Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 1 uro, Buschi pravi:

Hja, vso elektroinstalacijo je delal tast v lastni režiji...čeprav na sveto trdi, da on pa že ni zmontiral tega šaltra !

Začni varčevati za prenovo... obstoječo napeljavo razbit ven do zadnjega in menjati. Pa ne pri kakih neuradnih 'majstrih' za 'malepare'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Buschi pravi:

spacer.png

Se pravi na Stikalu ti je zagorelo, in ne na Vtičnici? V tem primeru je napaka stikala (to bi se lahko zgodilo komurkoli, ki ima podobno stikalo), sama Instalacija po hiši pa ni problematična, če so preseki oz. premeri vodnikov, žic ustrezni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

Ma, sem že po naravi hladen ko špricer ....

Hja, vso elektroinstalacijo je delal tast v lastni režiji...čeprav na sveto trdi, da on pa že ni zmontiral tega šaltra !

 

..... pa ti je pred tem kej FID/ RCD stikalo ven metalo? .... po domace ce ti je "fit" ven metal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

..... pa ti je pred tem kej FID/ RCD stikalo ven metalo? .... po domace ce ti je "fit" ven metal... 

Dohtarca pa ne da si majster za elektriko? Torej se ne pustis slatat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Se pravi na Stikalu ti je zagorelo, in ne na Vtičnici? V tem primeru je napaka stikala (to bi se lahko zgodilo komurkoli, ki ima podobno stikalo), sama Instalacija po hiši pa ni problematična, če so preseki oz. premeri vodnikov, žic ustrezni...

Bo že držalo, samo če je vse zmontirano tako kot je treba bo najprej vrglo ven RCD stikalo ..... ali vsaj varovalko , če je avtomatska .... navadno pa tak skuri.... ;) ... ne sme se kar vžgat.... ne vem mal pametujem.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Dohtarca pa ne da si majster za elektriko? Torej se ne pustis slatat ?

.... a ne veš ..... jest se skor na use spoznam..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Tedybear pravi:

@dr.looney fit reagira na prenapetost ali kratek stik. V stikalu je ocitno prislo do iskrenja in vziga, kar  je posledica slabega kontakta. 

Aha ..... koliko se spomnim bi naj RCD stikalo varovala ravno pred takimi zadevami kot se je zgodila Bushiju.... FID stikala pa pred elektricnim udarom .... ne vem spet mal pametujem.... 

 

pred 3 urami, Arzen pravi:

.

... zakva a pa zbrisu?  A se mišeka ustrašu..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to je že pozabljeno.

 

Evo, ure je dve zjutraj in sma z ženo ravno končala z šivanjem kostuma Rena Ruoghe za naša tamalo...ker se je pa ta v soboto spomnala , da bi pa ona to bla...ker bo njena prijateljica Miricolous...JEBEMTI FROCOVJE RAZVAJENO...

 

Pa lahko noč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 3. 2019 ob 10:24, Ninč. pravi:

V napačn lonc sm župo spakirala kuhat

Veš, je prednost, če ti tašča živi kr v sosednji bajti: ko nam zmanka piskrov, grem k njej po drugega.

Oz, še boljše je, ker ponavadi ona skuha za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Buschi pravi:

Veš, je prednost, če ti tašča živi kr v sosednji bajti: ko nam zmanka piskrov, grem k njej po drugega.

Oz, še boljše je, ker ponavadi ona skuha za vse.

In če je (še) nimas in mami predaleč, si pa mal u riti... :blush: no, ampak v koncni fazi, skuha se v vsakem, sam da je kaj za notr vržt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Ninč. pravi:

..še  nimas...

Ja kaj pa še čakaš...Mausa na belem kwakasakiju...

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/5/2019 at 1:15 AM, Buschi said:

Eh, to je že pozabljeno.

 

Evo, ure je dve zjutraj in sma z ženo ravno končala z šivanjem kostuma Rena Ruoghe za naša tamalo...ker se je pa ta v soboto spomnala , da bi pa ona to bla...ker bo njena prijateljica Miricolous...JEBEMTI FROCOVJE RAZVAJENO...

 

Pa lahko noč...

:hmm:Tamala od hčere je pa Frozen vse pr hiši je Frozen, zdaj samo še manjka da zet zamenja dučeta za motor Frozen  :?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V frouzenu ni blo konja, ki bi bil v ospredju, glavna žvau je bil  jelen Sven !

Ekvivalent kosmatemu jelenu je bil narejen iz rok gospoda Paula Teutula seniorja:i

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja zavorna cev na Futuri solzne solze solzi. In to ugotovim po vsej moji ljubezni v obliki olja, filtra, sveck, gum, verige, zobnikov, zavorne tekocine, popravila centralnega stojala, menjave prednjih lezajev, semeringov, olja v vilicah, blablabla... :BUA:

Narocil sem vse tri nahbau rostfraj opletene bremz lajtnge. One talepe.

Zeni zaradi varnosti raje ne razlagam nicesar. Ze tako sem nekaj vecjih zadev prelozil na naslednje obracunsko obdobje (po placi). :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
  • Haha 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem si pripeljal motor domov, sem ugotovil, da imam stres več v življenju. Namreč začel sem spremljat vreme in če ni dobra napoved, pizdim. Moja pa pizdi, če je napoved dobra, a mene ne bo doma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Ko sem si pripeljal motor domov, sem ugotovil, da imam stres več v življenju. Namreč začel sem spremljat vreme in če ni dobra napoved, pizdim. Moja pa pizdi, če je napoved dobra, a mene ne bo doma. 

.... jo boš pa ja zraven vzel..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Arzen pravi:

Če hoče zraven, naj nardi izpit pa si svojo prdulco nabav. 

:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!