Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ronald...nebi vedel.

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratka noč.

Ob 23.00 dobim SMS, da mi je skenslana rezervacija v hotelu.😠 

Ker sem že rezerviral taxi ( prihod na destinacijo ob enih zjutraj), sem moral poiskati nov hotel, prebukirati taxi, pa rent a car........rezervacije v zadnjem trenutku pa seveda dražje...😡😗😡

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 16 ur na šiht, dons cel dan...

Kupi pa kupi takale solate...kurac pa inventura:

 

20221022_132756.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se smejiš !

Ti pikaPolonca, pridi mi delat družbo...boma štela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Buschi pravi:

Kaj se smejiš !

Ti pikaPolonca, pridi mi delat družbo...boma štela...

.... le  kua maš tolk za štet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buschi pravi:

Kua ????

Glidi:

 

20221022_134157.jpg

20221022_134210.jpg

20221022_134311.jpg

Lohk pridem pa ti vse stresem na tla .... :ras:

.... sicer pa ne jamri ,ceu let se glih ne pretegneš na šiht.... zdej morš pač mal štet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava žarnice H7 na levi strani pri Citroenu C3.
Rad bi spoznal ljudi, ki so projektirali žaromete (in jim za kazen naložil, da morajo 100 x menjati žarnico).
Pri BX-u je bil cel žaromet pritrjen na treh čepih in si ga snel v 10 sekundah, za menjavo žarnice pa je bilo dovolj prostora, da bi lahko menjaval s komolci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Darko3g pravi:

Menjava žarnice H7 na levi strani pri Citroenu C3.
Rad bi spoznal ljudi, ki so projektirali žaromete (in jim za kazen naložil, da morajo 100 x menjati žarnico).

V prvih dveh letih sem jih zamenjal 14 !!! Na enem C3-ju. Se navadiš...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Menjava žarnice H7 na levi strani pri Citroenu C3.
Rad bi spoznal ljudi, ki so projektirali žaromete (in jim za kazen naložil, da morajo 100 x menjati žarnico).
Pri BX-u je bil cel žaromet pritrjen na treh čepih in si ga snel v 10 sekundah, za menjavo žarnice pa je bilo dovolj prostora, da bi lahko menjaval s komolci.

Opel Astra H zmaga. Menjaš skozi luknjo notranjega blatnika. Ne vidiš nič, samo občutek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Mislim, da vsaj na zadnjih 5ih avtih nisem znal zamenjat žarnice.

 

Ja tebi ni blo treba k take fajn avte kupuješ :slap:mi k mamo pa bl jajca :blush:si pa lomimo prste in pošiljamo inžinirje tam u tri p...d materne:devil:

tud inžinirjem zgleda, da ni bilo treba menjat :hmm:,ker če ne bi valjda ukrepali:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da moramo imeti rezervne žarnice in moramo menjati žarnico, kadar se pokvari, bi morali z zakonom zapovedati, da mora biti možna menjava žarnice brez posebnega orodja in znanja.

Sicer pa kmalu ne bo več klasičnih žarnic.

Sploh pa zadnjič pride nasproti ena luč in sem najprej mislil, da je motor, potem pa videl, da je bila leva stran avta brez ene lučke. Pa še na cesti brez sredinske črte in kolesarskima stezama ob robu. Komaj sem odvil v desno.

Popravljeno . Popravil Darko3g
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Tedybear pravi:

Opel Astra H zmaga. Menjaš skozi luknjo notranjega blatnika. Ne vidiš nič, samo občutek....

Zmaga r modus.. treba odbijac dol...

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bajkr88 pravi:

Zmaga r modus.. treba odbijac dol...

Tut na MB A ta prvi model je bilo treba odbijač odšraufat .... :panic:. Hvala bogu da nimam več teh jajc. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ko Fiata ne kupujete, sicer na novem Tipotu še ni bilo treba nič menjat ma na 500 sicer je malo štorasto skozi kolotek za pozicije/dnevne ampak je vsaj žarnica zelo blizu, tako da bi lahko tudi od zgoraj dosegel samo so naštimali isti glup patent kot ga ima reno. Sistem ko je  treba zavetet žarnico in je plastika tako trda da z dvemi prsti ne morem obrnit, če bi dali klasiko z žičkami, avto sploh nebi potreboval luknje v koloteku bi bilo prav izo menjat. Na 20let starem fiatu je pa lahko menjam žarnico skoraj v temi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maxxa pravi:

Rezervne bodo pa se naprej obvezne 😂

Saj niso (če avto nima žarnic, ne rabiš rezervnih) . Če ima npr. led "razsvetljavo" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to je bilo značilno za generacijo, dve avtomobilov nazaj, da nisi mogel menjati žarnice in si bil prisiljen iti na servis, kjer so ti zamenjali žarnico...

... .potem pa si :eek:  ...ko si videl račun... na računu pa je pisalo še:

... nalivanje tekočine za pranje stekel, pregled zavorne tekočine... pregled nivoja olja v motorju...pa še kako stvar... samo da so zaračunali...

... sedaj je mislim da zakonsko predpisano, da mora biti žaromet (in ostale luči) konstruirane tako, da jih lahko brez težav zamenja uporabnik.

 

.... no ja... je bolje.. pa še vedno bi moral imeti kardansko zapestje in teleskopske prste za zamenjat žarnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, franc pravi:

Saj niso (če avto nima žarnic, ne rabiš rezervnih) . Če ima npr. led "razsvetljavo" .

lp

Pol pa naj rezervni žaromet vozi v prtljažniku:naughty:saj življenska doba 50,000 ur ali petnajst let:hmm: mine v roku petih let:whistle::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Mavti pravi:

Pol pa naj rezervni žaromet vozi v prtljažniku:naughty:saj življenska doba 50,000 ur ali petnajst let:hmm: mine v roku petih let:whistle::naughty:

15 let??? Sumim da kaj traja pri novih avtih 10let, bomo videli okoli leta 2030.

Sej ni problem led dioda, kaj pa tisti mikro motorčki ki uravnavajo snop? Zgleda zelo neka fina tehnika ki je precej na udaru vibracij in morda vlagi (saj veste še nikoli se nikomur ni nabral kondenz v luči)

Kateri 1.0 superturbo euro 6++ bo zdržal 15let? 

Kaj pa tačskrini, pa infotejnment, pa kaj majo naci vagni, nekaj ko mahaš po zraku za upravljat radio? 

Torej avti postajajo vse bolj podobni smartfonom.... ima kdo smart fon 15let? (isti brez napak v delovanju? Sicer se prvi smartfoni sedaj gibljejo 10+let če najdem bi morala moja xperia Go še vedno delovat, vsaj lani je še, trenutno nimam pojma kje je, ampak smo jo morali sflešat na cionegen mode, ker se sistem namensko nasmeti da postane telefon neuporaben)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!