Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

Medijska odmevnost je naredila svoje. Zdaj se jih otepajo kot kuge.

"medijska odmevnost". aha, sedaj so pa "tisti uni drugi" vsega krivi.

Poleg tega je videti, kot da je primer legitimiziral vaške straže. Še bolj žalostno.

"videti" ......... kako ? kdo je to (po)kazal ?

Upam tudi, da bodo kdaj odgovorni za vse skupaj odgovarjali - to zagotovo ne bodo ljudje sp riimkom Strojan... bodo imeli bolj "slovenske! priimke in tudi "imidž". Aja, saj res - nihče ne bo odgovarjal, sem že pozabil, kako gredo te stvari. ..

ce ze, naj odgovarjajo _vsi_ odgovorni - z mediji vred. .)

za three-ring-cirkus so vedno potrebni trije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmelja je njihova, je bilo povedano kar nekajkrat. Imaš možnost vpogleda v dotični zemljiškoknjižni izpisek (gre za javno listino).

Zakaj bi se mu pa kdo opravičeval? Oziroma, kdo bi se mu po tvoje moral? A se je meni kdo, ko me je avtomobilist zrinil s ceste in pobegnil? Mogoče avstrijska vlada glede na to, da je bil voznik avstrijec? Mogoče tista gospa, ki je klicala policijo in rešilca, ker cesta pelje mimo njene hiše?

Državne institucije naj poskrbijo, da bo tisti, ki je to storil ustrezno sankcioniran.

Nisem bil na kongresnem trgu ampak zaradi mene jih lahko naslijo v mojo bližino. Nekaj romov več se ne bo poznalo. Imamo več težav z drugimi (med njimi klenimi slovenci, ki radi kradejo kot srake pa še nihče ni zaradi njih postavil vaških straž).

SUPER, DA SE JE EDEN NAJDEL, DA BODO LAHKO POSILJEVALCE IN BARABE NASTANILI POLEG NJEGA !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itraq......vsi Strojani, brez izjeme, so barabe in posiljevalci. :doze:

Itak... Sploh ne rabimo vec sodisc v tej drzavi.. Gremo, kar javni linc, zbere se skupina redneck hillbillyjev z prikladno dolgo vrvjo in opravi zadevo! :headbang:

Pravna drzava par exelence! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itraq......vsi Strojani, brez izjeme, so barabe in posiljevalci. :doze:

Daj nena reči? A Jelka pa dojenčki tudi? Ne bi verjel, če ne bi od tebe slišal.

Itak... Sploh ne rabimo vec sodisc v tej drzavi.. Gremo, kar javni linc, zbere se skupina redneck hillbillyjev z prikladno dolgo vrvjo in opravi zadevo! :headbang:

Pravna drzava par exelence! :slap:

Pravna država je šla v maloro že pred davnimi leti, ko je dovolila Strojanovim, da so postali to kar so. Nekaznovani s preko 100 kaznivih dejanj. Skoraj bi dejal slovenski Daltoni.

Sedaj pa imamo pravi džumbus s kršitvami človekovih pravic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nena reči? A Jelka pa dojenčki tudi? Ne bi verjel, če ne bi od tebe slišal

Daj ga lomit, jaz sem samo povzetek maticove izjave naredila.

Zaradi enega posameznika jaz še vedno ne obsojam cele familije.

Tko kot ne zarad ene budale na motorju, vseh motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ga lomit, jaz sem samo povzetek maticove izjave naredila.

Zaradi enega posameznika jaz še vedno ne obsojam cele familije.

Tko kot ne zarad ene budale na motorju, vseh motoristov.

Aja. :slap:

Jaz pa sem že mislil, da ti to resno.

A pol Jelka ne posiljuje po vasi? Samo dojenčki? Al kako? Nič mi ni več jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste tako pametni, ko pa kdo omeni, da lahko vzamete strojanove k sebi, pa kar preprosto ignorirate in naprej pljuvate v tujo skledo. Ajde korenjaka od zagovornikov, da vidim kdo si jih upa k sebi vzet? Če si jih ne, bodite raje tiho...

Face it, nobeden jih ne mara, tudi sami jih ne, samo vi se raje zgovarjate na državo in podobno. Ja je res, država je zajebala, zamočla in izvisela. Ampak to ni edini problem kjer se je to zgodilo. Takih primerov je miljavžnt. Nastradajo pošteni ljudje, ki za svoje življenje trdo delajo in plačujejo za napake drugih, zato da se lahko gospodje v vladi, ministri in podobno sranje prevaža v mercedesih.

