Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

aaaaaaa :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: dobila pošto s policije :headbang: :headbang: :headbang: bo treba počasnej vozt :whistle:

še dobr da je kazen še po obstoječem zakonu, ufff....pol bi bla šele krizaaaa :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od cigaretov mam že prav ogabe okus :trance_33_sleep:

Razen 4 zavrnitve glede služb...

nič.... :closedeyes:

Isto...študentov noben ne mara....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ne morem enih par stvari pr seb pošlihtat...d bi končn dojel enih par stvari.... :headbang: :headbang:

pa še ta kurčev vreme... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil tank od ljubice in k sm vidu kaj je mož naredu z nalepkami na tanku, sm popizdu . . . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce....k se je čist vsak prahec vidu in je blo treba cunjo zagrabit pa brlog mal v red spravit :rolleyes: .....predčasno pomladansko čiščenje :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudni občutki, kot da se je nekaj slabega zgodilo oziroma se bo...( to ni ravno značilno zame ker sem ponavadi optimistično človek)...nekaj ni vredu se mi zdi, ni vse tako kot prej.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Murphy :angry:

jeb.... mu ježa!!!! mene tud :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudni občutki, kot da se je nekaj slabega zgodilo oziroma se bo...( to ni ravno značilno zame ker sem ponavadi optimistično človek)...nekaj ni vredu se mi zdi, ni vse tako kot prej.... :closedeyes:

Ne prepuščaj se jim to so znaki paranoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!