Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

Oko doki. Vidim da si informirana. Sedaj me pa nekaj zanima. Bom kar tako na pamet vprašal.

Kakšne pizdarije dela tista ta stara, Elka al Jelka ali kako ji je že ime. Pa tiste ženske in dekleta ki jih je bilo videti okoli. Predvsem pa me zanima koliko prekrškov in kaznivih dejanj imajo na grbi tisti ta mali. Nekaj jih je bilo s cuclji v ustih, nekaj se jih je s kužki igralo in nekaj okoli tekalo.

Pač predpostavljam, da so kriminalci pretežno iz moških vrst, pa me sedaj zanima, če jih ni kaj tudi iz vrst žensk in otrok.

Za odgovor se že naprej zahvaljujem!

HHV

Demagogija.

Ekvivalentna Tepkovi.

Zato :hmm:

Jaz sem pa nekje bral, da so jih, ko so bili še mali ugrabili vesoljci in jim dali možnost telepatsko kontrolirat misli nekaterih labilnih osebkov na tem forumu. :fredy:

Se strinjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej eden od Strojanovih sedi u čuzi tko da nebi o tem :closedeyes: :doze:

Mislim, na take kot ste SiR in podobni se niti ne oziram več, ker pojma nimate kaj se je dogajal dol v Ambrusu.

A ti maš kaj več pojma? Mislim - koliko več od mene ga imaš in kako si ga pridobila? Jaz ti lahko pojasnim udi moj postopek informiranja o zadevah.

PS: eden sedi u čuzi... huda referenca.

Oko doki. Vidim da si informirana. Sedaj me pa nekaj zanima. Bom kar tako na pamet vprašal.

Kakšne pizdarije dela tista ta stara, Elka al Jelka ali kako ji je že ime. Pa tiste ženske in dekleta ki jih je bilo videti okoli. Predvsem pa me zanima koliko prekrškov in kaznivih dejanj imajo na grbi tisti ta mali. Nekaj jih je bilo s cuclji v ustih, nekaj se jih je s kužki igralo in nekaj okoli tekalo.

Pač predpostavljam, da so kriminalci pretežno iz moških vrst, pa me sedaj zanima, če jih ni kaj tudi iz vrst žensk in otrok.

Za odgovor se že naprej zahvaljujem!

Želji po razlagi s strani gospodične First se pridružujem tudi jaz. Ker je že namigovala, da je odlično, vsekakor pa bolje od nas, informirana... :kva1:

To kar se janezek nauči, to janezek zna. Bral sem, da tile strojanovi oz. cigani nasploh učije že eno-letne mulce krasti in podobno. Ker so otrosi pač majhni, lahko njih roke dosežejo ogromno stvari. Tako da tista mularija tam na slikah oz. na televiziji je samo zato tam, da se kao vidi kolko so bogi ti strojani. Bullshit.

Hvala za poglobljeno analizo. Si kdaj razmišljal o doktoratu na to temo?

Ja, jaz sem tudi to slišal. Pol pa vso to nakradeno robo froci z vozički in hojicami domu zvlačijo.

ja. pol pa jo "pošteni slovenci" kupujejo, ker je cenejša, kot v trgovini oz. pri uradnih uvoznikih :devil:

PS: tudi na tržnicah in bolšjakih :P

Jaz sem pa nekje bral, da so jih, ko so bili še mali ugrabili vesoljci in jim dali možnost telepatsko kontrolirat misli nekaterih labilnih osebkov na tem forumu. :fredy:

I feel so gipsy today :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar se janezek nauči, to janezek zna. Bral sem, da tile strojanovi oz. cigani nasploh učije že eno-letne mulce krasti in podobno. Ker so otrosi pač majhni, lahko njih roke dosežejo ogromno stvari. Tako da tista mularija tam na slikah oz. na televiziji je samo zato tam, da se kao vidi kolko so bogi ti strojani. Bullshit.

Le glej, da se ti ne bo kje zapisalo, da si počel kakšne neumnosti z motorjem. Ker, če je tako, potem se učiš za potencialnega cestnega morilca in se boš morebiti kdaj zaletel v mlado mamico z vozičkom. Zatorej bi te bilo kar najbolje preventivno počiti že sedaj in tako preprečiti morebitne hujše posledice.