Tukaj gre predvsem za družinsko zalego imenovano strojan, ki totalno izkorišča vse svoje pravice in podira vse meje strpnosti. Če ti pri taki familiji ne naraste pritisk, potem je z vami nekaj močno narobe. Tako golazen bi morali brez vprašanja odvršt na neko lokacijo daleč daleč od civilizacije, pa jim še ograjo ali pa kar zid postavt okrog, da nebi mogli hoditi naokoli in delati podobnih neumnosti. Pa lahko rečete da sem ksenofob pa naci, pa karkol. Boli me đoko. poštenim ljudem sem bil vedno pripravljen pomagat, taki golazni kot je ta familija pa ne bi dal niti centa. Ampak zgleda bomo morali plačati iz našega denarja, da se jih bomo znebili oz. da jih bomo vsaj utišali.

Ta familija je še huje kot radioaktivni odpadki! To so navadni paraziti današnje družbe. Pa nimam nič proti ciganom, samo tole je šlo čez vse meje zdravega razuma. Zakaj pa lahko drugod živijo cigani normalno in jih ne vlačijo po cajtngih, kjer bi zahtevali kar novo hišo in podobno...??? Zato ker niso paraziti.

Zdej bo še kdo rekel: bogi otroci in ženske, ki so vedno na fotografijah in posnetkih... Ja res jim je bogo, če zahtevajo kar hišo oz. stanovanje od države... Takim gre pa res slabo. Še posebej gre takim slabo, ki imajo BMW parkiran pred barako. Takemu še posebej. Cigani imajo froce zato, da dobivajo državno pomoč, ko se njihovi otroci šolajo. Ti otroci ponavadi hodijo 20 let v osnovno šolo in ptoem še 10 let v srednjo. Smo mel tak primerek na osnovni, kjer je bil model 5 let starejši od nas, pa same pizdarije skoz zganju. V redovalnici pa same smrekce... Važno da sta fotr pa mat dubla socialno pomoč zanjga, mulc pa vseeno če je kaj delal v šoli, oz. bilo je zaželjeno da je čimdalj časa bil v šoli, da so čimdalj časa prejemali pomoč od države.

Tudi sam sem dobival včasih neko pomoč in doklade, ampak sem se vsaj toliko trudil, da sem vse izdelal prvo in nisem nikoli ponavljal.

Eno je nekomu dajati pomoč ki jo potrebuje, drugo je nekomu dajati pomoč, ki jo mogoče sploh ne potrebuje in še to izkorišča na vse meje zdravega razuma.

Poleg njih grešnih kozlov pa imamo tu še glupo državo in njene organe, ki so prav tako nesposobni kot gospodje ki sedijo v vladi in parlamentu in vseh mogočih stolčkih državnih vej. Da ne omenjam nesposobnosti države na drugih področjih... (ceste, šolstvo, kultura, pomoč zares potrebnim,zdravstvo, vojska,...). To da država dopušča, da jih nekdo tako kratko malo z medijsko podporo izsiljuje za ne vem kaj še vse, je že strah zbujajoče, kaj šele bo čez 5 let, 10 let, (20???? )...? Če se bo dogajalo to kar se dogaja sedaj, potem se nam slovenceljnem slabo piše, in lahko pričakujemo kmalu ponovno množično izseljevanje slovencev v tujino. To upam da se bo zgodilo, da bo tiste na stolčkih kaj streslo in jim dalo misliti da tako ne gre več naprej.

Prejšnja vlada je bla katastrofa, ta vlada je katastrofa,... problem je v tem, da na volitvah vedno kandidirajo eni in isti kozli, ki najprej obljubljajo med in mleko, potem pa vse zajebejo po domače povedano, zamenjajo stranko in začne se nov krog, nove volitve volov... Pa saj človek ne more voliti drugega človeka, saj vedno nastopajo eni in isti. Smo tako majhna država, ki nima svežih in bolj sposobnih kadrov, ali se ti kozli tako držijo svojih stolčkov, da so nenadomestljivi?

