Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 4 urami, JamesTheMan pravi:

Sem včeraj z avtom nabasal enga hudiča kovinskega in mi je preluknjalo zadnjo pnevmatiko. Sem jih mislil do zime sfurat, zdaj pa sem prisiljen v predčasno nabavo. Grem na mimovrste, izberem gume, je pisalo da so na zalogi in da bodo danes tu, zato sem jih tudi naročil. Danes čakam, čakam in nič. Pokličem, da bi preveril ali so jih sploh odposlali pa mi baba prbije, ja počakte na sms, ki bo javil, da so na voljo za prevzem. Pa da ti je*em ma*er sms-ovsko. Ji povem, da gremo jutri na dopust in da jih nujno rabim, pa mi reče, ja saj verjetno bodo prišle. Pa preko telefona bi jo lahko prtisnil. :angryrant2:

Verjetno jih imajo v centralnem skladišču v Jesenicah, zato nucajo.  Ponavadi dobiš drugi dan, vsaj jaz sem vedno (veliko naročam preko njih), pa ponavadi prej kot okoli 15. ure ne dobim sms. Držim pesti, da boš dobil jutri čimprej. 

pred 2 urami, mladench pravi:

Bo to boljši razlog za slabo voljo? :dry:

-1, z letalom že v sloveniji...

20180705_085126.thumb.jpg.687daea9dbf8ea0110757b209cb2864c.jpg

A to si Neymarja izvedu? :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Arzen tudi sam veliko naročam preko njih. Vedno izberem osebni prevzem na prevzemnem mestu, kljub temu da mi kot vip kupcu pripada brezplačna dostava. Do sedaj ni bilo nikoli težav, vedno ko je bilo napisano na zalogi, je bila odprema naslednji dan in sem imel naročeno okoli 14h že pri sebi. Zato mi ni jasno kaj zdaj čarajo, en dan in pol so rabili za pripravo naročila na centralnem skladišču. Če jutri do 14h ne dobim, storniram in grem nekam osebno kupit pa montirat. Jeba je ker se mi ne da pred dopustom še s tem je*at. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, mladench said:

Bo to boljši razlog za slabo voljo? :dry:

V kratkih hlačah kolenčkal? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam pa študiram ........pa sem sam neki zajebu ....se bom kr nase jezl:hmm:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bobi1001 pravi:

Gledam pa študiram ........pa sem sam neki zajebu ....se bom kr nase jezl:hmm:

Si kliknu napačen gumbek pa si nam pomahu :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, JamesTheMan pravi:

@Arzen tudi sam veliko naročam preko njih. Vedno izberem osebni prevzem na prevzemnem mestu, kljub temu da mi kot vip kupcu pripada brezplačna dostava. Do sedaj ni bilo nikoli težav, vedno ko je bilo napisano na zalogi, je bila odprema naslednji dan in sem imel naročeno okoli 14h že pri sebi. Zato mi ni jasno kaj zdaj čarajo, en dan in pol so rabili za pripravo naročila na centralnem skladišču. Če jutri do 14h ne dobim, storniram in grem nekam osebno kupit pa montirat. Jeba je ker se mi ne da pred dopustom še s tem je*at. 

Upam da dobiš,če pa slučajno ne pa če imamo na zalogi tvojo dimenzijo ti lahko pomagam....katere rabiš?

Aja zdele mi je kapnlo s katerga dela kure pa si,jst sm s Kranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Piaggy pravi:

Si kliknu napačen gumbek pa si nam pomahu :D 

Ja res je .....ampak jebi ga  kar je je:mad:

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bobi1001 pravi:

Ja res je .....ampak jebi ga  kar je je:mad:

Sj se bo nazaj zrihtalo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Arzen pravi:

Verjetno jih imajo v centralnem skladišču v Jesenicah, zato nucajo.  Ponavadi dobiš drugi dan, vsaj jaz sem vedno (veliko naročam preko njih), pa ponavadi prej kot okoli 15. ure ne dobim sms. Držim pesti, da boš dobil jutri čimprej. 

A to si Neymarja izvedu? :ras: 

Mimovrste ze kar nekaj let nima več centralnega skladišča NA Jesenicah, ampak v močvirsitiju na  Brnčičevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Tedybear said:

Mimovrste ze kar nekaj let nima več centralnega skladišča NA Jesenicah, ampak v močvirsitiju na  Brnčičevi.

Pravilno je NA Jesenicama......:fyou:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš :naughty: bit dosleden.......U Jasenicama....

 

.....al kot je na smrtni postelji rekel zadnji, pravi originalni Jeseničan:  Evo...odoh i ja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo vas ustavili ker ste se brez čelade ležerno peljal mimo nas.. ??? :eek: ležerno, na Vespi..., sredi Portoroža in vas ravno jaz tako motim, ker se zapeljem teh par sto metrov do plaže ? ... pa mi da še alkotest, ker sem si drznil ga povprašat po zdravem razumu. Valda 0,00 pa tudi s tem ni bil preveč zadovoljen, ker za mojo varnost gre ... bo treba Vespo kar tu pustit pravi. Nič hudega pravim, saj sem prispel do cilja. Tako imamo tukaj, če se ležerno cca 25 km/h privlečeš mimo njih je hudič, če pa nabijaš, tuliš, gume cvreš pa je itq premalo adrenalinsko za njih. Slabe volje zaradi družinskega proračuna, boljše volje ker nekdo skrbi za mojo varnost. Hebat ga... saj je to tema o dobri volji a ne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Wakasaki pravi:

Upam da dobiš,če pa slučajno ne pa če imamo na zalogi tvojo dimenzijo ti lahko pomagam....katere rabiš?