Etiketiraš kar tako. Tko kot tisti, ki pravijo, da so vsi mlajši vozniki motociklov sami nedojebanci in divjaki. Morda so pa res :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, toliko ksenofobije na enem mestu pa ze dolgo ne... In to tudi od osebkov, ki sedijo v mestnih ali obcinskih ali kakrsnihkoli ze svetih... Katastrofa... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigani se pa v Grosuplju niti sami med sabo (tabori) ne zastopjo, tko da ne vem kako bo potekal izbor svetnika pri njih.

pizda, a si res glupa, al kaj?

tut ljudje se med sabo ne zastopjo vsi, pa so TEBE in tvoje kolege svetnike vseeno izvolili :doze:

(sori, nisem čisto osebno mislil, ampak taka sprenevedanja pa res ne držijo vode, pa če si še tako luštkana in prijazna in imaš ful faca tipa)...

:OK:

Še to - glede nat o da si tega dala na komentar "Pobit golazen...", ... si predstavljaš, kaj se zgodi, če se javno razve, da mestna svetnica take izjave daje?

Daj malo razmisli ... Če rabiš svetovalca za PR pa ... mi lahko pošlješ mail :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, toliko ksenofobije na enem mestu pa ze dolgo ne... In to tudi od osebkov, ki sedijo v mestnih ali obcinskih ali kakrsnihkoli ze svetih... Katastrofa... :doze:

Nisem eden tistih ljudi, ki bi govorili eno, delali drugo, zato mislim, da ni nič narobe, če imam pač svoje mnenje.

Tako mnenje sem imela tudi preden sem postala svetnica. Zakaj bi ga mogla zdaj spremenit :?

pizda, a si res glupa, al kaj?

tut ljudje se med sabo ne zastopjo vsi, pa so TEBE in tvoje kolege svetnike vseeno izvolili :doze:

(sori, nisem čisto osebno mislil, ampak taka sprenevedanja pa res ne držijo vode, pa če si še tako luštkana in prijazna in imaš ful faca tipa)...

Še to - glede nat o da si tega dala na komentar "Pobit golazen...", ... si predstavljaš, kaj se zgodi, če se javno razve, da mestna svetnica take izjave daje?

Daj malo razmisli ... Če rabiš svetovalca za PR pa ... mi lahko pošlješ mail :)

Če si še enkrat prebereš post, boš videl, da sem napisala, da se vsi zavedamo, da svetnik v naši občini bo, tko da nehi srat s tem. :doze:

O izjavah pa nebi še enkrat razglabljala.... :closedeyes:

Svetovalca za PR pa ne rabim, ampak vseeno hvala za ponudbo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pravnik ampak:

KAZNIVA DEJANJA ZOPER ČLOVEČNOST

IN MEDNARODNO PRAVO

Genocid

373. člen

(1) Kdor z namenom, da bi popolnoma ali deloma uničil kakšno narodnostno, etnično, rasno ali versko skupino, ukaže pobijati njene člane ali jim povzročati hude telesne poškodbe ali hudo izpodkopavati njihovo telesno ali duševno zdravje ali prisilno izseljevati prebivalstvo ali spraviti skupino v take življenjske razmere, ki vodijo k njenemu popolnemu ali delnemu pokončanju, ali uporabiti ukrepe, s katerimi se preprečujejo rojstva med člani skupine, ali prisilno preseljevati otroke v kakšno drugo skupino, ali kdor z enakim namenom sam stori katero od naštetih dejanj, se kaznuje z zaporom najmanj desetih let ali z zaporom tridesetih let.

(2) Enako se kaznuje, kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka proti kakšni socialni ali politični skupini.

(3) Enako se kaznuje tudi kdor ščuva ali poziva k neposredni izvršitvi kaznivih dejanj iz tega člena.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, pomoje ne veš kaj se je dogajal tam dol če jih tak zagovarjaš, se ti ne zdi :doze:

Preberi si Tepkov post.

Pa dej že ti enkat povej, KAJ se je dogajal tam dol??!! Informiraj nas o tistih dveh ubitih, pa o truplu v gozdu. :doze: Take klamfe serješ, da je to nekej neverjetnega. Pa občinska svetnica si. Tolk o tem, kaj vse se najde na položajih. Mislm, fak....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem eden tistih ljudi, ki bi govorili eno, delali drugo, zato mislim, da ni nič narobe, če imam pač svoje mnenje.