In spet se bo našel nekdo z kako pametno repliko, polno ritjo vsega in bo pameten da sem ksenofob in naci in oh in sploh ne vem kaj še vse. Pa kot sem nazačetku zapisal: premisli, če bi vzel k sebi strojanove... Če bi jih imaš dovoljenje za pisanje, drugače se raje urgizni v rit in pejt na en pir. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa kot sem nazačetku zapisal: premisli, če bi vzel k sebi strojanove... Če bi jih imaš dovoljenje za pisanje, drugače se raje urgizni v rit in pejt na en pir. :grim

OK, grem na pir.

Zate pa sklepam, da bi jih vzel na stanovanje, ker tu pišeš. Ali pa zate veljajo drugačni predpisi in zakoni, ki si jih ti postavil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste tako pametni, ko pa kdo omeni, da lahko vzamete strojanove k sebi, pa kar preprosto ignorirate in naprej pljuvate v tujo skledo. Ajde korenjaka od zagovornikov, da vidim kdo si jih upa k sebi vzet? Če si jih ne, bodite raje tiho...

Ergo analogija. Dokler jih nimaš pri sebi doma in ti ne delajo pizdarije po hladilniku bodi tiho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tule je pa vroče, sploh ne rabim peči za kurit. No vseeno bi jo zakuril, bi že vrgel kaj "gor" tud če ne bi bilo drv :devil:

Aja ksenofob sem, predlagam da me kak strpnež vzame za stanovalca, obljubim da sem bom maximalno potrudil da bom živel po "strojanovih" načelih.

Kje jaz vidim rešitev: Strojanove in njim podobne je treba navaditi na drugačen način preživljanja. Zakaj bi kradli kure v kurniku in krompir na njivi. Dajmo jih navadit na krajo HI-fi jev, hišnih kinov, laptopov, avtoradijev, fancy koles, PDA mobitelov in ostale sodobne opreme. Te opreme se ne najde v Ambrusu in njim podobnih krajih ampak pri "strpnežihž" ki se kažejo na kongresnem in podobnih lokacijah.

Jim bom "naročil" nekaj tehnične robe :hmm: (kar naenkrat bodo želeli lokacijo v Lj v bližini kake elitne sososke) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno!! Same krasne ideje tukaj. Predlagam, da pobijemo vse, ki vsaj malo odstopajo od nase arijske rase, pa je problem resen. Ne rabimo policije, zakonov, sodstva, nic. Ker kradejo itak samo cigani, crnci, mali zeleni iz Marsa in podobni. Ker samo oni namrec kradejo, kljub temu, da obstajajo zakoni, ki to preprecujejo. Ni kriva policija, ki ne zna preprecit tega, ni krivo sodstvo, ki ne zna sankcionirat tega, in ni kriva zakonodajna oblast, ki pise zakone polne lukenj, krivi so samo in izkljucno Strojani. Ker so. In ker so nekateri med njimi tudi kriminalci. Otroci pa latentni kriminalci. Prav tako zenske. Vseeno. Preventivno iztrebit vse. Ali ne? Da niso mogoce krivi sodniki, ki niso sposobni pisat odlocb? Tozilci, ki niso sposobni dokazat krivde? Policaji, ki niso prisotni in ne delujejo preventivno (apropo: nasa policija v ucbenikih se vedno navaja, da deluje represivno, ne preventivno :slap: ), poslanci, ki izglasujejo zakone polne lukenj, pravne sluzbe le-teh in ministrstev, ki pripravijo slabe predloge, vlada, ki ne vlada...

Pizda, ljudje, dajte se zavedat da so Strojani in "strojani" le posledica, ne pa vzrok problema. In ce bi tiste vaske straze in jezni domacini in vsi tukaj, ki bi nekaj iztrebljali, cetrtino svojega gneva vlozili pri povzrociteljih problemov, tudi problema Strojan ne bi bilo...

PS: za nekatere, malo manj sposobne dojemanja: da ne bi kdo spregledal ironicnosti v stavku o iztrebljanju in zadevo vzel resno. Se zna zgodit, da iztrebite tudi kakega drugega Strojana v navalu.. Saj veste: "kad krene..." ... En, mislim da, je celo vidna oseba Klinicnega centra... :ninja:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si napisal, da bi se še kaj tvojega uresničilo, potem se tudi moje ne bi bilo treba :ninja:

Ampak najboljši vagoni so že odpeljali in se še vedno vozijo mimo. In to na drugih področjih ne samo z unimi s trojan in še se znajo ponavljat take zgodbe.

