Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

Nimam časa za neumnosti :-)

:lol1: you could´ve fooled me. :lol1:

kaj tip napise. :grrr :lol1:

smile :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo Strojanovo zgodbo s (pokojnimi) otroci!

Gnoj od gnoja!!! Baba je totalna krava!!!

Pol pa predsedniki okoli njih plešejo, namesto ***BRISANO***!

Jebemti demokracijo!!!

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo Strojanovo zgodbo s (pokojnimi) otroci!

Gnoj od gnoja!!! Baba je totalna krava!!!

Pol pa predsedniki okoli njih plešejo, namesto ***BRISANO***!

Jebemti demokracijo!!!

Tudi jaz poznam to in se strinjam s tabo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sva si na jasnem-to sem "natrabunjala" kot First-registrirana uporabnica Motosvetovega foruma ali pa kot posameznica, kukr hočeš. Potemtakem mi je oproščeno kajne .)

...

Nikakor! Ker si se tu pač že predstavila kot občinska svetnica! Ali si kot ta še predstavnica kakšne politične stranke ali ne, me osebno čisto nič ne briga, čeprav bi bilo zanimivo vedeti in mogoče celo tako razložiti določena razmišljanja. A kot pravim, se na to pravzaprav pozvižgam. Nikakor pa se ne in se tudi nočem in ne morem pozvižgati na dejstvo, da si kot občinska svetnica pravzaprav javna oseba in ti takih izjav nikakor ni moč oprostiti!

Edino delno ob ustreznem opravičilu seveda, katerega pa do sedaj od tebe tu pač nisem zasledil.

Tako, to je moje pošteno mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor! Ker si se tu pač že predstavila kot občinska svetnica! Ali si kot ta še predstavnica kakšne politične stranke ali ne, me osebno čisto nič ne briga, čeprav bi bilo zanimivo vedeti in mogoče celo tako razložiti določena razmišljanja. A kot pravim, se na to pravzaprav pozvižgam. Nikakor pa se ne in se tudi nočem in ne morem pozvižgati na dejstvo, da si kot občinska svetnica pravzaprav javna oseba in ti takih izjav nikakor ni moč oprostiti!

Edino delno ob ustreznem opravičilu seveda, katerega pa do sedaj od tebe tu pač nisem zasledil.

Tako, to je moje pošteno mnenje.

LP

Se popolnoma strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je že začelo...kako tipično :doze:

zej se ji boste obesli na besede, pa niti ne vem če so ble besede njene al samo nekoga drugega s katerim se je strinjala...medtem pa zagovarjate ciganarijo tipa Strojan...

ah sem že našel...bilo je:

primozh: pobit golazen

first: :OK:

kjer ni blo eksplicitno povedano kdo je ta golazen...lahko so imeli v mislih podgane, komarje al kej podobnega, ki se rade zaredijo na smetiščih...če se že gremo detajle in opletanje s kazenskimi ovadbami.

zanimivo, da se niste spravli na primozh-ja ampak samo na first, ker je pač povedala da je svetnica in da ma večkrat opravka s temi ljudmi...pa ste bli takoj po luftu, javna oseba, se ne da oprostit, je treba takoj sankcionirat itd itd...v isti sapi zagovarjate nekateri pa kriminalno početje neke ciganarije, ki si je celo JAVNO NA TELEVIZIJI DOVOLILA POVEDAT, DA JE FUKANJE ZELO MLADIH DEKLET, SKORAJ OTROK NEKAJ ČISTO NORMALNEGA. torej zagovarjate pedofilijo in lopovšino, izsiljevanje itd. lepo, bravo kekci :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prirejaj: nihce ne zagovarja kriminala, zagovarjam pa pravico, da je vsak nedolzen dokler se mu ne dokaze krivda, ter da je rasno sovrastvo nekaj, kar ne sodi v 21. stoletje. In nestrpnost na podlagi rase je kriminalna in nezaslisana, obenem pa dokaz nerazgledanosti.