...

Seveda ni nič narobe, če imaš svoje mnenje.

Narobe je, če z njim podpihuješ kazniva dejanja in narobe je, če taki ljudje lahko pridejo na položaje, na katerem praviš da si.

Malo višje imaš lepo razložen 373 člen KZ in kot vidim, se tvoje izjave na javnem mediju tukaj da lepo prepoznati v teh določilih.

Nekaj je, če tu nekaj takega natrabunja kakšen mladič ali nek omejen posameznik, če pa to izjavlja in izjave odobrava občinska svetnica, pa je to zrelo za kazensko ovadbo! In zelooo resno mislim, da so admini tu dolžni ukrepati. Mogoče bi tvoje javno opravičilo na tem mestu zadevo ublažilo, sicer menim, da je ukrepanje nujno!

Podatki za tvojo identifikacijo so dovolj jasni in če ne drugače, je velika verjetnost, da bodo postopek sprožili prizadeti. Kajti forum bere preveč ljudi, da bi take izjave ostale skrite. pa tudi v interesu tega foruma po mojem mnenju ni, da bi ostale, oz. da se tu take sploh pojavljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tudi tole:

Obrekovanje

170. člen

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.

Žaljiva obdolžitev

171. člen

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

(3) Če je tisto, kar se trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

(4) Če dokaže resničnost svoje trditve ali če dokaže, da je imel utemeljen razlog verjeti v resničnost tistega, kar je trdil ali raznašal, se storilec ne kaznuje za žaljivo obdolžitev, lahko pa se kaznuje za razžalitev (169. člen) ali za očitanje kaznivega dejanja z namenom zaničevanja (173. člen).

(5) Če kdo za koga trdi ali raznaša, da je storil kaznivo dejanje, za katero se storilec preganja po uradni dolžnosti, se sme resničnost, da je oškodovanec storil kaznivo dejanje, dokazovati le s pravnomočno sodbo, z drugimi dokazi pa le tedaj, če pregon ali sojenje nista mogoča ali nista dovoljena.

(6) Če je bila žaljiva obdolžitev, da je oškodovanec storil kaznivo dejanje, za katero se storilec preganja po uradni dolžnosti, storjena v okoliščinah iz tretjega odstavka 169. člena tega zakonika, se storilec ne kaznuje za žaljivo obdolžitev, čeprav ni pravnomočne sodbe, če dokaže, da je imel utemeljen razlog verjeti v resničnost tistega, kar je trdil ali raznašal.

Opravljanje

172. člen

(1) Kdor trdi ali raznaša kaj iz osebnega ali družinskega življenja kakšne osebe, kar lahko škoduje njenemu dobremu imenu, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

(3) Če je tisto, kar kdo trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

(4) Resničnosti ali neresničnosti tistega, kar se trdi ali raznaša iz osebnega ali družinskega življenja koga drugega, ni mogoče dokazovati, razen v primerih iz petega odstavka tega člena.

(5) Kdor trdi ali raznaša kaj iz osebnega ali družinskega življenja drugega pri izvrševanju uradne dolžnosti, politične ali druge družbene dejavnosti, pri obrambi kakšne pravice ali pri varstvu upravičenih koristi, se ne kaznuje, če dokaže resničnost svoje trditve ali če dokaže, da je imel utemeljen razlog verjeti v resničnost tistega, kar je trdil ali raznašal.

Očitanje kaznivega dejanja z namenom zaničevanja

173. člen

(1) Kdor z namenom zaničevanja komu očita, da je storil kaznivo dejanje ali da je bil obsojen zaradi kaznivega dejanja, ali to z istim namenom komu pove, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem eden tistih ljudi, ki bi govorili eno, delali drugo, zato mislim, da ni nič narobe, če imam pač svoje mnenje.

Tako mnenje sem imela tudi preden sem postala svetnica. Zakaj bi ga mogla zdaj spremenit :?

