Skoči na vsebino

Kleparji, ličarji, barvanje


Anubis

Priporočene objave

Prebarvati bi dal avto, pa me zanima, če pozna kdo kakšnega ne preveč dragega mojstra za tovrstno početje. Popraviti bi bilo treba tudi neaj prask, vdolbin...

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal že barve se v ceni razlikujejo(metalik,/perla, navadna... ) več kot 100%...tko da je to mal preveč splošno vprašanje. Poleg tega če boš dal štrihati tako na fuš...pozabi reklamacije in kako je poštrihano se vidi čez nekaj časa...tudi šele čez leto dni zna dobit ,,pomarančast,, izgled...pa mehurčke itd...če je kje rjav bo treba prvo to sanirat

Zdej če boš izbral čist drugo barvo kot je sedaj je to spet več dela, ker bo treba vsako režico pihnit itd....

In zakaj hudiča bi dal barvat cel avto?.... Nikakor se ne izplača....in tudi majstra, ki bi zadevo speljal 100% ok boš težko našel....da pa ni vse ok bo pa pokazal šele čas.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi rad mel res profi narjen avto pol je pravi naslov Kleparstvo Rajšp v MB v Melju, je pa to valda svinsko drago. Sem vido kaj je enkrat uspel clovek nardit iz enega starega Forda (ne vem kiri model) cabrio tam okoli letnika 70...cuda cude :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri treh ponudbah je cena za barvanje celega avta od 180 - 340K sitnih. Jasno, odvisno od barve ampak cena še vedno malce preveč variira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 jurjev +- 60%...

prej 400 jurjev +-

150 jurjev pride sam pokrov motorja+oba blatnika+odbijač. Za srednje velik avto. Ala C4.

Pri treh ponudbah je cena za barvanje celega avta od 180 - 340K sitnih. Jasno, odvisno od barve ampak cena še vedno malce preveč variira...

Ja vse je v kvaliteti. Jst bi raj dal 340 kot 180. Eni "mojstri" sam mal pošpricajo in to je to. Še peči nimajo. Pol pa barva odstopi čez 1 leto :wacko:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cimr je prebarvu avtko (golf)... barva normalna bela, cena 260k s tem da je pripeljal avto razdrt (samo školko) na prikolici... delo pa je narejeno tako, da bi doma bolš naredu... ličar pa en primorc :nono:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden nemore in nebo dal prave cene dokler avta nevidi, zastonj vsa diskusija okoli cene.Bistvene razlike v cenah nebo,bo pa velika razlika v kvaliteti zato bi bil moj nasvet raje malo več plačaj in zahtevaj kvaliteto, kratek rok, storitve in garancijo namreč dostikrat se napake pokažejo šele po določenem času. Če boš dal barvat kam pod kozolec vedi,da ni kvalitete niti garancije pa tudi roka se nebo držal.To je pač moje skromno mnenje, ti seveda naredi po svoje- te bo že IZUČILO. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj hudiča bi dal barvat cel avto?.... Nikakor se ne izplača....in tudi majstra, ki bi zadevo speljal 100% ok boš težko našel....da pa ni vse ok bo pa pokazal šele čas.

zanima me zato kr bom najbrz kupo oldtimerja pa bo treba barvat po dolocenem cajtu saj taga ko sm gledu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prebarvati bi dal avto, pa me zanima, če pozna kdo kakšnega ne preveč dragega mojstra za tovrstno početje. Popraviti bi bilo treba tudi neaj prask, vdolbin...

?

Odvisno od tega, kje si doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zanima me zato kr bom najbrz kupo oldtimerja pa bo treba barvat po dolocenem cajtu saj taga ko sm gledu :P

Ko boš tako daleč, pošlji PM, mamo pri nas enega dobrega. Ma tudi sam oldtajmerja in ima malo prakse s tem.

Če te še zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!