Ce so krivi in kateri so krivi, naj se jim krivda dokaze in ustrezno sankcionira. Kazalo bi edino protestirat proti nasi sodni, zakonodajni in izvrsilni oblasti, ki niso sposobni zagotovi reda in mira. Na vseh straneh enacbe, da se razumemo. Ker se je ob zadnjih dogodkih s tem v zvezi pokazala popolna nemoc in nesposobnost vseh vej oblasti.

Pa da ne boste mislili, da nimam slabih izkusenj s sosedi. Pa niso romi, crnci, kitajci, mali zeleni iz marsa ali kaj jaz vem kdo, so kleni slovenceljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa ne strinjam s tem, da ostajajo na položajih in v toplih službah ljudje, ki so pristojni za to, in tudi dolžni, da naredijo red v primerih sumov kaznivih dejanj in obtožb na sodišču. Če je res kaj na Strojanih, potem so tisti funkcionarji tisti, katere bi bilo fajn malo požgečkat po podplatih...

Zarad tega je pa tudi prišlo do tega... :BUA:

Kolker se da razbrati iz teh postov, nihče ne zagovarja kriminala, vsak pač izraža svoje mnenje o tej srhljivi limonadi (kot že povedano).... čemu drugemu pa forum služi (sploh politiziranje)?

Pa hvala za radodarno izobrazbo na relaciji lastno mnenje-sodišče.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GorazdH

Daj, prosim, nehaj nabijat in nam razlagat kaj smo mislili in kaj podpiramo, ker se vse to, kar si napaberkoval, dogaja le v tvoji glavi.

Pogovarjamo se kot, recimo, inteligentne osebe o resnem problemu. Seveda bi bilo drugače, če bi kdo osebno imel težave s kakšnim od problematičnih Strojanov. Vendar se moraš otresti emocij, če se hočeš racionalno pogovarjati. In če je tebe (domnevam) razkačila tista obtožnica za posilstvo mladoletne osebe, potem nisi sposoben normalne debate. Podpihovanje sovraštva pa je, tako kot so že mnogi opozorili, kaznivo dejanje.

In zakaj je bila lady First bolj na udaru. Zato, ker je sama napisala, da je občinska svetnica. In če nekdo iz organov te državne uprave ne razume ali noče razumeti, kaj je pravna država, potem so stvari zelo resne. Konec koncev je vse od balvanijade v Ambrusu naprej popoln polom pravne države.

In ti, ki živiš na zahodni meji bi moral najbolje vedeti kako delujejo vzvodi sovraštva, kako hitro se lako neuke množice mobilizira v bran pred tujim. Pred Sciavi, grdimi in umazanimi, brez kulture in nagnjenimi h kriminalu. Sicer niso vsi takšni a vsaj enega lahko najdemo, ki krade avtomobile, prevaža ilegalce itn. Potem so ziher vsi takšni...cigani slovanski...po česnu smrdeči?

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vredi fritz, ampak ne mi govorit, da so vsi, ki so proti nečemu kar takoj neuka množica...ker je ta množica sestavljena iz vseh sort profilov in nekateri imajo RAZLOG za nesprejemanje drugih, včasih upravičen. če ti bo neka skupina ljudi vedno počela sranje...boš do podobnih malo skeptičen vsaj? al boš vse velikodušno in srčno sprejemal, oni te bodo imeli pa seveda še rajši ker bodo lahko počeli kar se jim zljubi s tabo... :doze: ljubezen na prvi pogled :glare:

tu na zahodni meji kot praviš je zadeva precej drugačna. tuki se dogajajo pritiski na DRŽAVNI RAVNI, institucionalizirano hujskaštvo tako za rečt, predvsem ezulov, kar pa za Ambrus ne moreš rečt. tam popolnoma neprilagojena skupina posiljuje domačine s svojim početjem in sedaj izsiljuje še državo in se ne čuti niti najmanj odgovorna za svoje stanje...tega ni pr zamejcih.

da jih strojanov noben noče so pa sami krivi, to je jasno :fredy:

sicer pa ste vsi skočili takoj obkladat domačine z vse sorte vzdevki...začenši z slovenceljni, rajo, ksenofobi.... če moram pazit, da ne koga užalim, ker bo zagnal vik in krik okoli ksenofobije potem paste tudi vi, da ne užalite ljudi med katerimi živite, recimo mene, vi ksenofobi do slovencev :fredy:

...in nabijam toliko kot vsi tle v tej temi. :closedeyes: če pa kaj ni vredi in vas res moti in vas nestrpnost do nabijanja tako srbi, lahko še vedno moderatorju predlagate da zbriše moje poste. :doze:

nestrpneži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAZLOG

je v tem da je dolenjska 40 let v zaostanku za prekmurjem ! s takimi primeri so se v prekmurju načrtno ukvarjali v 60 in 70 letih in romsko populacijo asimilirali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si nabijal menim zato, ker si dovoljuješ napisati, da podpiramo kazniva dejanja posameznikov, kar je popolna laž. Nihče, ki je tukaj pisal proti sovraštvu do romov ali družine Strojan, ni nikjer napisal, da je prav, do so nekateri člani te družine počeli kazniva dejanja oz. so osumljeni kaznivih dejanj.

Če meniš, da te nekdo ogroža, ga prijaviš policiji in potem od policistov pričakuješ, da bodo opravili svoje delo. Če tega ne naredijo, to še ne pomeni, da imaš vso pravico sam delati red. Če je ogroženo tvoje življenje pa zakon jasno določa, kaj je silobran.

Ko smo leta 1991 postali samostojna država, so prebivalci SR Slovenije (z določenimi izjemami) postali državljani RS. Državljani, ki imajo pravice in dolžnosti. Ali imajo Strojanovi manj pravic, ker so "neprilagojeni"? Za marsikoga so neprilagojeni tisti Metelkove, zame so neprilagojeni verski gorečneži, za nekoga drugega drugi itn... Dolgo, zelo dolgo smo potrebovali, da smo zgradili sistem pravne države. Ta sistem, ki očitno ne deluje dobro je potrebno popravljati, ne pa rušiti. Če si tako prepričan v krivdo posameznikov in v nesposobnost sistema, lahko vzameš orožje in domnevne krivce sam pokončaš. A zavedaj se, da te bo pravna država preganjala kot zločinca, čeprav morda meniš, da le popravljaš njene napake.

Na svojem ozemlju ima država monopol nad uporabo sile in ga nikoli ni bila pripravljena deliti z nikomer. In tako je tudi prav.

Zakaj so se Ambrušani lahko organizirali v vaške straže, niso pa zmogli skupnega nastopa proti državi, ki je s svojim neukrepanjem kratila njihove pravice? V tej zgodbi je verjetno veliko dejstev in dejavnikov, ki širši javnosti in nam niso znana. To pa nam še vedno ne daje pravice, da podpihujemo sovraštvo in protizakonito ravnanje.

Če se vrnem k našim zahodnim sosedom in grem mimo ravnanja italijanske države, ki zaradi povojne sprave (med fašisti in komunisti) nikoli ni doživela defašizacije in je še vedno polna kadrov s čudnimi pogledi, mimo optantov, ezulov, pregnancev in svojcev pobitih po vojni...pridem do "nacionalne zavesti" nekaterih, ki gledajo te naše zamejce in si mislijo: "Pa kako so lahko tako neprilagojeni? Živijo tukaj, v visoko razviti deželi z naravnost osupljivo kulturno dediščino pa kar vztrajajo v tej svoji slovanski spakedranščini. Kako so lahko tako neprilagojeni?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... nisem glih seznanjen s temo.. čeprav vsepovsod govorijo o tem (enostavno nočem spremljat).

Mene pa zanima.... v kateri zemljiški knjigi pa piše... da je tista zemlja v Ambrusu, na kateri so živeli Strojanovi njihova? Ali je od katerega Ambrus-ana :hmm: Kje piše da majo pravico do tiste zemlje?

Če je bila zemlja na kateri so "stanovali" od določenih ljudi iz Abrusa.. se sploh ne čudim zakaj je do tega prišlo, da ne govorim o ovadbah....

Če bi se, recimo, nekdo kar tako, meni nič tebi nič, naselil na moji zemlji, bi po hitrem postopku letel od tam. Če ne po pravni poti, pa po kmečni....

