Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ob 11. 2. 2019 ob 15:30, maus pravi:

resnica skazica :P

kdo se najde v tem :P

ja .. v slabo volo me je spraul .. clo zgražam se :dry: 

Fotografija osebe Ti Le N.

V BIH pravijo da ne smejo jemat, ker alkohol pospesi delovanje tablet pa zato bosanci jemljejo tableto vsakih 24 ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

V BIH pravijo da ne smejo jemat, ker alkohol pospesi delovanje tablet pa zato bosanci jemljejo tableto vsakih 24 ur.

no ja .. če bi bili pravi verniki, nekatere vere, ne dovolijo alkohola spljoh :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

no ja .. če bi bili pravi verniki, nekatere vere, ne dovolijo alkohola spljoh :P 

Zato sem nedolgo nazaj gledal film o tihotapcu wiskija v Savdsko arabijo,ki je postal milijonar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, maus pravi:

no ja .. če bi bili pravi verniki, nekatere vere, ne dovolijo alkohola spljoh :P 

Moja tašča je Bosanka in je katoličanka. Niso samo muslimani dol. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Moja tašča je Bosanka in je katoličanka. Niso samo muslimani dol. :ras:

super .. pol vsaj odojka jeste :P 

itak sem napisal, da nekatere vere ... tko da ...

p.s.

veliko sem po Bosni prepotoval, tko da dobro vem  :P 

pa nehi me u slabo volo spraulat :ras: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

super .. pol vsaj odojka jeste :P 

itak sem napisal, da nekatere vere ... tko da ...

p.s.

veliko sem po Bosni prepotoval, tko da dobro vem  :P 

pa nehi me u slabo volo spraulat :ras: 

 

pomiri se 17 stopin bo za vikend, ampak to je že za drugo temo

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, notranc pravi:

pomiri se 17 stopin bo za vikend, ampak to je že za drugo temo

@Arzen bo itak slabe volje, ker se bomo motoristi vozili :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavim oglas, da za simbolično ceno prodam tv regal, ker bomo nekaj prenavljali in mi hodi viška, poleg napišem, da je možen samo osebni prevzem v Mariboru, potem se pa najde pametnjakovič, ki mi piše da mu ne gre v avto in da če bi mu ga dostavil v Portorož. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi blo kej mejhnega in bi se dalo z mopedom peljat, mi ne bi rabu 2x rečt, samo da imam izgovor, da se lahk na morje zapeljem. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, pik1 pravi:

.

... a rabm sploh kej govort ??? :eek:

 

 

 

ps.

.... fak offfffffffffffff :cry:

 

Mene so pred dopustom spekl... Banda!

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

 

pa nehi me u slabo volo spraulat :ras: 

 

Ne se dret name no :cry:

pred 8 urami, maus pravi:

@Arzen bo itak slabe volje, ker se bomo motoristi vozili :P 

Ne govori, popizdevam. :headbang:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

@Arzen bo itak slabe volje, ker se bomo motoristi vozili :P 

A tak je....men kr polepša dan ko v postlo slisim,da nekdo bula mopi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Arzen pravi:

To, da ker @DAMI34 ni šel ven z mopijem, izvaja teror z zbrisanjem navlake po forumu. Upam, da ne bo koga zbrisal :cry: no, edin dohtarco lah v banovce pošlje :ras::blush:

..... a b se ti rad krvau useknu..... :twak:... jest sm pridna ku angelček.....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

To, da ker @DAMI34 ni šel ven z mopijem, izvaja teror z zbrisanjem navlake po forumu. Upam, da ne bo koga zbrisal :cry: no, edin dohtarco lah v banovce pošlje :ras::blush:

Dami gre zdejle vun. Kaj je spet ušičla, a ti je na žulj stopla? To ne spada pod sankcioniranje ampak pohvale, kak dec pa si če se na znaš branit? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Dami gre zdejle vun. Kaj je spet ušičla, a ti je na žulj stopla? To ne spada pod sankcioniranje ampak pohvale, kak dec pa si če se na znaš branit? :P

 

Hvala za obvestilo, da vemo da lah nardimo raztur po forumu :D Eh ne, dohtarca je pridna, js sm bol tist k ji skoz nagajam :blush:

 

 

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Hvala za obvestilo, da vemo da lah nardimo raztur po forumu :D Eh ne, dohtarca je pridna, js sm bol tist k ji skoz nagajam :blush:

 

 

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna zgodba: https://www.vestnik.si/sanji-zelijo-uresniciti-zadnjo-zeljo-6664971 ?

Mi smo v službi organizirali, da zaposleni zberemo denar. Dajte še vi pomagajte. 

Citiraj

Podatki za nakazilo: TRR: 0234 1184 4948 579
Naslov: Sovjak 18, 9244 Sveti Jurij ob Ščavnici (Sanja Pertoci)

Pomagajmo Sanji uresničiti njeno zadnjo željo
Sanja, stara 20 let, ki se od leta 2013 bori s hudo obliko raka - osteosarkom, po mučnih kemoterapijah in številnih težkih operacijah, s katerimi je izgubila več kot polovico pljuč, obe trebušni preponi in 5 reber, izgublja boj z boleznijo. Po mnenju zdravnikov UKC Ljubljana je zdravljenje izčrpano, ni več pomoči, poslana je v domačo oskrbo. Kljub visokim odmerkom morfija, se bolečine iz dneva v dan stopnjujejo, so nevzdržne. Sanja je popolnoma pri zavesti in se vsega zaveda. Zaveda se, da izgublja bitko, ki jo je pogumno bojevala 6 let, najintenzivneje v zadnjem letu, ko je prestala 4 težke operacije.
Vse zaman.
Žal tudi draga alternativna zdravila, do katerih smo ji pomagali z zbiralno akcijo, niso pomagala. Čeprav popolnoma pri zavesti, Sanja zaradi oslabljene dihalne funkcije zadnji mesec diha le še s pomočjo kisika. Zaradi oslabljenega dihanja ne sme prejemati nobenega antidepresiva, saj bi vsakršno pomirjevalo dodatno oslabilo njeno dihanje. Že ob tako nevzdržnih telesnih bolečinah je psihična stiska, ob zavedanju, da so šteti zadnji dnevi, da čakaš na konec in umiraš…nepopisna.
Skozi takšno trpljenje ne bi smelo iti nobeno živo bitje na tem svetu.

Sanjina zadnja želja je, da bi se poslovila z roko v roki s svojo družino, brez bolečin. Ker pri nas evtanazija ni legalizirana, njena strta družina, na njeno željo ureja vse potrebno za evtanazijo in dostojen odhod v kliniki v Belgiji, kjer je evtanazija legalizirana, vendar za tuje državljane žal plačljiva (okrog 10 000 evrov). Prav tako je do tja potrebno na svoje stroške plačati prevoz s helikopterjem, s kisikom, kar za Sanjino družino predstavlja ogromen strošek.
Prosimo vas, da s skupnimi močmi pomagamo pri uresničitvi Sanjine zadnje želje – nebolečega in mirnega odhoda tja, kjer ni več bolečin.
Vsi, ki želite pomagati, lahko svoj prispevek nakažete na TRR: 0234 1184 4948 579, ki ga ima Sanja odprtega za namen pomoči. Naslov: Sovjak 18, 9244 Sveti Jurij od Ščavnici
V imenu njene družine se vsakemu posebej iskreno zahvaljujemo.

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!