak ni pustil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medo, daj se malo nasmej:  :lol1:

 

Popravljeno . Popravil solorider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Tedybear pravi:

Sem se, hvala. Še ti se daj malo....

daj raje Čaplina!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tedybear pravi:

Čakam, da ga posnamejo v barvah....

Spij 2,3 pa bo vse v coloru :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da letos nisem naredil nite ene fure brez da bi umazal moped :(

IMG_20160701_174017.jpgIMG_20160701_173958.jpgIMG_20160701_173945.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami na prvi blatnik namesti podaljšek ,hvaležna zadeva :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kmet2 pravi:

Dami na prvi blatnik namesti podaljšek ,hvaležna zadeva :D

jp, neki bo treba, pa zaščito hladilnika...ampak se še nič ne dobi. Je pa možno, da bo puigov bellypan bolj naprej, pa bo manj svinjalo, vsaj tak je blo pri kawi. ampak, čakam SW motechovo cevno zaščito, potem se bom pa odločil kak in kaj.

Aja, pa odškodnino tut čakam :(

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sunnygirl pravi:

Grem domov, da se vsaj en vikend naspim, a glej ga zlomka, zur na vasi... :BUA:

Tud ce bi ostala tam kjer sem bla :mad:

Če ne moreš proti njim bodi z njimi ...pejt žurat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba volja = ker moje nožne mišice še vedno čutijo prekolesarjenih 72 km ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da moram z inšpekcijo grozit, za izplačilo regresa :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

Da moram z inšpekcijo grozit, za izplačilo regresa :(

 

Pa upam da ti rata dobit regres, un pa še kakšno kazen!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, VS800 pravi:

Pa upam da ti rata dobit regres, un pa še kakšno kazen!!

jah, bistvo ni v tem da rušiš podjetje, sam eni res ne razumejo drugače.....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, StaraFeltna pravi:

in njihov "razlog" za neizplačilo je bil?

ja 2x lahk ugibaš, kaj je vedno razlog, če nočejo denarja dat...da ga nimajo (vmes se ga pa zagoni na vse možne in nemožne naslove, zapravlja v privat namene, kupuje parcele, meče skoz okno)

Sicer pa čakam odgovor na mail, ki sem ga poslal. Lepo sem lastniku napisal "v izogib prijavi na inšpekcijo dela"...če do konc tedna ne bo odgovora...se bom pa mal šel prijavljanje, k mam lih čas. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ja 2x lahk ugibaš, kaj je vedno razlog, če nočejo denarja dat...da ga nimajo (vmes se ga pa zagoni na vse možne in nemožne naslove, zapravlja v privat namene, kupuje parcele, meče skoz okno)

Sicer pa čakam odgovor na mail, ki sem ga poslal. Lepo sem lastniku napisal "v izogib prijavi na inšpekcijo dela"...če do konc tedna ne bo odgovora...se bom pa mal šel prijavljanje, k mam lih čas. :D

Povsod ista priča :l_01:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, StaraFeltna pravi:

Torej na kratko nacionalni šport.... :/

v izogib prijavi, bo polovička nakazana ju3, polovička pa septembra, pravkar dobil SMS.

Ma smo lumpi, bi reku zajčk :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!