Priznam da sem do določenih osebkov nestrpen in me ne bo nihče prepričal drugače, razen dotični osebki :angry:

Lahko bi grajal še marsikaj.. ampak tukaj je malo zajeb*** naše sodstvo in pravni sistem :( pa še bi se lahko naštevalo.

Načeloma vsi iščemo luknje v zakonu, da bi si olajšali življenje. Strojani so eno dobro zgleda da našli :doze:

Lahko se pa motim.. pa sem čist nerazgledano bitje.. in tle not pišem samo neumnosti :krneki:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... nisem glih seznanjen s temo.. čeprav vsepovsod govorijo o tem (enostavno nočem spremljat).

Mene pa zanima.... v kateri zemljiški knjigi pa piše... da je tista zemlja v Ambrusu, na kateri so živeli Strojanovi njihova? Ali je od katerega Ambrus-ana :hmm: Kje piše da majo pravico do tiste zemlje?

....LP Burnout

Kolikor je meni znano, je zemlja njihova last.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo Strojanovo zgodbo s (pokojnimi) otroci!

Gnoj od gnoja!!! Baba je totalna krava!!!

Pol pa predsedniki okoli njih plešejo, namesto ***BRISANO***!

Jebemti demokracijo!!!

Tudi jaz poznam to in se strinjam s tabo !

Ne vem, zakaj teh pomembnih podatkov, kateri bi recimo meni lahko morda nekoliko odprli oči okoli te zadeve, ali pa tudi drugim, ne delita z nami? Gre za dejstva, ali pa za natolcevanja, baba-čula-baba-rekla in ustno izročilo, ki je že davno skrenilo v področje urbanih mitov?

PS: to, da ti gospa ni všeč, je povsem legitimno ;)

Se popolnoma strinjam...

Wind, tudi jaz se strinjam s Horjotom - javne osebe, sploh kar se uprave in politike tiče, so zrcalo družbe, toplomer stanja v državi in naj bi bili tudi nosilci zakonitosti in preudarnosti. Ne pa hujskači, ki tulijo z ljudstvom in ne znajo razmisliti ter izjavljati brez emocionalne navlake. Da ne govorim o strinjaju s pozivanjem k linču...

se je že začelo...kako tipično :doze:

zej se ji boste obesli na besede, pa niti ne vem če so ble besede njene al samo nekoga drugega s katerim se je strinjala...medtem pa zagovarjate ciganarijo tipa Strojan...

ah sem že našel...bilo je:

primozh: pobit golazen

first: :OK:

kjer ni blo eksplicitno povedano kdo je ta golazen...lahko so imeli v mislih podgane, komarje al kej podobnega, ki se rade zaredijo na smetiščih...če se že gremo detajle in opletanje s kazenskimi ovadbami.

zanimivo, da se niste spravli na primozh-ja ampak samo na first, ker je pač povedala da je svetnica in da ma večkrat opravka s temi ljudmi...pa ste bli takoj po luftu, javna oseba, se ne da oprostit, je treba takoj sankcionirat itd itd...v isti sapi zagovarjate nekateri pa kriminalno početje neke ciganarije, ki si je celo JAVNO NA TELEVIZIJI DOVOLILA POVEDAT, DA JE FUKANJE ZELO MLADIH DEKLET, SKORAJ OTROK NEKAJ ČISTO NORMALNEGA. torej zagovarjate pedofilijo in lopovšino, izsiljevanje itd. lepo, bravo kekci :angry:

ne polagaj nam misli v glave in usta :) - . Jaz ne zagovarjam omenjenih nezakonitosti. Zagovarjam pa pravno državo. Vsakemu svoje (pa četudi kazenske ovadbe in potem procedure - če že ne bodo kaznovani, imajo pa vsaj priložnost, da se kaj naučijo...).

Sovražni govor Firstke in Primozha je pač bil tisto, kar je sprožilo celo to kolobocijo okoli občinskega svetništva itd :)

@GorazdH

Daj, prosim, nehaj nabijat in nam razlagat kaj smo mislili in kaj podpiramo, ker se vse to, kar si napaberkoval, dogaja le v tvoji glavi.

