Skoči na vsebino

policaji in sportni avspuhi


_sp2_

Priporočene objave

lool CELJSKI GROFI =) SO ZAKON :P GROFI PA VIOLE SE MAJO NAJRAJŠ ČE KDO VRJAME =)

NA SREČO NE GLEDAM FUZBALA... PA NE NAVIJAM =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ej tko zna usak ce si ga sam prefuki ne pa druge klicat :BUA: :BUA: :BUA:

Kako ga boš sam prefuku če ma vedno vsaj 5 modelov zravn. V Lj ne hodi noben več sam....pretvegano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga boš sam prefuku če ma vedno vsaj 5 modelov zravn. V Lj ne hodi noben več sam....pretvegano

Ja ce po lj sam hods bos skorda nag domov prsou zgubis tkoj dnar pa telefon k pride ene 10 ciganov do tebe:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ga boš sam prefuku če ma vedno vsaj 5 modelov zravn. V Lj ne hodi noben več sam....pretvegano

AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nasa prestolnica je res za u kurac!!! Gres u btc pred areno spredi te caka 30 ciganov k hocjo tvoj telefon. :slap: :slap: :slap: :slap: No uglavnm u lj nisi vec varn:D! Sam kko so nasi policaji nesposobni se pa vid na usakm koraku Evo nekaj zanimivosti pod najdenimi predmeti na uradni strani nasih modrih angelov

V skladu s Pravilnikom o postopku z najdenimi stvarmi (Uradni list št. 75 z dne 1.8.2003) objavljamo seznam najdenih stvari:

PREDMET OPIS

OBROBA Za strešno okno.

PREDMET OPIS

VERIŽICA Debelejša iz rumene kovine z napisom "KAREMA".

PREDMET

KOS JEKLA Kos okroglega jekla dolžine 2m in premera 100 mm.

PREDMET OPIS

ŠPORTNI COPATI Par športnih copat, neznane znamke

PREDMET OPIS

PLINSKA JEKLENKA Oranžne barve.

PREDMET OPIS

POŠTNI NABIRALNIK Rabljen in rjave barve.

Nekaj dokazov o uspešnosti policije jest ko sm bral to sm se nasmejal do sovz. Nekje sem celo opazil PVC vrečka z napisom merkator:D

Hmm ampak da bi ksng kriminalca dubl to pa ne :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Lj se nobenmu od polcajoun ne da nc...jst ga vedno ce se le da zdeg do daske cez centr=)

ce se pelem pa pocas pa brez celade:P

Zadnic sva se z frendom cez centr po zadni furala :)

lahk te ujamejo sam bl tezko=)

Jst sm slovenc pa ce mam frke tko da un kej muri da bo poklicu pol tut jst poklicem pa pridejo mudeli(tako ne glih normalni=) in pol je ponavad un tepen...odvisn u kaksni druzbi si pa kok dobr koga poznas

Ja a se s Šiptarji bratiš.

Glede na berljivost in slovnico tvojega teksta bi pa tudi rekel, da si prej njihov kot pa Slovenc!

Drugače pa za vsakega palica raste in tudi za vsako bolezen se je še našlo zdravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa nikakor ne razumem :?

Jah to najde naša policija in s tem se hvali na uradni strani. Kera budala bi sla pod najdene predmete dt kos jekla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po si se pa zbudu :D

A si preprican??? Moja dva sosolca sta sla v areno prideta do njih 2 cigana taka 2 mejhna pimpilimpija in receta dej mi za en zvrc in modela da ne in da ne in kwa se zgodi pol prpele se 4 cigani s kiji v razfukani katrci in potem sta dala telefon unadva sta pa sla po pa gresta na policijo prjavt in jima policaj rece da to je ze 10ti primer ta tedn. Ja pa kako loh to postijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko oceniš situacijo.. in če prideš do zaključka da nimaš za burek.. bežiš :D :blink: :P

Sej pr teh k jih je 30 ponavad nikol nimas za burek!Drgac pa dobra :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si hiter letiš, ko te najhitrejši dohiti ga nabutaš, letiš naprej, da te naslednji dobi, nabutaš... itd :D Al pa enostavneje :OK: Rečeš: Postavte se v vrsto da jih nebo kdo dvakrat fasu :)

Ok, mal smo offtopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si hiter letiš, ko te najhitrejši dohiti ga nabutaš, letiš naprej, da te naslednji dobi, nabutaš... itd :D Al pa enostavneje :OK: Rečeš: Postavte se v vrsto da jih nebo kdo dvakrat fasu :)

Ok, mal smo offtopic :D

Mene ne prehitijo treniram atletko:D:D:Dsprint pa dalino pa troskok tko da nimajo moznosti:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nč ne treniram, pa vseen mislim da me noben od čefurjev nebi nesu :) (glede na super rezultate na šolskih tekmovanjih, v OŠ in SŠ, pa ta področna al kaka so :) ) Uglavnem pustmo to :P Ko je že tema ravno o policajih in športnih izpuhih, lahka rečem da če si hiter lahko pametno letiš do najbližje policijske postaje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nč ne treniram, pa vseen mislim da me noben od čefurjev nebi nesu :) (glede na super rezultate na šolskih tekmovanjih, v OŠ in SŠ, pa ta področna al kaka so :) ) Uglavnem pustmo to :P Ko je že tema ravno o policajih in športnih izpuhih, lahka rečem da če si hiter lahko pametno letiš do najbližje policijske postaje :OK:

Ja sam da nisi prehitr kr pol pa v bolnco :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ neki me zanima d mene dobi kaps z auspuhom npr zx ma homoligacijo pa maš omejevalnik obratov pa ti gre 45 pa te da na teh,šregled na valcne

me bo kej stal k so me tja pelal??? =)

Pardon če me da na teh.pregled** =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!