Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

ma ne lih v slabo voljo sam druge primernejše teme ni :unsure:

nekak mi ni jasn zakaj folk tolk misl da se motim. tok malo ljudi(prijateljev) je ki verjamejo z mano,in s tem mi tut privoščijo srečo...jp tut tko bi se lahko rekl... :yes:

vsi so neki realni v tem trenutku, ja fuck folk zame je to tudi realno(someday :rolleyes:) ...me postavljajo na "realna tla",kr neki... s tem se samo jst slabše počutim...kaj res hočte da obupam...ja pol bo moje življenje res čudovito :headbang: :headbang:

a je res tolk narobe če je človek optimist? :unsure: ne vem no, men je to še pozitivna lastnost :hmm:

pa sej rada slišm različna mnenje od ljudi(tut če mi niso lih po godu), ampak da mi folk kr nek klamfa k nima pojma o celotni zadevi, ma dj..haloo...sm bl jezna zdele kot slabe volje :BUA: :wacko: če maš kej pojma pol se oglašej....jasno?!? :slap:

sj poskušam gledat realno...pa se zavedam vseh posledic mojega optimitizma glede tega....sam pač če si nekaj tako močno želiš kot jst(res sooooooo much)....ma ne vem že morm verjet ker je želja tako močna :rolleyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj manjši operativni poseg na palcu, danes pa bolečina za znort :cry: :cry: :cry: :cry:

1. Aspirin

2. Naklofen

3. Ketonal

4. Tramal

5. Morfij

6. Naš šnopc.... se boš še smejal zraven :evilgrin:

Dans še nič... ampak do večera je še daleč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Aspirin

2. Naklofen

3. Ketonal

4. Tramal

5. Morfij

Aspirin lahko kar hitro črtaš s seznama :angry:

Mene že cel mesec ni nič spravilo v slabo voljo, naj tako tudi ostane :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRASCI!!!!!! vejo da bodo šli v likvidacijo ampak hitro še nekaj prej naročijo in ne plačajo. zdaj pa vloži terjatev in čakaj če bo nekoč nekaj ratalo iz tega :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns jih je pa preveč stvari :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo si je zmislu d majo stopalo pa prsti na nogi kosti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo si je zmislu d majo stopalo pa prsti na nogi kosti :headbang: :headbang:

kaj me nisi vprašala bi ti povedal da so tam in da bolijo če so nalomljene ali zlomljene :whistle:

sicer pa vse po starem, jebem mater vsem po spisku ampak eni pa direktno mene pa še več jih je :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!