Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Da mi je prvič, odkar sem motoriziran, fuknal dol ketno...in to sredi dežja in na cesti, kjer je ograja postavljena pol metra od asfalta.

Zakaj, še pa nisem ugotovil.

Popravljeno . Popravil Buschi
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdej mi še nekaj poka po zadnji pesti...butasta Yamaha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

In zdej mi še nekaj poka po zadnji pesti...butasta Yamaha...

Ležaji? :hmm:Yamaha je že ok..... sam redno jo je treba vzdrzevat.... tako kot vsak motor. :friend1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Buschi pravi:

Da mi je prvič, odkar sem motoriziran, fuknal dol ketno...in to sredi dežja in na cesti, kjer je ograja postavljena pol metra od asfalta.

Zakaj, še pa nisem ugotovil.

Če je to povezano z vprašanjem v drugi temi, bo verjetno to to. Ležaje menjat in preverit če je zobnik naravnost (levo desno se naj ne bi premikal) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, dr.looney pravi:

Ležaji? :hmm:Yamaha je že ok..... sam redno jo je treba vzdrzevat.... tako kot vsak motor. :friend1:

Ležaje sem čekiral dva meseca nazaj, ko sem menjal gume. Tak da motor je pregledan in vzdrževan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet šodr :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na Alan (iz Stinice s kolesom). Ne vem kaj so delali s to cesto, da je bistveno bolj strma kot lani :fredyjecar:.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Darko3g pravi:

Cesta na Alan (iz Stinice s kolesom). Ne vem kaj so delali s to cesto, da je bistveno bolj strma kot lani :fredyjecar:.

Mogoce mas vec kondicije :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NinaBina pravi:

Mogoce mas vec kondicije :whistle: :lol1:

Mislim, da imam probleme s črko H (ejđ problem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tedybear pravi:

Ko mene žuljo čevlji, jih dam dol.....:ras:

Js pa cel dan trpim, da lahko zvecer na motosvetu jokam :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakanje na meji. Šel sem z morja in planiral prihod do 15:00. Najprej sem čakal cca 2 km pred Lučkim, da sem sploh lahko prišel do odcepa za plačanje s kartico in zgubil približno 20 minut. Z avtoceste proti MB sem šel v Đurmancu in krenil proti Trakoščanu in Leskovcu. Tam pa čakal 2 uri, ker je vsak avto stal pred okencem cca 40 sekund (sem štopal). Če mi še en reče, da so policaji v službi naroda,  bom smatral, da me zajebava. Razumem, da je gneča na velikih prehodih ampak tam vsaj odprejo več pasov in potnike spuščajo hitreje skozi. Ta pa vsak avto od pol minute do ene minute. Pa nobenega obvestila po radiu. Čakal sem od dveh do štirih in bil doma šele 15 do 5 popoldne.

Če bi vedel, bi verjetno šel dalje proti Zavrču ali iz Đurmanca na Dobovec (čeprav je tam verjetno tudi vrsta) ali pa bi se vrnil na Gruškovje za Macljem (izognil sem se čakanju na plačilni postaji v Maclju, saj so zapirali že tunel Frukov Krč).

Pričakoval sem zastoje, ne pa v Leskovcu in ne tako počasnega dela policije. Hrvat sploh ni gledal. Očitno se jim jebe za ljudstvo - naj čakajo, glavno da sem jaz v službi in mine teh nekaj ur. V vsaki privatni firmi bi ljudje leteli ob takšni organizaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Čakanje na meji. Šel sem z morja in planiral prihod do 15:00. Najprej sem čakal cca 2 km pred Lučkim, da sem sploh lahko prišel do odcepa za plačanje s kartico in zgubil približno 20 minut. Z avtoceste proti MB sem šel v Đurmancu in krenil proti Trakoščanu in Leskovcu. Tam pa čakal 2 uri, ker je vsak avto stal pred okencem cca 40 sekund (sem štopal). Če mi še en reče, da so policaji v službi naroda,  bom smatral, da me zajebava. Razumem, da je gneča na velikih prehodih ampak tam vsaj odprejo več pasov in potnike spuščajo hitreje skozi. Ta pa vsak avto od pol minute do ene minute. Pa nobenega obvestila po radiu. Čakal sem od dveh do štirih in bil doma šele 15 do 5 popoldne.

Če bi vedel, bi verjetno šel dalje proti Zavrču ali iz Đurmanca na Dobovec (čeprav je tam verjetno tudi vrsta) ali pa bi se vrnil na Gruškovje za Macljem (izognil sem se čakanju na plačilni postaji v Maclju, saj so zapirali že tunel Frukov Krč).

Pričakoval sem zastoje, ne pa v Leskovcu in ne tako počasnega dela policije. Hrvat sploh ni gledal. Očitno se jim jebe za ljudstvo - naj čakajo, glavno da sem jaz v službi in mine teh nekaj ur. V vsaki privatni firmi bi ljudje leteli ob takšni organizaciji.

