Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

pred 23 urami, Bmflar pravi:

Ni u redu - verjem :blush:

če imaš zavarovana stekla je čist u redu..2 dni ti ni treba furat robe sam na zavarovalnco greš pa naslednji dan menjat šipo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

če imaš zavarovana stekla je čist u redu..2 dni ti ni treba furat robe sam na zavarovalnco greš pa naslednji dan menjat šipo..

Klasa optimist si. Naslednji dan v SLO pomeni naslednji teden.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bmflar pravi:

Tale čudna žareča krogla na nebu :blush:

Sigurno nam hočjo vanzemaljci preko oči vgraditi now čip 1432 G :P

tut jaz sem neki opazu po ceumu tednu neki rumeno svetlega na nebu :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bmflar pravi:

Tale čudna žareča krogla na nebu :blush:

Sigurno nam hočjo vanzemaljci preko oči vgraditi now čip 1432 G :P

Comedy Aliens GIF by People of Earth TBS - Find & Share on GIPHY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

Comedy Aliens GIF by People of Earth TBS - Find & Share on GIPHY

nč ti ne verjamem lej kaka si..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, thumper pravi:

nč ti ne verjamem lej kaka si..

Lepa .... ku slika....:lol1:

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, dr.looney pravi:

Lepa .... ku kaka....:lol1:

:P

  • Haha 1
  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva.....sem rekel, da me leto in pol pred vstopom na SPIZ nič, kar je povezano s službo, ne bo spravlo s tira. Ma ku..c, pol noči sem premetaval podrejene, da zjutraj ne bo štala....

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

Se zbudim danes ob treh zjutri...na desni žaga žena na polno...se obrnem na levo...na mačjem drevesu žaga maček ko star pjanc.

Poslušam naprej...v otroški si mulc neki govori v spanju. V tadrugi tamala smrči isto kot mama.

Psica se neki joče pa stoka v spanju. 

Hladilnik neki škripa, voda se pretaka v radijatorju....

Zdej pa zaspi nazaj.

ti povem - pir ša šnopc pa smrčiš k lokomotiva..nimaš težav ..jih majo vsi ostali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošta Slovenije  ,ko že končno dobiš obvestilo, da je pošiljka tu in ti napišejo delamo do 18 h in po šihtu letiš na pošto, zaprto delamo do 16 h:angryrant1::SS

To sedanje vodstvo  meneđersko je samo še za v greznico potopit:whistle:

Poštarji in delavke za šalteri izuzete  iz te debate:worship: itak bodo zaradi vodstva te dni delovno pocrkali:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveriš na netu ane predn greš..al pa jim napišeš pravilen naslov dostave z gsm številko in določiš čas prevzema ko si v službi recimo 8h-16h..

resno - ne vidim nobenega razloga , da bi človek hodil po pošiljko - na pošto..:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, thumper said:

ne vidim nobenega razloga , da bi človek hodil po pošiljko - na pošto

Ti povem jaz razlog pustil listek vaš paket lahko dvignete .......Sm ga šel dvignit ma jih je šlišala ku ....nič kriva sem pa šel sproščen domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Spasku pravi:

Ti povem jaz razlog pustil listek vaš paket lahko dvignete .......Sm ga šel dvignit ma jih je šlišala ku ....nič kriva sem pa šel sproščen domov

imaš govorno napačo .se mal zmočš...

če je kdo doma in ne pozvoni ali ne pusti paketa (poštarji to v navezi z nami občani že super obvladajo) na dogovorjenem mestu - pokličem in naročim ponovno dostavo naslednji dan.. 

če pa ni nikogar doma od 8h-16h pa kot naslov dostave , prevzema in plačila po povzetju določim ime priimek , ulica številka poštna številka in kraj pa službo..

na isti način kot nakupujem jaz tudi prodajam in pošiljam.. 

res ne vem kako si lahko tako zakomplicirate lajf s temi domačimi naslovi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, thumper said:

imaš govorno napačo .se mal zmočš...

če je kdo doma in ne pozvoni ali ne pusti paketa (poštarji to v navezi z nami občani že super obvladajo) na dogovorjenem mestu - pokličem in naročim ponovno dostavo naslednji dan.. 

če pa ni nikogar doma od 8h-16h pa kot naslov dostave , prevzema in plačila po povzetju določim ime priimek , ulica številka poštna številka in kraj pa službo..

na isti način kot nakupujem jaz tudi prodajam in pošiljam.. 

res ne vem kako si lahko tako zakomplicirate lajf s temi domačimi naslovi ..

Ja maš prav če je tisti z kombitom k dostavlja pakete pokliče.če je pa paket kitajc že tako ga čakam 2 mesca rajš grem  na pošto da mimogrede povem kar spada bandi:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Spasku pravi:

Ja maš prav če je tisti z kombitom k dostavlja pakete pokliče.če je pa paket kitajc že tako ga čakam 2 mesca rajš grem  na pošto da mimogrede povem kar spada bandi:)

sorry.če je dostava plačana se ne ganem od pira pa če je to edina stvar k jo delam en teden.. sploh pa ne v teh časih ..

