Skoči na vsebino

nekje teče olje...


wanted

Priporočene objave

no zadeva je taka se peljem pa skuter zariba pririvam domov pa vidim da pod blokom teče vun olje.

a bi mogoče vedo kdo iz kje bi olje teklo :? mogoče je šla oljna pumpa la pa se je kaj zmrdalo pri pumpi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti je cevka za olje padla iz uplinjača ali pa iz oljne pumpe, lahko pa je tudi oljna pumpa pokvarjena.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče iz prenosov :?

pod blokom je reko.. to jas smatram da je to tam ko prideta oba2 bloka skup.. tak da mozno da cevka dol padla alpa kaj.. pa kaj canka iz bloka ven slucajno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod blokom je reko.. to jas smatram da je to tam ko prideta oba2 bloka skup.. tak da mozno da cevka dol padla alpa kaj.. pa kaj canka iz bloka ven slucajno?

Wanted tebe sprasujem kaj mas za en motor,je dvotaktni motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni isto delalo na stalkeru, pod skuterom mlaka kam sem priso...pa pikno je, razlog,,,fergazar ni poziral olja in je mimo teklo in po celem bloku na tla...zato si jih vecina rada sama mesance dela ker nikol neves ce tece v fergazer al ne dokler ne pikne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozravljeni fantje!

Meni se je zgodilo isto kot vam. Na piaggiotu nrg extrem zdele čez zimo mi je začev ole iz bloka vn tečt(dvotakten da ne bo pomote) . Zdej pa najbol da delam sam mešanco bo najbl zihr :yes: Kaj nej zdej nardim z oljno pumpo se jo odšravfa al sam ole ven stočm pa pustim na mer al kej tretga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozravljeni fantje!

Meni se je zgodilo isto kot vam. Na piaggiotu nrg extrem zdele čez zimo mi je začev ole iz bloka vn tečt(dvotakten da ne bo pomote) . Zdej pa najbol da delam sam mešanco bo najbl zihr :yes: Kaj nej zdej nardim z oljno pumpo se jo odšravfa al sam ole ven stočm pa pustim na mer al kej tretga?

Glej jaz sem mehanik ampak tega motorja nepoznam,imel sem Yamaho chapi in je imela za olje rezervar posebej.Najprej preveri,da ti nepušča samo cevka iz rezervarčka olja do te pumpice (dozerja) in potem je bila pri mojem motorju še ena cevka od pumpice (dozerja) v vsisno cev (med vplinjačem in cilindrom).Najbolje bo da mašino lepo opereš osušiš in nato nalij malo olja v rezervarček (olja) in mogoče boš takoj videl kje pušča.Toliko ti jaz lahko pomagam počakaj še na kakšen mogoče bolj konkreten odgovor od nekoga,ki je te probleme imel na svojem skuterju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons sem se mal pomatru pa sm pumpo kr odstranu ,cevki za ole pa sem samo zamašu. Tko da bom zdej sam mešanco mešu.

Za zihr si bom mogu pa kšno nalepko zravn tanka nalept pa na velko napisat dodaj olje :) do zdej sm sam benz toču pa vsake tok cajta olček

Pumpa za ole se nahaja pr jermenu nad startarjem .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons sem se mal pomatru pa sm pumpo kr odstranu ,cevki za ole pa sem samo zamašu. Tko da bom zdej sam mešanco mešu.

Za zihr si bom mogu pa kšno nalepko zravn tanka nalept pa na velko napisat dodaj olje :) do zdej sm sam benz toču pa vsake tok cajta olček

Pumpa za ole se nahaja pr jermenu nad startarjem .)

LP

ahaaa.. tocno ja olne pumpe ne smes ven jemat ker se ti bo jermencek vodne pumpe snemal dol in se ti bo skuter pregrel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!