Jih zjutraj kličem, da preverim kako daleč je z naročilom. Mi zatrdi, da bodo šle zjutraj urgentno iz skladišča, pogledam ob 12h status naročila in še vedno v pripravi. Da jim je*em vse po spisku, banda nesposobna. :angryrant1:Preklical naročilo, poklical par vulkanizerjev, v roku pol ure so jih že imeli iz skladišča na zalogi in že je avto na dvigalu. 

Tisti vip naziv si pa naj stisnejo v šupak... :wallbash: 

 

P. S. : Še dobro, da imamo to temo, se človek spove, je takoj boljše volje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, JamesTheMan pravi:

Jih zjutraj kličem, da preverim kako daleč je z naročilom. Mi zatrdi, da bodo šle zjutraj urgentno iz skladišča, pogledam ob 12h status naročila in še vedno v pripravi. Da jim je*em vse po spisku, banda nesposobna. :angryrant1:Preklical naročilo, poklical par vulkanizerjev, v roku pol ure so jih že imeli iz skladišča na zalogi in že je avto na dvigalu. 

Tisti vip naziv si pa naj stisnejo v šupak... :wallbash: 

 

P. S. : Še dobro, da imamo to temo, se človek spove, je takoj boljše volje. :P

Tudi sam imam slabo izkušnjo z njimi - na spletu (mimovrste, da ne pomote!) ponudba za letne gume firestone, naročim, plačam, nakar dobim čez dva dni info, da dobavitelj naročenega izdelka ne dobavlja več ... jih povprašam o ažurnosti ponudbe na spletu, pa nekaj flancajo da so jih ravno zdaj umaknili iz prodaje (letošni model!! - matr mam smolo!!) in mi ponujajo neke druge ... prekličem naročilo, naročim (isti model!) na gume direkt in dobim v nekaj dneh ... Če me vprašate, kje bom naslednič iskal ponudbo, verjetno poznate odgovor ... Ja, že Romuni nas šolajo ...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, JamesTheMan pravi:

Jih zjutraj kličem, da preverim kako daleč je z naročilom. Mi zatrdi, da bodo šle zjutraj urgentno iz skladišča, pogledam ob 12h status naročila in še vedno v pripravi. Da jim je*em vse po spisku, banda nesposobna. :angryrant1:Preklical naročilo, poklical par vulkanizerjev, v roku pol ure so jih že imeli iz skladišča na zalogi in že je avto na dvigalu. 

Tisti vip naziv si pa naj stisnejo v šupak... :wallbash: 

 

P. S. : Še dobro, da imamo to temo, se človek spove, je takoj boljše volje. :P

Gum pa pri njih še res nikoli nisem naročal ja. Čudno, da se jim je tak zataknilo. Uživaj na dopustu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podlagi dosedanjih izkušenj sem sklepal, da bo vse šlo normalno skozi. Do sedaj sem pri njih naročil res ogromno stvari, vse je bilo korektno, tudi če je bila kdaj kakšna reklamacija, se je vse rešilo. Všeč mi je tudi ker naročim, dobim sms in že me čaka naročeno na prevzemnem mestu. Ne rabim čakat poštarja in dostave. Pa tudi cene imajo vredu. Vsaj večino stvari. Tu so ga pa konkretno pihnili mimo. Ajde, razumel bi, da pride do neke situacije na katero ne moreš vplivati, pač se zalomi, ampak da te napizdujejo po dolgem in počez, se ti malo zaman zdi. Je pa res, da kot kaže, imajo zaposleno večino študente, tem pa vemo kako je ravno za vse. Mah, važno da sem porihtal, sem pa vajen, da preden grem na dopust, me mora nekaj konkretno :l_01: če ne privat pa v službi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 7. 2018 ob 14:24, nofla pravi:

... gume direkt ... Ja, že Romuni nas šolajo ...

Pa, tudi oni niso lih nek biser.

En dan po nakupu motorja naročim 50/50 gume, jasno, z slik gumami ne morem v hosto.

Čakam mesec, čakam drug mesec, mimo gre GEM, čakam že dva meseca pa pol...pridejo obe, zaviti skupaj, gor pa cena samo za prednjo.

Moraš čakat, sam dobiš napol zastonj...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Buschi said:

Čakam mesec, čakam drug mesec, mimo gre GEM, čakam že dva meseca pa pol...pridejo obe, zaviti skupaj, gor pa cena samo za prednjo.

Enako se je zgodilo mojemu svaku - dobil po treh tednih, placal samo prednjo. Jaz butelj sem pa pri lokalnem prodajalcu placal obe. Enak model. Celo enako dimenzijo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrdljiva in plesniva vsebina kufra, ko po enem mesecu ugotovim, da mi je nekdo zaprl rahlo vlažen kovček. :mad: Pa tako lepo sem ga nastavil, da se bo ja posušil. Sem v dvomu, oprat al zažgat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!