zanč smo naročil iz mercatorja..pa so pozabil dat mleko in še nekaj na računu je pa bilo..pa v nedeljo kliče da je pripeljal.. grem ven nobenga .. ga kličemo nazaj da kje pa je ? pa pravi na aškerčevi.. e to pa nisi na pravi aškerčevi (obstaja tudi na dobu pri domžalah - razlika je domžalska aškerčeva ulica in dobska aškerčeva cesta) .. pa pravi ok takoj pridem.. pride čez nekih 45 min - jst sm šel vmes notr na en šnopc pa pol še po en pir k sm ga zunej u miru spil ko se pripelje.. 

no na konc se je izpovedal , da v nedeljo vozijo ljubljano in domžale iz ljubljane (pon-sob vozijo iz kamnika)..pa je vpisal v ljubljani v navigacijo samo aškerčeva in potrdil- tisto v ljubljani..  sva se kar mal nasmejala.. :D

druga pa - meni stranka nekaj plača in jaz pošljem . v ponedeljek..torek tast in tašča skoz doma.. me pokliče v torek nekaj čez 15h - ok 15.35 - in vpraša če sem poslal.sem..a nis dobil? pravi - ne nisem ampak saj v teh časih ni nič čudno bo pa jutri.. poštar mi je pa prinesel nekaj drugega pred dobro uro in pol .. ..ok se slišiva jutri..

naslednji dan - ni na spisku nedostavljenih paketov.. la la la do dostave in la la la nazaj - dostavljeno , potrdilo s podpisom v priponki.. wtf??? prevzemnik "stane" in neka čačka - ob 14.20..  20 min po tistem , ko je bil on - in tast in tašča - na naslovu ???

se slišim s stranko pa pravi da gre na naslov in pogleda še v nabiralnik (kuverto A4 se da stlačit notr - za vsak slučaj saj prejšnji dan - logično - ni čekiral ker mu je poštar predal paket , pošto so pa pobrali iz nabiralnika ob 11h kot ponavadi.. in je bilo v nabiralniku))..

ne me prašat kak kažin sem naredil .. tak , da se zdaj zavedajo kaj bo naslednjič .. pa boljše za njih in tega voznika , da tega naslednjič ne bo.. ( gsm je na paketu - a je blo tko težko poklicat pa povedat "bom dak v nabiralnik" in v sistem napisat "tel.stranka-nabiralnik" )..

vsi moramo opraviti svoj posel in delo po nekih določenih pravilih.. tko je in nič drugače..

 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

preveriš na netu ane predn greš..

Maš prav samo :worship: kaj vse živo sem jaz v teh mesecih že preveril po netu v praksi je pa druga pesem in najbolj jim zamerim ravno to  vse je na netu samo pravilni- relni( oni lanski me ne zanimajo) delovni časi v času korone to pa ne:panic:

Žal v tem primiru ni plačana pošilka pa ne po moji krivdi ampak nadrugi strani pri pošiljatelju pa služijo miljone na nas, da bi še pa pošilko vračunali v ceno bi  se  pa spufali:angryrant1:

pred 1 uro, thumper pravi:

imaš govorno napačo .se mal zmočš...

če je kdo doma in ne pozvoni ali ne pusti paketa (poštarji to v navezi z nami občani že super obvladajo) na dogovorjenem mestu - pokličem in naročim ponovno dostavo naslednji dan.. 

res ne vem kako si lahko tako zakomplicirate lajf s temi domačimi naslovi ..

 

Boš moral malo v zgornjesavinjsko dolino prit živet pa boš videl kaj je to pošta:D

POŠTNO POSLOVANJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Mavti pravi:

Maš prav samo :worship: kaj vse živo sem jaz v teh mesecih že preveril po netu v praksi je pa druga pesem in najbolj jim zamerim ravno to  vse je na netu samo pravilni- relni( oni lanski me ne zanimajo) delovni časi v času korone to pa ne:panic:

Žal v tem primiru ni plačana pošilka pa ne po moji krivdi ampak nadrugi strani pri pošiljatelju pa služijo miljone na nas, da bi še pa pošilko vračunali v ceno bi  se  pa spufali:angryrant1:

 

Boš moral malo v zgornjesavinjsko dolino prit živet pa boš videl kaj je to pošta:D

POŠTNO POSLOVANJE

dej nehej no.. po celi sloveniji pošiljamo pakete ..redko se zgodi - pade paket iz sistema še redkeje se založi - da stranka ne dobi robe v 48 urah merjeno v delovnih dne seveda- seveda kar je na zalogi.. med prvo kurono sem si nekaj naročil - naročilo je bilo zaključeno 15.39 ..roba v avstriji-linz...

naslednji dan zjutrej kufe pa v gatah k je telefon zazvonil ob 8.10 - evo robe.. 

pa ne ti men zg.savinjsko.. edino kar ni garantirano za 48 ur dobave iz zaloge so bundi 6m dolžine ker je to odvisno od kamiona ali je na razpolago v tisti smeri.. pa je vseeno kje je zaloga - v trzinu ali v avstrijskem linz-u ..

edina odstopanja so ob praznikih v avstriji ali pri nas in recimo letos od 18.12 naprej je iz avstrije samo 1x-2x na teden ....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

dej nehej no.. po celi sloveniji pošiljamo pakete ..redko se zgodi - pade paket iz sistema še redkeje se založi - da stranka ne dobi robe v 48 urah merjeno v delovnih dne seveda- seveda kar je na zalogi.. med prvo kurono sem si nekaj naročil - 

Ampak jaz sem trenutno  še zmeraj slabe volje :(

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!