Draga moja, ksenofobija, pozivanje na javni linc, eksterminacijo in kaj jaz vem kaj vse bilo koga, se posebaj pa nekoga na osnovi barve koze, vere, ipd., je, kot je napisal KeC, KAZNIVO DEJANJE in kot tako vredno zgrazanja, gnusa in na koncu koncev tudi kazenskega pregona. V demokraciji so pravice posameznikov omejene s pravicami drugih. In to tvoje mnenje je vredno obsodbe in pregona. Ce si svetnica, se ne pomeni, da lahko govoris vse kar ti pade na pamet. :slap:

Sicer pa sem zmerom bil mnenja, da bi morali ljudje nekaj v zivljenju prej ustvarit in se dokazat, preden se gredo politike... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moje mnenje. Moje objave niso naperjene proti nikomur osebno. Želel bi si, da bi se debate, ki govorijo o resnih temah obdržale na nekem nivoju in se ne bi spremenile v neko gostilniško preseravanje in javno žaljenje.

Mislim, da je kakršnokoli tožarjenje tukaj odvečno. Bi pa se morali malce zamisli tudi nad tem kaj kdaj rečemo in napišemo. Ni vedno potrebno spraviti na papir oz. v elektronsko obliko čisto vsega, kar se nam utrne v mislih. Smo odrasli (vsaj zakonsko gledano) in zatorej tudi odgovorni za svoja dejanja in besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gostilniško preseravanje in žaljenje? kaj pa neprestano obkladanje CELE POPULACIJE z najrazličnejšimi poniževalnimi besedami s strani nekaterih čistunov tu? aja, ko se govori o nas, Slovencih je vse dovoljeno.

še vedno nekateri ne skužite, da so vsi siti teh jebenih strijanov in jih noben noče NITI NJIHOVA ciganarija ne!

nikoli nisem mel problemov s cigani nikoli mi niso nič naredili AMPAK popolnoma razumem zakaj jih majo vsi pol kufer. tisti, ki pa stalno iščete dlako v jajcu in SERJETE PO VSEH NAS domorodcih se pejte naselit v njihovo bližino in bodite "tolerantni" me zanima koliko časa boste...

Verjetno maš First precej opravka pa tudi izkušenj s cigani zato te razumem in podpiram :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno nekateri ne skužite, da so vsi siti teh jebenih strijanov in jih noben noče NITI NJIHOVA ciganarija ne!

nikoli nisem mel problemov s cigani nikoli mi niso nič naredili AMPAK popolnoma razumem zakaj jih majo vsi pol kufer. tisti, ki pa stalno iščete dlako v jajcu in SERJETE PO VSEH NAS domorodcih se pejte naselit v njihovo bližino in bodite "tolerantni" me zanima koliko časa boste...

Verjetno maš First precej opravka pa tudi izkušenj s cigani zato te razumem in podpiram :angry:

Tudi jaz sem marsikoga sit, pa ne:

- pozivam k temu, da bi se mu dalo šus v glavo

- ne obrekujem (načeloma) javno :-)

:blush:

PS: tudi Hitler je "stal za svojimi besedami/idejami"... ja, res je imel hrbtenico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozivi k pogromom, kakršne podpira First & co. so običajno izraz nesposobnosti in nemoči pri reševanju problemov. Najlažje je vreči puško v koruzo in se zateči k nasilju. Fizičnem ali verbalnem v podporo fizičnega. Grosuplje je z dejstvom, da še vedno nima romskega svetnika sploh poseben izraz tega stanja.

Mi lahko, spoštovana občinska svetnica First malo podrobneje razložiš, čemu je tako?

In da dodam še eno mnenje. Tudi "izgon" Strojanov iz njihovih parcel je izraz vaše nesposobnosti!

In sedaj bo seveda najlažje lasten drek prevaliti na glavo drugim!

Prav veseli me spoštovana občinska svetnica, da si se pojavila tu, da lahko tako nekako skoraj uradno postavljam vprašanja in dobim tudi take odgovore in se bom lahko bolj, tako rekoč iz prve roke seznanil s problemom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, napovedujem, da bo gospodična sedaj nekoliko manj prisotna v tej razpravi.

V njeno dobro upam le, da se bo dogovorila, da administratorji njene neumnosti pobrišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesposobnost reševat problemov? ko karkoli tem parazitom ponudiš ni prav in stalno neki izsiljuje??? dej te lepo prosim. enkrat ima vsak dovolj, pa naj bo še tako "razsvetljen".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Želel bi si, da bi se debate, ki govorijo o resnih temah obdržale na nekem nivoju in se ne bi spremenile v neko gostilniško preseravanje in javno žaljenje.....