Koliko je ljudi ki v SLO živijo na veliko bolj pošten način kot Strojanovi, pa jih država in mediji niti ne poznajo, kaj šele da bi se toliko cela SLO in Evropa zavzemala za njih. Živijo v svoji "bedi" ker si ne znajo pomagat na tak ančin kot Strojanovi.

Pa prosim da nehate vmašavat otroke. Je že res da niso nič krivi (zanekrat še ne, dokler lulajo v pesek)kmalu pa bo iz dveh moških prebivalcev družine Strojan nastalo preko 10 mulcev,ki bodo namazani z vsemi žavbami staršev.

Naj Drobnič vpraša strojanove kako politiko rojstev so sprejeli. Če bi jih vprašal pred pol leta bi bil še vedno minister :hmm:

Pa saj se isto dogaja druge: slabi vzgledi vlečejo, dobri so nezanimivi. Sem v zadnjem času spoznal kar nekaj stvari za katere prejšnji stavek še kako velja. In očitno je pri Strojanovih enako

Se bom mal umiril sem ravno do 4500 pritipkal

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlicno!! Same krasne ideje tukaj. Predlagam, da pobijemo vse, ki vsaj malo odstopajo od nase arijske rase, pa je problem resen. ...

Da malo naprej razdelam zadevo. Najprej se je potrebno posortirati. Ali bomo to potem počeli sproti? Prepričan sem da s takim reševanjem, tako domačim delu Slovenske populacije in njihovim izvoljencem lahko bistveno prispevamo k zmanjšanju prenaseljenosti. Najprej Strojani, potem ostali Romi, slede Metelkovci, razni alternativci, železničarji, motoriste sem seveda pozabil našteti že bolj na začetku in tako naprej, dokler ne ostane le nekaj pravovernih. Nakar se preostanek gre pokloniti kakšnemu posebnemu velikemu vodji in jih dobi po rilcu :lol1:

No, seveda je potrebno in nujno dodati, da tudi jaz parodiram, ker pri tem občinstvu tu se res ne ve za kakšne neumne ideje lahko zagrabi. :kva1:

...Pizda, ljudje, dajte se zavedat da so Strojani in "strojani" le posledica, ne pa vzrok problema. In ce bi tiste vaske straze in jezni domacini in vsi tukaj, ki bi nekaj iztrebljali, cetrtino svojega gneva vlozili pri povzrociteljih problemov, tudi problema Strojan ne bi bilo...

Ej, jej, Wind, težka bo ta. :doze: Za zavedanje je potrebno nagniti glavo na stran, spraviti obe celici vkup in sešteti dva in dva. In kot je to nekaterim presneto težko, je tudi ukrepati v pravem času težko. Seveda pa je enostavno iti na vaško veselico imenovano "vaške straže" in vpiti in groziti iz zavetja ostalih tičev iste sorte.

Pa še tistim, kateri ponovno jodlajo, da nimamo pravico pisanja tisti, ki jih ne bi vzeli k sebi. Priporočam branje Fritzovega prispevka. Je lepo analiziral vse skupaj.

...

Pa prosim da nehate vmašavat otroke. Je že res da niso nič krivi (zanekrat še ne, dokler lulajo v pesek)kmalu pa bo iz dveh moških prebivalcev družine Strojan nastalo preko 10 mulcev,ki bodo namazani z vsemi žavbami staršev.

...

Torej jih je potrebno preventivno .... kaj ste nekateri že predlagali? :hmm: Očitno je velikemi delu MS občinstva Dolfetova ideologija zelo blizu. :angry:

Za socialno službo ste že slišali? Za dolžnosti vaših voljenih ljubljenih vodij na vseh področjih ste že slišali? Za vašo pravico od njih zahtevati odgovornost ste že slišali?

A da se je potrebno pri tem osebno izpostaviti? Hja, pomanjkanje jajc je resen problem pri izdelavi užitne potice. :grim Zakaj pa se Dolenčki, če parafriziram na nedavno navajanje o "slovenceljnih" ne znajo in nočejo zbrati pri teh zgodnejših fazah vpliva na družbeno življenje? A da cviček takrat še ni bil dozorel? Bo že držalo.

