Skoči na vsebino

policaji in sportni avspuhi


_sp2_

Priporočene objave

Mene neki zanima? Ali kirmu ko ima sportni izpuh kej komplicirajo POLICAJI? :eek: CE JE ZI BILA KAKSNA TEMA O TEM SE OPRAVICUJEM JST JO NISM ZASLEDIL :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej policaj ti lahka komplicira že če maš luč odlomleno. Men osebno še niso nkol kej težili pa sm se pred njimi po zadni pelo (jih nism vido). Mam pa frenda k mu je policaj vido zx-a pa mu ga kr na tehničnega pelo. Tak da vse je odvisno od policaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neki zanima? Ali kirmu ko ima sportni izpuh kej komplicirajo POLICAJI? :eek: CE JE ZI BILA KAKSNA TEMA O TEM SE OPRAVICUJEM JST JO NISM ZASLEDIL :cry:

Tko je kukr je že ffaca povedov lahko naletiš na kšno faco kapsa ki ti nebo tut prbližn za take reči muriv, ker pač ve kako je to pri mladih, lahko pa naletiš na težaka ki ti bo pelov motor na tehničnega zaradi preveč umazanega mopeda. Ti kr dj gor športn izpuh itq je večina takih, da ti zaradi tega ne bodo muril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš nalepko al tist vgraviran od ZX gor tist nekok prekrij pa dej eno drugo nalepko čez ;) =) hehe mogoč pomaga upaj =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom prodo :D !!drgac bom pa pusto tak ko je sej jih ma tr velik spotrne avspuhe :) ce njim ne komplicirajo pol se men nebojo :? no saj upam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se bojite , dajte lepo blokade noter pa se vozite 45.. mene so ze vstavli ko sn mel dueka pa c16 pa to.. pa sn ga przgal tam pa mi lepo pomaha, brez speglov, tablca ob strani itd.. pa je biu mladi policaj pa ni nic gnjavo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se bojite , dajte lepo blokade noter pa se vozite 45.. mene so ze vstavli ko sn mel dueka pa c16 pa to.. pa sn ga przgal tam pa mi lepo pomaha, brez speglov, tablca ob strani itd.. pa je biu mladi policaj pa ni nic gnjavo .)

wtf ka tablce ne smeš met na mašini (ob strani) ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica naj bi bila po zakonu na vidnem mestu. Ceprav ni nikjer opredeljeno kaj je vidno mest naj je nebi meu obstrani ali prepognjeno. Najbl prov je ce jo mas na orihinalnmu nosilcu. Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica naj bi bila po zakonu na vidnem mestu. Ceprav ni nikjer opredeljeno kaj je vidno mest naj je nebi meu obstrani ali prepognjeno. Najbl prov je ce jo mas na orihinalnmu nosilcu. Lp seba

to JE RES sej nikjer ne pise ka je vidno mesto sej ob strani je vidno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica naj bi bila po zakonu na vidnem mestu. Ceprav ni nikjer opredeljeno kaj je vidno mest naj je nebi meu obstrani ali prepognjeno. Najbl prov je ce jo mas na orihinalnmu nosilcu. Lp seba

Mora biti na mestu ki ga je predvidel proizvajalec motorja.. ;) Ne pa nek dol ob koli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!