Pogovarjamo se kot, recimo, inteligentne osebe o resnem problemu. Seveda bi bilo drugače, če bi kdo osebno imel težave s kakšnim od problematičnih Strojanov. Vendar se moraš otresti emocij, če se hočeš racionalno pogovarjati. In če je tebe (domnevam) razkačila tista obtožnica za posilstvo mladoletne osebe, potem nisi sposoben normalne debate. Podpihovanje sovraštva pa je, tako kot so že mnogi opozorili, kaznivo dejanje.

In zakaj je bila lady First bolj na udaru. Zato, ker je sama napisala, da je občinska svetnica. In če nekdo iz organov te državne uprave ne razume ali noče razumeti, kaj je pravna država, potem so stvari zelo resne. Konec koncev je vse od balvanijade v Ambrusu naprej popoln polom pravne države.

In ti, ki živiš na zahodni meji bi moral najbolje vedeti kako delujejo vzvodi sovraštva, kako hitro se lako neuke množice mobilizira v bran pred tujim. Pred Sciavi, grdimi in umazanimi, brez kulture in nagnjenimi h kriminalu. Sicer niso vsi takšni a vsaj enega lahko najdemo, ki krade avtomobile, prevaža ilegalce itn. Potem so ziher vsi takšni...cigani slovanski...po česnu smrdeči?

Jaz si recimo čisto z lahkoto v svoji glavi predstavljam, kako šele ti svetniki in občinski možje delujejo in govorijo takrat, ko niso na očeh javnosti... in to ni kul.

že vredi fritz, ampak ne mi govorit, da so vsi, ki so proti nečemu kar takoj neuka množica...ker je ta množica sestavljena iz vseh sort profilov in nekateri imajo RAZLOG za nesprejemanje drugih, včasih upravičen. če ti bo neka skupina ljudi vedno počela sranje...boš do podobnih malo skeptičen vsaj? al boš vse velikodušno in srčno sprejemal, oni te bodo imeli pa seveda še rajši ker bodo lahko počeli kar se jim zljubi s tabo... :doze: ljubezen na prvi pogled :glare:

Eno je skepsa, drugo je pozivanje k grozljivim sankcijam ali samo hihitljavo pritrjevanje k potrebi po temu.

Da si nabijal menim zato, ker si dovoljuješ napisati, da podpiramo kazniva dejanja posameznikov, kar je popolna laž. Nihče, ki je tukaj pisal proti sovraštvu do romov ali družine Strojan, ni nikjer napisal, da je prav, do so nekateri člani te družine počeli kazniva dejanja oz. so osumljeni kaznivih dejanj.

Če meniš, da te nekdo ogroža, ga prijaviš policiji in potem od policistov pričakuješ, da bodo opravili svoje delo. Če tega ne naredijo, to še ne pomeni, da imaš vso pravico sam delati red. Če je ogroženo tvoje življenje pa zakon jasno določa, kaj je silobran.

...

Zakaj so se Ambrušani lahko organizirali v vaške straže, niso pa zmogli skupnega nastopa proti državi, ki je s svojim neukrepanjem kratila njihove pravice? V tej zgodbi je verjetno veliko dejstev in dejavnikov, ki širši javnosti in nam niso znana. To pa nam še vedno ne daje pravice, da podpihujemo sovraštvo in protizakonito ravnanje.

In verjetno so vsi občinski možje in gospe še vedno na svojih pozicijah in "nič krivi" itd ... in tudi politiki "nič krivi"... in tako naprej ...

Saj, za cigani so hitro na vrsti motoristi. Takrat pa večina teh ljudi, ki take zganja na račun ciganov, obrne lajno in začne vrteti v drugo smer...

Vsem želim lep dan,

Sir, zasebni in tudi javni modrijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se, recimo, nekdo kar tako, meni nič tebi nič, naselil na moji zemlji, bi po hitrem postopku letel od tam. Če ne po pravni poti, pa po kmečni....

