Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 1 uro, dr.looney pravi:

..... musklfiber..... pa vsa obtolcena sem....:wallbash:....:rolleyes:

Pri kiri pozi se je zaštrikalo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, JamesTheMan pravi:

Pri kiri pozi se je zaštrikalo? :lol1:

.... s pozami nimam težav..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, dr.looney pravi:

.... s pozami nimam težav..... :ras:

Tudi jz ne...vedno pride šalca z kavo do ust z lahkoto.  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dr.looney, imas prelepo priloznost resiti zivljenje ljubkemu, ocitno precej hrabremu mucku:

852671488_viberimage.thumb.jpg.930edb49b92a72d608e5a920e1916a0f.jpg365428837_viberimage1.thumb.jpg.517b4679b83b1434b82c1acab7539e50.jpg443268909_viberimage2.thumb.jpg.530a4f38df1ae3071ebed5d2a1769907.jpg

 

Po razdejanju ki ga je naredil na mojem avtu sem celotno okolico okrog avtomobila postupal s cilijem, prav tako sem ga izdatno posipal tudi po haubi (in upal, da se udobno namesti na svojo rit, katera pa upam, da je kar se da obcutljiva). Frajer se je odlocil za spremembo taktike:

900998186_viberimage4.thumb.jpg.6c77af3cce94ee8107f087c314c28500.jpg

Sedaj je z mojimi neznimi prijemi konec, in posluzil se bom vseh sredstev, da se macka na severovzhodnem delu posesti znebim.:fyou: Ja, sedaj mi pleh tudi uradno pomeni vec kot zivo bitje. Po tem, ko v enem mesecu vrzes 500 eur na avto zato da bo dobro izgledal in se se dolgo, kvalitetno in fino peljal, ti en jeben macek pusca globoke rise na haubi. Se dobro, da ima mojster za poliranje guzvo, zato me je za nekaj tednov prestavil.

Pa se nekaj - jebeni Kitajci. Narocis rele enega tipa, pa ti posljejo rele drugega tipa - z drugacnim stevilom in razporedom pinov ter s 24 V DC tuljavo namesto 12 V DC. Lahko ga samo zatlacim macku v rit. :ras:

1820627655_viberimage5.thumb.jpg.7fc72b524798fcadd1995cee3ad8b252.jpg

788311734_viberimage6.thumb.jpg.2e7d4aedb65f0054611a4ef510ac4107.jpg

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pentium1,, said:

Drugače pa pomagajo plastenke od fruca napolnjeno z vodo. :mrgreen: In to preverjeno.
Naši prijatelji so imeli travo vedno ožgane od kakca mačke, pa je potem prijatelj okoli trave nastavil nekaj plastenk od fruca napol polne z vodo. :ok: 
Mačke ne lulajo in ne kakajo več v okolici. :ok:


To sem že sam zasledil velikokrat :mrgreen: pa mi še vedno ni jasno zakaj potem bi se mačke bale plastenke z vodo :?: 

#17pentium1

Govorec

  • 1cfb067e01272ac326e4ae30a1cef333?s=100&d=https%3A%2F%2Fwww.racunalniske-novice.com%2Fforum%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmaster%2Fprofile%2Fdefault_large.png
  • Members
  • 2 774 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Kamnik
  • Interesi:Vse

Objavljeno 16 januar 2007 - 15:44

Se oproščam za zamudo. :hmm: 
Jaz tudi ne vem zakaj se tega ne bojijo, vendar v 99% primerov ta stvar deluje.
Kot sem napisal. Greš v trgovino po en Fruc(veliki, 1.5L, ali pa pogledaš če imaš kakšno plastenko doma). Odrežeš zgornji del plastenke(vrat) in plastenko do polovice napolniš z navadno vodo(vodo iz pipe). Plastenko nato postaviš na travo. In to je to. Seveda je število plastenk odvisno od velikosti vrta. :ok:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Quest pravi:

pentium1,, said:

Drugače pa pomagajo plastenke od fruca napolnjeno z vodo. :mrgreen: In to preverjeno.
Naši prijatelji so imeli travo vedno ožgane od kakca mačke, pa je potem prijatelj okoli trave nastavil nekaj plastenk od fruca napol polne z vodo. :ok: 
Mačke ne lulajo in ne kakajo več v okolici. :ok:


To sem že sam zasledil velikokrat :mrgreen: pa mi še vedno ni jasno zakaj potem bi se mačke bale plastenke z vodo :?: 

#17pentium1

Govorec

  • 1cfb067e01272ac326e4ae30a1cef333?s=100&d=https%3A%2F%2Fwww.racunalniske-novice.com%2Fforum%2Fpublic%2Fstyle_images%2Fmaster%2Fprofile%2Fdefault_large.png
  • Members
  • 2 774 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Kamnik
  • Interesi:Vse

