Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Tako super vreme, jaz pa brez mopeda - in nič ne kaže, da bi se to v bližnji prihodnosti utegnilo spremeniti ... buuaaaa ... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah me je ko pra*** jutrijšnjega razgovora :unsure: :unsure: :unsure: Pa še baje bo 1 uro trajal.... :krneki:

PA ŠE CELA KLINČEVA SLO na Soriški planini!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ŠE CELA KLINČEVA SLO na Soriški planini!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

....am a ni blo gor svetovno prvenstvo,torej je mogl bit tut kej tujcev :naughty: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....am a ni blo gor svetovno prvenstvo,torej je mogl bit tut kej tujcev :naughty: :whistle: :D

jah sej, an.....

popravek....

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

hihihihi :slap: to tud sam men loh rata....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izvedel sem, da je šel en kolega v zapor za eno leto :cry: Pa glih zadnjič sva ga pila in debatirala o motorjih. Zaprt pa je, ker je z eno osebo fizično obračunal kar pa je prav, saj je bil tisti človek zelo velika baraba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaa....kakšn flek mam jst na hrbtu od faking luči v grajcu :angry: ..ne morm verjet...bojim se da mi nav nkol zginl, res grdo zgleda :wacko: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!