Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ob 17. 12. 2020 ob 19:54, DAMI34 pravi:

crknu tv..

HM, pri sedanjih novicah je to bolj za v rubriko o dobri volji.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

=a se hecaš? s fiatom ne morš mimo? pa v fiatu nobenega prepričevalca? 

Sm sm... Moj prepričevalc mi je govoril, "zriniga, zriniga kar v otok, al la na robnik"... 

Sem se uštulil mimo prvega mampol sta me dva zajebala in sem ispadel kot da sem se jim pridružil, prilagam dokazno gradivo

DSC_0886.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole bi bilo za vzet kanto bencina  pa polit vse skupaj in zapalt .. bi se hitro romdo spraznil..

ali pa da malo polivaš tko ponesreč po njegovih vratih pa ga s čikom v ustih prosiš za ogenj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Darko3g pravi:

HM, pri sedanjih novicah je to bolj za v rubriko o dobri volji.

nimam twiterja, pol pa novice spremlam po tv :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, DAMI34 said:

nimam twiterja, pol pa novice spremlam po tv :P

 

Nism na twiterju pa ne vem kaj nam poveljuje Twito, nimam instagrama ne vidim kako kul je Borči, nimam TVja, ne vem kaj nam vsiljujejo RTVjevci... Menibjenletos prau kul nimam pojma kaj se dogaja. Cele dneve na šihtu, domov spat. 

Leto 2020, sploh ni blo slabo, malce nadležno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, smasher pravi:

Nism na twiterju pa ne vem kaj nam poveljuje Twito, nimam instagrama ne vidim kako kul je Borči, nimam TVja, ne vem kaj nam vsiljujejo RTVjevci... Menibjenletos prau kul nimam pojma kaj se dogaja. Cele dneve na šihtu, domov spat. 

Leto 2020, sploh ni blo slabo, malce nadležno... 

132045604_1017487235404460_1568810696111586897_n.jpg.0b5dfa33cdf58a1b4b1e91c935d87544.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 12. 2020 ob 16:51, DAMI34 pravi:

brezveze, tok svinarije mate po cesti, da je po 5km enak :P

 

Gnar mora krožit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Buschi pravi:

Danes sem za foro kupu v Lidlu neke bio brezmesne polpete...ajd, da vidmo kak okus bo imela moja prihodnost. Že ko so se pekli, so bli nikakršni , okus nikakršen, ampak...prdec je pa nezemeljski...trenutno sem v postelji sam...žena spi v dnevni...

a sem rekel da se ji bo vrnilo tisto tečnajenje zadnjič.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Bmflar pravi:

Tole :eek:

Božična trava.jpg

zadnje čase full teh starejših goji travo.. nč neobičajnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa lahko? Parlament mu je vzel vse, on je samo maskota, lahko preberš v ustavi da je "el presidente" zato da združuje ljudstvo, oziroma da poskuša malce zgladit sranje in animirat ljudstvo medtem ko posranci serjejo v parlamentu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, smasher pravi:

Kaj pa lahko? Parlament mu je vzel vse, on je samo maskota, lahko preberš v ustavi da je "el presidente" zato da združuje ljudstvo, oziroma da poskuša malce zgladit sranje in animirat ljudstvo medtem ko posranci serjejo v parlamentu... 

niti tega, kar si zapisal ni sposoben, žal. Je pa lep, to pa tut nekaj vela :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sumim da munje trenutnonkar malo slabo, ker do zdej mu je bila funkcija kar všeč, malo ke sestankoval, malo tekel, malo se kazal po instagramu, zdej pa mislim da je začel strišt vrhove na neki drugi travi, ampak pač tisto ni za javnost ?. Mislim da bi vsak normalen "zašamaru" ene par tistih posrancev trenutno samo tega po zakonu ne sme, lahko bi predlagali z referendumom da lahko predsednik države tepe posrance in razne ministre... 

In seveda je treba dodat lestvico da bo pravično, 

Govori neumnosti - zaušnica (šamar po domače) 

Spodbuja neumnosti okolinin spodbija stroko - z ravnilom (al pa železno cevjo) po prstih

... No najnkdondrug nadaljuje... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo zamudo ampak... 18.12.2020 je minilo natanko 20 let,kar je glasbeni svet ostal brez tebe,

Kirsty MacColl,eden najlepšjih ženskih vokalov .... s skupino The Pogues si spisala nekaj nepozabnih pesmi,predvsem pa komad Fairytale of New York,ki velja za edino pravo božično pesem.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, kolegom božiček kar bmwja prinese ?:whistle:dober je ta božiček:grupni:

ko sem ga pa jaz uprašal  ;        kaj pa jaz :?

Nič ne dobiš:huh: no mogoče dacijo:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Mavti pravi:

Da, kolegom božiček kar bmwja prinese ?

dobiš dacijo:panic:

vsaj 4x nižji stroški vzdrževanja , če se voziš po slabih cestah veliko manj okvar, žarnico lahko zamenjaš sam , se priklopi na EOBDII s katerim vidiš in brišeš napake.. .. cenejša registracija, pol cenejše gume .. žmigovci delajo .. pere jo dež .. dejta s kolegom naredit 5 letni obračun stroškov da vidimo do koga je bil božiček bolj dober..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam v celoti:worship:  pa še oblika mi je top:)

Itak sem pobrkal vse kar je možno ,sem z iskalnikom iskal temo    Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo, pa potem nič pogledal:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me je spravilo v slabo voljo včerajšnja prometna nesreča s smrtni izidom:(

in ko se z mojim očetom o tem pogovarjam    za trenutek obmolkne nato pa začne pripoved o tem delu nase občine s krajevnim imenom Savinjski vrh  .                                                                   Moj oče ima izreden spomi za imena ljudi in kraje  kjer le ti živijo-   prava enciklopedila.

 No pripoved ni lepa   prav neverjetno koliko kmečkih ljudi iz tega vrha je umrlo v raznih čudnih-bizarnih nesrečah ,tragedije na skoraj vseh kmetijah.

Moj spomin na tega možaka, ko sem prvič bil na delovni praksi pa smo delali skupaj in marsikaj ušpičili:P, neverjetna moč  sploh v rokah kot ono specjalno hidravlično gasilsko reševalno orodje.

RIP Janez

 

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama se je lih dons spomnala, kak ma geslo za Vojo. Že od jutra laufa ljubezen po domače vse sezone, vsi deli...fak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buschi pravi:

Sama se je lih dons spomnala, kak ma geslo za Vojo. Že od jutra laufa ljubezen po domače vse sezone, vsi deli...fak...

A res ne veš kje maš glavno varovalko? Fukni ven, sveče pržgi, boš od dolgčasa vsaj dobu.... Če veš kaj mislim. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bo pomagal, ker tast je Desovc v pezjonu...pa itak je ves štrom u najini bajti un naredu...mogoče je zato lansk let zgorel šalter za bojler...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!