Objavljeno 16 januar 2007 - 15:44

Se oproščam za zamudo. :hmm: 
Jaz tudi ne vem zakaj se tega ne bojijo, vendar v 99% primerov ta stvar deluje.
Kot sem napisal. Greš v trgovino po en Fruc(veliki, 1.5L, ali pa pogledaš če imaš kakšno plastenko doma). Odrežeš zgornji del plastenke(vrat) in plastenko do polovice napolniš z navadno vodo(vodo iz pipe). Plastenko nato postaviš na travo. In to je to. Seveda je število plastenk odvisno od velikosti vrta. :ok:

Sm vedu, da je fruc strupen...  :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če ne bi vsi navijali gor v Gorjance mimo moje pisarne, sej vsi vemo da greste na morje z mopedi. :mad:

giphy.gif

Al pa kak zadnji zic podijelite. #sampravm

 

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, lucif3rka said:

Kaj pa če ne bi vsi navijali gor v Gorjance mimo moje pisarne, sej vsi vemo da greste na morje z mopedi. :mad:

Ha ha, namerno bom odprl, pa še db killer vn vzamem..:D:devil:

Mehanik štrajka? Jaz še čakam na termin... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, XTR said:

Ha ha, namerno bom odprl, pa še db killer vn vzamem..:D:devil:

Mehanik štrajka? Jaz še čakam na termin... 

 

Če maš za vse to cajt, maš cajt tudi da kafe častiš spotoma. :ninja::devil:

Yes, čakamo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 4. 2018 ob 23:05, Zok pravi:

Dobra, ampak zgasne z avta vedno, ko me vidi.

En nasvet. Pri nas so macki konstantno na avtomobilih, pa ni niti ene praske od njih. Zakaj? Ker jih ne preganjamo dol. Macek gre lagodno na avto in dol z avta. Ce ga pa preganjas pa to naredi na hitro mu zacne drset in se zacne nagonsko oprijemat s kremplji..... simpl kot pasulj....B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, lucif3rka said:

Če maš za vse to cajt, maš cajt tudi da kafe častiš spotoma. :ninja::devil:

Mogoče pa res, če ne bo spet vse tempirano na minuto...(grem mimo enkrat v tem tednu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

En nasvet. Pri nas so macki konstantno na avtomobilih, pa ni niti ene praske od njih. Zakaj? Ker jih ne preganjamo dol. Macek gre lagodno na avto in dol z avta. Ce ga pa preganjas pa to naredi na hitro mu zacne drset in se zacne nagonsko oprijemat s kremplji..... simpl kot pasulj....B)

maček gre gor, gre dol in pol gre pod kolo. :( in verjem da srce boli ko ga moraš dokončno fentat in vreč v kanto :(

jebo me maček da me jebo, pa še potrobu sem, pa počas speljal...ah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, dr.looney said:

En nasvet. Pri nas so macki konstantno na avtomobilih, pa ni niti ene praske od njih. Zakaj?

Ker ne skoci iz vrste cipres z zemljo in peskom na tackah.

Tiste kepe dlak na avtu me ne motijo, niti me ne moti ce sedi na moji igraci, motijo me praske. Ne verjamem, da ima toliko trdne kremplje, da bi z njimi taksne praske puscal na laku - tudi avtomobilski lak prenese marsikaj.

Je pa vceraj enega konkurencnega macka prepodil z vrta... ...pa ze 4 dni ga nisem videl na avtu, ocitno ni cili gurman... ...od tega vikenda ima kar dve plus tocki pri meni. :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zok pravi:

Pravkar je poscal tascin avto.

Minus tocka. :bum:

Hitro mu kupi 1kg piščančje salame....vsaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta avto imam jutri cel dan na dvigalu. Ce bi ga poscal jutri popoldne, se ne bi nihce sekiral. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zok pravi:

Ta avto imam jutri cel dan na dvigalu. Ce bi ga poscal jutri popoldne, se ne bi nihce sekiral. :)

Pa zato ga že zdaj fejst hvali...mogoče mu pride v navado...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maiden pravi:

dr.lunijouka...kj rekva,da ninđa želve ne ubstajajo ... :cry:

to je tut mene zdj prizadel :cry: 

žile rezu tok, da si jih bom skor prerezu :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

to je tut mene zdj prizadel :cry: 

žile rezu tok, da si jih bom skor prerezu :dry: 

Sm vedu da bi ta izjava mogla u peskovnk ustat       :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maiden pravi:

dr.lunijouka...kj rekva,da ninđa želve ne ubstajajo ... :cry:

 

pred eno uro, VS800 pravi:

Sm vedu da bi ta izjava mogla u peskovnk ustat       :lol1:

.... oh uboscka.... pridita sem..... no no....a bosta en bonboncek.....:friend2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!