Pa ravno to se tukaj dogaja! Enostavno zato, ker nekateri niste pripravljeni sprejemati tujih mnenj!

Veliko nas je, zato ima menda lahko vsak svoje mnenje.... pa čeprav je le-to naprejeno proti ciganom. Tudi moje je tako. Pa ne proti vsem, pa ne le proti ciganom, pač pa proti vsem tistim, ki si krojijo zakone po svoje, pa tudi to ne bi bilo tako hudo, če se posledice ne bi poznale na tistih, ki živijo v skladu z zakoni!! Trenutno je pač na tapeti strojan-family in pač izražamo mnenja o njih... Sama vem, da v njihovi bližini ne bi živela, verjamem domačinom, ki so to doživeli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je pač na tapeti strojan-family in pač izražamo mnenja o njih... Sama vem, da v njihovi bližini ne bi živela, verjamem domačinom, ki so to doživeli!

evo zamenjujemo vzorec na tapetah in nadaljujemo pot do titejevaga veleja in Klo family & Co. ! :fredy:

a ste še zmeraj tam ? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je reči, ne niso mi všeč. To sprejmem. Reči, da se ne strinjaš tudi z njihovim načinom življenja in da bi si želela, da se držijo zakonov. Sprejmem brez problema.

Ko pa nekdo reče v konekstu teme, da je treba "pobit golazen" in ko se še nekdo s tem strinja se pa zame "sprejemanje tujih mnenj" neha!!! A je to jasno ali ti moram še enkrat napisati?

evo zamenjujemo vzorec na tapetah in nadaljujemo pot do titejevaga veleja in Klo family & Co. ! :fredy:

a ste še zmeraj tam ? :headbang:

Jaz sem še vedno tu :P in verjameš ali ne nedaleč stran imamo naselje romov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še vedno tu :P in verjameš ali ne nedaleč stran imamo naselje romov :krneki:

wow, čisto privat maš svoje cigane? :D :D :D :P

Pa ravno to se tukaj dogaja! Enostavno zato, ker nekateri niste pripravljeni sprejemati tujih mnenj!

Veliko nas je, zato ima menda lahko vsak svoje mnenje.... pa čeprav je le-to naprejeno proti ciganom. Tudi moje je tako. Pa ne proti vsem, pa ne le proti ciganom, pač pa proti vsem tistim, ki si krojijo zakone po svoje, pa tudi to ne bi bilo tako hudo, če se posledice ne bi poznale na tistih, ki živijo v skladu z zakoni!! Trenutno je pač na tapeti strojan-family in pač izražamo mnenja o njih... Sama vem, da v njihovi bližini ne bi živela, verjamem domačinom, ki so to doživeli!

Določena mnenja je bolje zadržati zase, saj je v demokratični družbi izražanje le-teh kaznivo dejanje.

Si pripravljena odgovarjati pred sodiščem zaradi tega?

Kaj bi rekla? Saj nisem tako mislila? Ali bi rekla -saj sploh nisem nič mislila?

ehh... trikrat potrkaj z glavo ob zid, morda bo bolje.

:headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v VE so v bližini ja, pa mislim da nobenga ne motijo, sama se niti ne spomnim kdaj sem jih nazadnje vidla...

Moje family pa ni tu, sem priseljenka...iz Cjela!! .) No btw, od tam, iz mladih let (OŠ), se pa celo spomnem eno merico strahu, povzročeno od določenih ciganov (ne vseh, le ene familije!)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pač ne razumejo, kaj pomeni pravna država, ali pa enostavno nčejo razumet, razen takrat ko je v njihovem interesu, žal

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Določena mnenja je bolje zadržati zase, saj je v demokratični družbi izražanje le-teh kaznivo dejanje.

Si pripravljena odgovarjati pred sodiščem zaradi tega?...

Imaš popolnoma prav! Mene bi zaradi mnenja, ki bi ga javno izrazla spravli na sodišče, določenim pa niti kazni za vožnjo brez izpita, kaj šele registracije vozila, ne bi napisali! :headbang: Bravo! Škoda da z glavo čez zid ne gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!