Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Klimbra in mačka27...dj pa tko bedno se mi je vmešavat...ampak tole vajino prerekanje pomoje ne bo obrodilo sadov...poznam oba osebno in sta fejst človeka...vsak ma svoje prednosti in slabosti...

mislm da sta oba dost pametna da al nekak najdeta skupno besedo če pa le-to ne gre pa pač vsak naj gleda v svojo stran in prezre poste drugega...mislm da to ni samo moje mnenje,ampak mnenje marsikaterega motosvetovca...pa brez zamere prou..sm hotla samo na lep način izrazit svoje mnenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si se vsaj obleku :cry:

grem stavt za palačinke, da uganem kera štacuna je to :lol1: . a si šu kupovat novo opremo :OK: :lol:

Drgač pa...danes sem super volje ;) sploh ker sem imela najboljše kosilo :blush:

....me prav zanima....zgleda, da nisem osamljen primer, sem jim pa en mail spesnu, da vidim odziv vodstva... :evilgrin:

hm....palačinke... a si sploh pripravljena na vnos tok kalorij :xx: , nove opreme pa ne rabim, razen čelade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto kt že učer, predučerišnem...1 tedn nazaj...fakiča

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sestrično proba simobil oz coface izterjat za nekaj kar je že davno zastaralo in imajo tako bolane fore da bo zgleda šele grožnja odvetinika zalegla.

gospodarska zbornica mi je poslala opomin za članarino iz 06 in 07 čeprav nisem član od sekunde dalje ko ni več bilo obvezno. jebemti amaterje kak probavajo.

vre,e je u K___u pa še kaj se bi našlo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč še....ampak dan je še mlad, zihr se bo kj našl do večera :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!