Skoči na vsebino

Avtomobili,ki jih sam sestaviš


Killroy

Priporočene objave

Dan

Dons sm na Discovery-ju gledov eno oddajo "A car is born",kjer en tip sam hoče sestavt repliko avtomobila Cobre.Pozanima se pr eni tovarni,oni mu dajo sestavne dele in priročnik,plača 10,000 funtov in začne sestavljat svoj avto iz nič.Skor tko,kukr da bi delov modelček.

To je dost zanimiv,da si sam nardiš kopijo znanega avtomobila za precej manj denarja.Pa še bolj ga na koncu ceniš,saj veš,koliko truda je bilo vložano vanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful kul  8)  8)  8)  

Sam a si ziher da bo tolk cenej???

to sem jaz gledal, na koncu pa ga je vse supaj stalo okoli 15000 funtov. Stvar je zelo zanimiva, samo probleme boš imel pri homologaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res dost zakon,sam domnevam,da pri nas ni najti take tovarne oz. uvoznika takšnih avtomobilov,ki jim rečejo tudi "Kit car".Drguč je pa tle ena stran od revije Kit Car Magazine,ki se ukvarja prav s temi avtomobili in vsem,kar spada zraven.

http://www.kitcarmagazine.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit replike lotusa super seven prodaja eden ze kar nekaj let.masina ford ali opel,po zelji.stane pa nekje € 10.000.-.vse se dobi v kompletu,samo sestaviti moras sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful kul ja  :D. Kako je pa kaj z motorji?? (od teh avtov mislim)

noter je dal eno ameriško mašino V8 pa enih par litrov delovne prostornine je mela. Imel pa je na voljo tudi manjše mašine, samo bi potem avto zgubil na privlačnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sem tud že ene parkrat gledov to oddajo, pa se mi je dost dopadla, Cela stvar sploh ne košta toliko, pa tud un ni bil glih ne vem kakšen mehanik, morš pa imet seveda enga kukr se spozna zravn. Mislim da bi se dalo tud v Slovenijo to naročit, če se da tele ultra lahke avione, kukr jih poj sami sestavjo bi tud avto lohko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud že ene prakrat gledal to.

Se pred cobro je sestavljal Jaguar E-type, tud lepa zadeva.

Drugac se je pa lani po podutiku vozila ena replika cobre (vsaj mislm

da je bla replika) s takim renčanjem iz cevi da se ti je zazdelo da prihajajo bombniki iz druge SV. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo !

V cem je sploh smisel takega sestavljanja razen tega da mas obcutek da si sestavil sam in se ti pr 280kmh kolikor gre ta avto hlace tresejo da nisi kej zasustral ? :shock:

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo !

V cem je sploh smisel takega sestavljanja razen tega da mas obcutek da si sestavil sam  in se ti pr 280kmh kolikor gre ta avto hlace tresejo da nisi kej zasustral ?  :shock:  

LP,

klemen

Užitek v šraufanju,se nisi v otroštvu nič z lego kockam igral!?

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut gledal to oddajo parkrat in mislim da ni imel ta hude mašince vgrajene notr - ne vem kolk 7 al 8 litrske

ta avto ni za zaletet se (ne zato ker ni čvrst), ker pol samo kosi plastike letijo po zraku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta avto ni za zaletet se (ne zato ker ni čvrst), ker pol samo kosi plastike letijo po zraku

kaksna globokoumnost :roll: - zakaj se pa z motorjem vozis?! z motorjem se tudi ni za zaleteti .... bi tudi nekaj plastike letelo po luftu :splat: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni globokoum. samo vsak, ki bi se tolk jeb* s sestavljanjem bi ga " frčeči" kosi njegovga avta direkt šlagiral

:wink:

se pa vsi vozmo brez idej in želja o padanju in razbijanju dvokol sad2.gif

zato sploh ne več o tem razmišljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki250,sorry......me je eden vceraj malo podjebaval z "zeljami" (beri vsakih par minut si je nekaj drugega izmislil)...... 8) :?:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut gledal to oddajo parkrat in mislim da ni imel ta hude mašince vgrajene notr - ne vem kolk 7 al 8 litrske

ta avto ni za zaletet se (ne zato ker ni čvrst), ker pol samo kosi plastike letijo po zraku

ponavadi so vsi športni avti sestavljeni tako. Frame na katerem je vpeto vse (obese, motor menjalnik in ostala krama), nato pa potem gor plastika, kevlar, ali kaj podobnega.

tudi F40 je tako sestavljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki250,sorry......me je eden vceraj malo podjebaval z "zeljami" (beri vsakih par minut si je nekaj drugega izmislil)......

poznam tako sorto :? :x :wink:

tudi F40 je tako sestavljen...

pa vse racing zadeve pa še kej samo kake resne primerjave z home sestavljeno cobro tukaj res ni, kar pa ne pomeni da ta avto potem ne zapali, ker je res simpatično divji

frame.jpg

body.jpg

Epsn0057.jpg

bočna varnost=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bočna varnost=0

zdaj pa daj gor še sliko original Cobre iz leta 60 (al tam nekje), pa poglej kaka je tam bočna varnost....

-1 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja 5 modelov od nekje 4-8000 kub. pa nobene "ta prave" nisem gole najdu

baje pa je živi strošek na 4 kolesih, valjda ford V8 mašina pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje pa je živi strošek na 4 kolesih, valjda ford  V8 mašina pa to

e jebi ga...za ob nedeljah popoldne :D bi že preživel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!