SAm ne poznam podrobno tozadevnih predpisov, sem pa nekaj slišal, da naj bi tak "beduinski" način pogojeval tudi kratke čase bivanja na isti "izposojeni" fliki zemlje... nisem pa niti približno ziher, da je to res tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor! Ker si se tu pač že predstavila kot občinska svetnica! Ali si kot ta še predstavnica kakšne politične stranke ali ne, me osebno čisto nič ne briga, čeprav bi bilo zanimivo vedeti in mogoče celo tako razložiti določena razmišljanja. A kot pravim, se na to pravzaprav pozvižgam. Nikakor pa se ne in se tudi nočem in ne morem pozvižgati na dejstvo, da si kot občinska svetnica pravzaprav javna oseba in ti takih izjav nikakor ni moč oprostiti!

Edino delno ob ustreznem opravičilu seveda, katerega pa do sedaj od tebe tu pač nisem zasledil.

Tako, to je moje pošteno mnenje.

LP

In kdo se opravičil Ambrušanom in tistmu revežu, k je zdej zarad Čmaka in Strojanove klape invalid :angry:

Še vedno ti pa predlagam, da se javiš in vzameš to družino k sebi. Pa me zanima kako bi spremenil mnenje o njih. Pa prou smešno je zakaj jih zdej nikjer nočjo. Zgleda da reveže hočjo naselit na sama taka območja, kjer so nestrpni ljudje, ne pa v bližino tistih, ki so na Kongresnem trgu tako pljuvali državo in zagovarjali dotično družino. My ass ja, da je tko. :wacko:

Lepi so izpadl takrat, zdej jih pa glih tak nben noče v svoji bližini.

Sem že enkrat rekla da proti ostalim ciganom nimam nič, dokler se obnašajo kot vsi ostali. Ampak kar je pa preveč je pa preveč. Sorry.

Pa svetnica gor al pa dol, tako mnenje imam in me o tem ne bo noben drugač prepriču.

Da je jasno-govorim o Strojanih!

Jaz si recimo čisto z lahkoto v svoji glavi predstavljam, kako šele ti svetniki in občinski možje delujejo in govorijo takrat, ko niso na očeh javnosti... in to ni kul.

Ne sekiraj se ti za našo občino, ok :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da reveže hočjo naselit na sama taka območja, kjer so nestrpni ljudje, ne pa v bližino tistih, ki so na

Medijska odmevnost je naredila svoje. Zdaj se jih otepajo kot kuge.

Poleg tega je videti, kot da je primer legitimiziral vaške straže. Še bolj žalostno.

Upam tudi, da bodo kdaj odgovorni za vse skupaj odgovarjali - to zagotovo ne bodo ljudje sp riimkom Strojan... bodo imeli bolj "slovenske! priimke in tudi "imidž". Aja, saj res - nihče ne bo odgovarjal, sem že pozabil, kako gredo te stvari. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

zanimivo, da se niste spravli na primozh-ja ampak samo na first, ...

Lej, sicer ne poznam Primozh-a, a domnevam, da je ded, zato bi se tudi jaz raje spravil na First, če bi že imel izbiro. Ostali so pa zgleda tudi enakega mišlenja.

Ali se mogoče kdo spomni dogodka izpred kar nekaj let, ko so Dolenjci naložili na traktorske prikolice en cel tabor s prebivalci vred in jih odpeljali na drugo lokacijo nekaj deset km daleč? Kako se je potem tisto končalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj teh pomembnih podatkov, kateri bi recimo meni lahko morda nekoliko odprli oči okoli te zadeve, ali pa tudi drugim, ne delita z nami? Gre za dejstva, ali pa za natolcevanja, baba-čula-baba-rekla in ustno izročilo, ki je že davno skrenilo v področje urbanih mitov?

brum brum

Si res želiš to tragično zgodbo? Saj ni skrivnost. Določeni jih zaradi tega videti ne morejo.

So neizpodbitna dejstva. Zgrozil bi se!!!

"baba-čula-baba-rekla" Odpade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa svetnica gor al pa dol, tako mnenje imam in me o tem ne bo noben drugač prepriču.

...

Te sploh ne prepričujem in te tudi v nadalje ne mislim. Je pa vse lepo First povedal, tako da nimam česa dodati.

Le še to mogoče, da če si ogledalo svoje občine, je to dosti žalostno in nič čudno, da se potem take reči dogajajo.

Tudi zahteva za opravičilo je bila dovolj jasno postavljena, odločitev pa je tvoja.