Še eden, ki pametuje o delu drugega, čeprav o tem nima najmanjšega pojma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Še eden, ki pametuje o delu drugega, čeprav o tem nima najmanjšega pojma. 

Ne pametujem ampak vem, kako delajo na drugih prehodih ob podobnih razmerah. In organizacija pomeni, da bi lahko poslali tja še enega ali dva policista in bi pospešili prehod. Lahko bi poslali koga na začetek kolone in jim (nam rekli, da se tukaj čaka dve uri in naj gremo raje na Zavrč, lahko bi ... pa se jim (vam) jebe za ljudstvo. Kdor želi, najde način, kdor ne želi, najde izgovor.

Vidi se da nimaš pojma kako ljudje čutijo in razmišljajo (me prav zanima koliko časa ti preživiš v koloni na mejah).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Še eden, ki pametuje o delu drugega, čeprav o tem nima najmanjšega pojma. 

mojster take globoke so meli tudi jugo cariniki in policaji, pač delajo kar jim naroči oblastnik, kar pa ne pomeni, da je vsako birokratsko dejanje pametno sploh pa efektivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Ne pametujem ampak vem, kako delajo na drugih prehodih ob podobnih razmerah. In organizacija pomeni, da bi lahko poslali tja še enega ali dva policista in bi pospešili prehod. Lahko bi poslali koga na začetek kolone in jim (nam rekli, da se tukaj čaka dve uri in naj gremo raje na Zavrč, lahko bi ... pa se jim (vam) jebe za ljudstvo. Kdor želi, najde način, kdor ne želi, najde izgovor.

Vidi se da nimaš pojma kako ljudje čutijo in razmišljajo (me prav zanima koliko časa ti preživiš v koloni na mejah).

Vidi se, da nimaš pojma o delu drugega in vseeno pametuješ. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

mojster take globoke so meli tudi jugo cariniki in policaji, pač delajo kar jim naroči oblastnik, kar pa ne pomeni, da je vsako birokratsko dejanje pametno sploh pa efektivno.

Si policist? Si bil kdaj? 2x ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Vidi se, da nimaš pojma o delu drugega in vseeno pametuješ. 

Si policist? Si bil kdaj? 2x ne? 

Ne rabim bit policist, da bi ocenil efektivnost tistega, ki je v "službi naroda". In ne obratno. Mogoče to prevečkrat pozabljate.

ps. edini kljukec, ki me je kdajkoli na meji obračal na rep kolone je bi Slovenski policist :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Ne rabim bit policist, da bi ocenil efektivnost tistega, ki je v "službi naroda". In ne obratno. Mogoče to prevečkrat pozabljate.

ps. edini kljukec, ki me je kdajkoli na meji obračal na rep kolone je bi Slovenski policist :(

 

Ker ti očitno ne gre; nisi policist in nikoli nisi bil policist. Torej nimaš najmanjšega pojma, kaj policist počne niti zakaj karkoli počne. Se jaz vtikam v tvojo službo? Pametujem o tvoji službi? Ti govorim, kaj in kako delaj? Ne. Ker nimam pojma o tvoji službi. Ti pa nonstop pametuješ o moji službi in nekemu služenju narodu. Najmanjšega pojma nimaš o tej moji službi. Zato pametuj o svoji službi, katero poznaš in ne o moji, katero ne poznaš. 

Zgoraj navedeno velja za vse pismene. Sem pa vedno na voljo karkoli razložiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Ker ti očitno ne gre; nisi policist in nikoli nisi bil policist. Torej nimaš najmanjšega pojma, kaj policist počne niti zakaj karkoli počne. Se jaz vtikam v tvojo službo? Pametujem o tvoji službi? Ti govorim, kaj in kako delaj? Ne. Ker nimam pojma o tvoji službi. Ti pa nonstop pametuješ o moji službi in nekemu služenju narodu. Najmanjšega pojma nimaš o tej moji službi. Zato pametuj o svoji službi, katero poznaš in ne o moji, katero ne poznaš. 

Zgoraj navedeno velja za vse pismene. Sem pa vedno na voljo karkoli razložiti. 

srči, še o svoji nimate pojma, pa bi o moji pametovali. Ko bo moja ali kogarkol drugega ovirala vašo pa kr s položnico na dan :P

Eko, zdej sm pa že dobre vole :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

srči, še o svoji nimate pojma, pa bi o moji pametovali. Ko bo moja ali kogarkol drugega ovirala vašo pa kr s položnico na dan :P

Eko, zdej sm pa že dobre vole :D

 

Zdaj si spet zadel. Pač nimaš najmanjšega pojma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Zok said:

Nic se. :huh:

Laptop za diagnostiko in chip tuning padel iz armature avtomobila po tleh.

Diska niti BIOS vec ne vidi, backupa pa imam komaj kaj. :headbang:

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!