Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Da mi na blef uspe tkole na sredino zvrtat... grem še loto plačat, pa se zvečer vidmo v sosednji temi...

 

Nekaj mi ni jasno tle. Zakaj si vrtal luknjo v tla? A si mislu sliko obestc0314.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem že dva dni slabe volje zaradi podaljšanega delavnika... Za v drugo temo je pa vreme te dva dneva :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alergija......:mad:...roke imam takšne kot, da bi koprive sadila.....:mad:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, dr.looney pravi:

alergija......:mad:...roke imam takšne kot, da bi koprive sadila.....:mad:

in ker te srbijo, boš deca pretepla, da se popraskaš po rokah :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

in ker te srbijo, boš deca pretepla, da se popraskaš po rokah :huh:

 

..dober predlog.....kako da se tega nisem sama spomnila.....:whistle:...sem že bolje počutim......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

..dober predlog.....kako da se tega nisem sama spomnila.....:whistle:...sem že bolje počutim......:lol1:

zato, ker sem jas edini, ki ma tukaj full pametne :jezik:

štekaš :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

zato, ker sem jas edini, ki ma tukaj full pametne :jezik:

štekaš :huh:

Rezultat iskanja slik za rofl animated

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Quest pravi:

Nekaj mi ni jasno tle. Zakaj si vrtal luknjo v tla? A si mislu sliko obestc0314.gif

Hotu sm dat neki (gumo) na tla, da se vrata ne bodo butala v steno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2017 ob 22:01, dr.looney pravi:

Jep, samo  se dej sam do pasu, da si bos grob sam urejal.....:jezik:

JA, pa rit mora ven gledat, da boste imel kam rožce zatikat :P

pred 14 urami, maus pravi:

zato, ker sem jas edini, ki ma tukaj full pametne :jezik:

štekaš :huh:

NE :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, bobi1001 pravi:

:friend1:

Tko nared kot Maus ,zraven se dol uležeš pa jih bo hitro dost za pomagat,drgač pa ne sekiri se saj ga marskakšen drug tud ne pobere

itak .. rečeš .. tko parkiram.. kaj bulš .. dvign mi ga, če ne jih boš ti ene par dvignu ;)

 

pred 3 urami, lucif3rka pravi:

Ugotovila, da bo treba še malo uteži dvigovat, ker motorja mi ni uspelo. :cry:

sori ... žau mi je .. ampak tole se zgodi vedno po neumnosti ... na žalost ... komur še ni padu, pa še bo ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, maus said:

itak .. rečeš .. tko parkiram.. kaj bulš .. dvign mi ga, če ne jih boš ti ene par dvignu ;)

 

sori ... žau mi je .. ampak tole se zgodi vedno po neumnosti ... na žalost ... komur še ni padu, pa še bo ... :cry:

Sej to je tisto, med spuščanjem z zadnjega stojala :dry:

Drugač mam pa na srečo poleg ročke sm še crash bar za poštrihat, pa bo skoraj k nova :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, lucif3rka pravi:

Ugotovila, da bo treba še malo uteži dvigovat, ker motorja mi ni uspelo. :cry:

17902859_10154711261617979_1755279977_o.thumb.jpg.082b75145d5be61b68d38a2ca90cc69a.jpg

Balanco obrneš v levo (padel je na desno stran), da imaš daljšo ročico in posledično več moči. Boš poskusila naslednjič, ko ti bo zopet padel na mestu. Pač največkrat pade na mestu. Je enih par fint, kako ga obvladati na mestu brez neke posebne sile in, kako pri speljevanju in ustavljanju uporabljati določene zadeve, da ne delaš vse z močjo. Simpl je nrtabulš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu, kar rabim, so inštrukcije kako naj ga dam sama na stojalo in dol.. Drugač mi obvladovanje na mestu, če sedim gor, ne dela težav, vključno s speljevanjem, mam zadost dolge noge zgleda :P Ampak resno razmišljam da bi ga zanalšč položila na dekco, zdej k je itak brez ročke, da se natreniram glede pobiranja - kaj bom, če bom naslednjič nekje res sama, brez naključnih mimoidočih za pomoč? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, lucif3rka pravi:

V bistvu, kar rabim, so inštrukcije kako naj ga dam sama na stojalo in dol.. Drugač mi obvladovanje na mestu, če sedim gor, ne dela težav, vključno s speljevanjem, mam zadost dolge noge zgleda :P Ampak resno razmišljam da bi ga zanalšč položila na dekco, zdej k je itak brez ročke, da se natreniram glede pobiranja - kaj bom, če bom naslednjič nekje res sama, brez naključnih mimoidočih za pomoč? :eek:

Ti sam poklič :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, lucif3rka pravi:

V bistvu, kar rabim, so inštrukcije kako naj ga dam sama na stojalo in dol.. Drugač mi obvladovanje na mestu, če sedim gor, ne dela težav, vključno s speljevanjem, mam zadost dolge noge zgleda :P Ampak resno razmišljam da bi ga zanalšč položila na dekco, zdej k je itak brez ročke, da se natreniram glede pobiranja - kaj bom, če bom naslednjič nekje res sama, brez naključnih mimoidočih za pomoč? :eek:

hm...ne bom ti tehnikoval, koneckoncev sem jaz mojga polegu v garaži, ker sem pozabil da sem tačko spravil, to je je pa večja neumnost in hujši udarec za ego, kot pa če ti moped pade. Ampak, tako kot povsod, tudi pri mopedu ni bistvo moč (sicer je fajn ni pa nujno, kar sem opazil po nesreči, ko moči ni bilo) ampak tehnika. Prim bika za roge :D pa poskrbi da je vedno malo nate nagnjen (celo telo lahko obvladuje moped), pa da ga držiš tako, da tvoriš trikotnik. Je potem bolj obvladljiv.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, HD-Dyna pravi:

Ti sam poklič :blush:

....ce bo nate cakala ji bo motor trava prerasla.....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lucif3rka pravi:

V bistvu, kar rabim, so inštrukcije kako naj ga dam sama na stojalo in dol.. Drugač mi obvladovanje na mestu, če sedim gor, ne dela težav, vključno s speljevanjem, mam zadost dolge noge zgleda :P Ampak resno razmišljam da bi ga zanalšč položila na dekco, zdej k je itak brez ročke, da se natreniram glede pobiranja - kaj bom, če bom naslednjič nekje res sama, brez naključnih mimoidočih za pomoč? :eek:

Ni vsak motor lahek v rokah med takšnim in drugačnim manevriranjem. Nekaj moči in veliko tehnike olajša marsikaj. 

Če želiš, ti lahko kakšno stvar pokažem. Kontakt imam objavljen. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, lucif3rka pravi:

Ampak resno razmišljam da bi ga zanalšč položila na dekco, zdej k je itak brez ročke, da se natreniram glede pobiranja - kaj bom, če bom naslednjič nekje res sama, brez naključnih mimoidočih za pomoč? 

Motor se pobira z močjo celotnega telesa. Takole nekak:

 

 

Takole pa gre na in z zadnjega stojala:

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, jskrablin said:

Motor se pobira z močjo celotnega telesa. Takole nekak:

...

Tole je vse super, ko imaš lepo trdno ravno podlago. Jaz mam žal pred najete pol garaže rahel naklon, pa mešanico zemlje in večjih ostrih kamenčkov. Zgleda, da bom morala najt eno drugo lokacijo za mazanje verige.. In ja, v sami garaži ni ne prostora, ne luči, da bi to počela tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, lucif3rka pravi:

Tole je vse super, ko imaš lepo trdno ravno podlago. Jaz mam žal pred najete pol garaže rahel naklon, pa mešanico zemlje in večjih ostrih kamenčkov. Zgleda, da bom morala najt eno drugo lokacijo za mazanje verige.. In ja, v sami garaži ni ne prostora, ne luči, da bi to počela tam.

avtomatski mazalc si omisli. Ne boš znala namontirat? tle gor zastokaš, pa se bo kup "mehankajev" javlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!