Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

pred 16 urami, Tedybear pravi:

Si siguren, da nimaš mal Parkinsonove in si pol polil ....al pa če maš Alzheimerja, pa ne veš, kdaj si spil.  

Se bojim ,da mam vse tri, kronični alkoholizem, parkinsona in unga..ma fak..sm pozabu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da bom gdaj v živlenju zokne po interneu kupoval:eek: aja pa dostava v 24 urah:whistle: pa plačat v naprej kot pri k....h   ,  no 96 ur je že mimo ,mogoče jutri ali pa ne Slovenjia je velika dežela:whistle:

Tole oblast si bom pa zapomnil:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Mavti pravi:

Da bom gdaj v živlenju zokne po interneu kupoval:eek: aja pa dostava v 24 urah:whistle: pa plačat v naprej kot pri k....h   ,  no 96 ur je že mimo ,mogoče jutri ali pa ne Slovenjia je velika dežela:whistle:

Tole oblast si bom pa zapomnil:)

Jaz sem prejšnji ponedeljek pri eni firmi naročil nahrbtnik (dostava 48 ur) pri drugi pa sušilni stroj. Dobava 5 dni. Stroj doma od četrtka, nahrbtnika še ni.

Pri momaxu že mesec  in pol nazaj regal za dnevno sobo. Vse bolj se mi zdi, da smreke za tist regal še rastejo nekje na Švedskem.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Tedybear said:

Jaz sem prejšnji ponedeljek pri eni firmi naročil nahrbtnik (dostava 48 ur) pri drugi pa sušilni stroj. Dobava 5 dni. Stroj doma od četrtka, nahrbtnika še ni.

Pri momaxu že mesec  in pol nazaj regal za dnevno sobo. Vse bolj se mi zdi, da smreke za tist regal še rastejo nekje na Švedskem.....

 

Ja sem naroču v Ljubljani DVD +R DL ker sem rabu nujno in se ni dalo kupit v okolici N.G. pisalo je na zalogi.Dostava 13 dni dokler nisem popi...en popoldne ob 17h še isti dan je blo odposlano drugi dan ob 11h sem dubu.:angryrant2::lol1:lih namig

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, dr.looney said:

Narocajte vino po spletu ..... pride v treh dneh ..... ?

V dveh dneh smo spili steklenico Kanadjana ob kavi v treh hitreje ne gre dostava???

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

V dveh dneh smo spili steklenico Kanadjana ob kavi v treh hitreje ne gre dostava???

.... ja je treba kupit več kot eno flašo..... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Spasku pravi:

V dveh dneh smo spili steklenico Kanadjana ob kavi v treh hitreje ne gre dostava???

V teh časih je treba pogledati povprečno porabo, dodati 15% in ko začneta kaco in una omenjat kakršnokoli minimalno možnost sproščanja ukrepov čez 2 tedna dodati še borih 1500%..da se prileze do marca,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1cm ledu, čez cel kombi...ob 3 ponoči...fuj in fej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

1cm ledu, čez cel kombi...ob 3 ponoči...fuj in fej

vsakič ko se ti to zgodi se spomni da: "če bi bil privatno me lohk košta 400e če grem z bajte" ..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

vsakič ko se ti to zgodi se spomni da: "če bi bil privatno me lohk košta 400e če grem z bajte" ..

25minut sem razbijal led, da sem kaj videl in vrata odprl. potem pa še 15minut v Postojni, da sem izsekal brisalce, ker nisem več nič videl :P

pure fun..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

25minut sem razbijal led, da sem kaj videl in vrata odprl. potem pa še 15minut v Postojni, da sem izsekal brisalce, ker nisem več nič videl :P

pure fun..

sam vsakič ko si službeno prišparaš 400e ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, thumper pravi:

sam vsakič ko si službeno prišparaš 400e ..

včaih tut ne, ko me z lučkami štrafajo, za kak rdeč semafor ob delovišču :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Električna gorenska pečica- špohet po domače,a ti tamladi  razvojni inžinirji sploh v praksi še kaj skuhajo:panic: al samo ,da piska pi ,pi ,pi,..... drgač pa ni vredna pov pi..e mrzle vode, mrš:angryrant1:

Še vedno jim mama kuha:bum::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Mavti pravi:

Električna gorenska pečica- špohet po domače,a ti tamladi  razvojni inžinirji sploh v praksi še kaj skuhajo:panic: al samo ,da piska pi ,pi ,pi,..... drgač pa ni vredna pov pi..e mrzle vode, mrš:angryrant1:

Še vedno jim mama kuha:bum::naughty:

.... sej se boš nauču da se ne kupuje več gorenja   .... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

.... sej se boš nauču da se ne kupuje več gorenja   .... ?

Ja, na un tadrag način:naughty:Zdej bom hodil okoli sosed pa špoherte preizkušal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

25minut sem razbijal led, da sem kaj videl in vrata odprl. potem pa še 15minut v Postojni, da sem izsekal brisalce, ker nisem več nič videl :P

pure fun..

Dva škafa vroče vode pa je problem rešen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Dva škafa vroče vode pa je problem rešen ?

mogoče 2, ker liter vroče samo ojača led, preverjeno :P

 

  • Haha 1
  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

mogoče 2, ker liter vroče samo ojača led, preverjeno :P

Jest jo na šipo zlijem, kadar je zmrznjena in je OK.... Tazga ledu pa že dolgo ni blo :blush:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Bmflar pravi:

Jest jo na šipo zlijem, kadar je zmrznjena in je OK.... Tazga ledu pa že dolgo ni blo :blush:

sej tut macolo gre, sam povem :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!