Prepričan sem, da bo ob naslednjem takem pozivu, kot si ga ti podprla, vsaj na Motosvetu delovala "pravna država", katero imate tako radi, a očitno le na jeziku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem v stavku "Je pa vse lepo First povedal, tako da nimam česa dodati" naredil lapsus. Mišljen je bil kajpak Fritz. Obema se iskreno opravičujem za zamenjavo. :blush:

Je pa zanimivo, kako različna mnenja imata, njuna nadimka pa sta skoraj anagrama. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... nisem glih seznanjen s temo.. čeprav vsepovsod govorijo o tem (enostavno nočem spremljat).

Mene pa zanima.... v kateri zemljiški knjigi pa piše... da je tista zemlja v Ambrusu, na kateri so živeli Strojanovi njihova? Ali je od katerega Ambrus-ana :hmm: Kje piše da majo pravico do tiste zemlje?

Če je bila zemlja na kateri so "stanovali" od določenih ljudi iz Abrusa.. se sploh ne čudim zakaj je do tega prišlo, da ne govorim o ovadbah....

Če bi se, recimo, nekdo kar tako, meni nič tebi nič, naselil na moji zemlji, bi po hitrem postopku letel od tam. Če ne po pravni poti, pa po kmečni....

Priznam da sem do določenih osebkov nestrpen in me ne bo nihče prepričal drugače, razen dotični osebki :angry:

Lahko bi grajal še marsikaj.. ampak tukaj je malo zajeb*** naše sodstvo in pravni sistem :( pa še bi se lahko naštevalo.

Načeloma vsi iščemo luknje v zakonu, da bi si olajšali življenje. Strojani so eno dobro zgleda da našli :doze:

Lahko se pa motim.. pa sem čist nerazgledano bitje.. in tle not pišem samo neumnosti :krneki:

LP Burnout

Zmelja je njihova, je bilo povedano kar nekajkrat. Imaš možnost vpogleda v dotični zemljiškoknjižni izpisek (gre za javno listino).

In kdo se opravičil Ambrušanom in tistmu revežu, k je zdej zarad Čmaka in Strojanove klape invalid :angry:

Še vedno ti pa predlagam, da se javiš in vzameš to družino k sebi. Pa me zanima kako bi spremenil mnenje o njih. Pa prou smešno je zakaj jih zdej nikjer nočjo. Zgleda da reveže hočjo naselit na sama taka območja, kjer so nestrpni ljudje, ne pa v bližino tistih, ki so na Kongresnem trgu tako pljuvali državo in zagovarjali dotično družino. My ass ja, da je tko. :wacko:

Lepi so izpadl takrat, zdej jih pa glih tak nben noče v svoji bližini.

Sem že enkrat rekla da proti ostalim ciganom nimam nič, dokler se obnašajo kot vsi ostali. Ampak kar je pa preveč je pa preveč. Sorry.

Pa svetnica gor al pa dol, tako mnenje imam in me o tem ne bo noben drugač prepriču.

Da je jasno-govorim o Strojanih!

Ne sekiraj se ti za našo občino, ok :glare:

Zakaj bi se mu pa kdo opravičeval? Oziroma, kdo bi se mu po tvoje moral? A se je meni kdo, ko me je avtomobilist zrinil s ceste in pobegnil? Mogoče avstrijska vlada glede na to, da je bil voznik avstrijec? Mogoče tista gospa, ki je klicala policijo in rešilca, ker cesta pelje mimo njene hiše?

Državne institucije naj poskrbijo, da bo tisti, ki je to storil ustrezno sankcioniran.

Nisem bil na kongresnem trgu ampak zaradi mene jih lahko naslijo v mojo bližino. Nekaj romov več se ne bo poznalo. Imamo več težav z drugimi (med njimi klenimi slovenci, ki radi kradejo kot srake pa še nihče ni zaradi njih postavil vaških straž).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum

Si res želiš to tragično zgodbo? Saj ni skrivnost. Določeni jih zaradi tega videti ne morejo.

So neizpodbitna dejstva. Zgrozil bi se!!!

"baba-čula-baba-rekla" Odpade!

jah, no, povej, da se zgrozim - saj tudi grozljivke rad gledam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!