No, pa da se ne boste čudili, zakaj kar na pamet ne podpiram iztrebljanja kakšnih skupin ljudi. Se mi namreč po žilah med drugim pretaka tudi ciganska kri tam nekje od treh genegacij nazaj. In to ravno iz Dolenjskega konca, tako da me je malo strah, da ne boste tu na MS še zame grmade pripravili. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"videti" ......... kako ? kdo je to (po)kazal ?

ker se še kar naprej dogajajo... in ni slišati, da bi se to početje kaj sankcioniralo... saj veš ... vaške straže so koncept "lynch mob" ... uradni orgai represije lahko proti njim nastopijo samo s konceptom kitajskega delanja reda (ali vodni topovi, ali pa kar brzostrelke).

"medijska odmevnost". aha, sedaj so pa "tisti uni drugi" vsega krivi.

ce ze, naj odgovarjajo _vsi_ odgovorni - z mediji vred. .)

za three-ring-cirkus so vedno potrebni trije.

Hja, medijska odmevnost je bilo poročanje o tem, kaj se dogaja. Čeprav so mediji marsikje celo dvomili o legitimnosti vaških straž, pa so ljudje iz tega očitno pobrali le tisti del, ko so videli,da vaške straže "očitno dobro opravijo sovjo nalogo" - zato država Strojanov ni še nikjer mogla naseliti ... čeprav ... hja ... Saj veš - tist azmelja je bila pa le njihova... ;)

SUPER, DA SE JE EDEN NAJDEL, DA BODO LAHKO POSILJEVALCE IN BARABE NASTANILI POLEG NJEGA !!!

Matic, verjetno že sedaj v krogu 100 metrov od tebe (če živiš v kolikor tolikor urbanem okolju) živi kdo, ki je nasilnež, pretepač, morda hud pijanec, ki ogroža druge, in tako tudi potencialni morilec.

Ampak - kar ne vidiš, te ne boli, a ne :)

Daj nena reči? A Jelka pa dojenčki tudi?

oni so glavni! pubeci in dedi so samo "vojaki" :P oziroma "pripravniki" :D :D:D JOKE

A pol Jelka ne posiljuje po vasi?

Kaj misliš, koga se Matic, Moto rider in še kdo bojijo? :D :D :D :D :D :D

Vi ste tako pametni, ko pa kdo omeni, da lahko vzamete strojanove k sebi, pa kar preprosto ignorirate in naprej pljuvate v tujo skledo. Ajde korenjaka od zagovornikov, da vidim kdo si jih upa k sebi vzet? Če si jih ne, bodite raje tiho...

ko bi ti vedel, kakšne budale živijo tudi v blokovskem naselju, zraven katerega živim... Strojani so vsaj drugačne barve, pa jih lahko stare mame in drugi na daleč "identificirajo kot neprimerne za to družbo"...

Skratka - spet ista lajna - "pa si jih k sebi vzemite"..

Dečko - raj vzamem tri cigote, kot pa tri "lepe in pametne" ksenofobe. S cigoti (tahudobnimi, ki so problematični) vsaj veš, do kod točno jim seže njihova grdobija... Pri "lepih in pametnih" pa je lahko bistveno bolj daljnosežna, kot si predstavljamo...

In spet se bo našel nekdo z kako pametno repliko, polno ritjo vsega in bo pameten da sem ksenofob in naci in oh in sploh ne vem kaj še vse. Pa kot sem nazačetku zapisal: premisli, če bi vzel k sebi strojanove... Če bi jih imaš dovoljenje za pisanje, drugače se raje urgizni v rit in pejt na en pir. :grim

Okej, jaz jih ne bi direkt k sebi domov vzel. Bi ti vzel klošarja al pa koga drugega z družbenega dna, ali pa tujca, ki potrebuje pomoč (recimo begunca iz vojnega območja)?

Prokleti hinavci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično, če si pa Pohorc.

Čuj Lobo, zakaj si pa te ti Pohorc? A tebe tudi ne marajo? :grrr :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ksenofob sem, predlagam da me kak strpnež vzame za stanovalca, obljubim da sem bom maximalno potrudil da bom živel po "strojanovih" načelih.

Kje jaz vidim rešitev: Strojanove in njim podobne je treba navaditi na drugačen način preživljanja. Zakaj bi kradli kure v kurniku in krompir na njivi. Dajmo jih navadit na krajo HI-fi jev, hišnih kinov, laptopov, avtoradijev, fancy koles, PDA mobitelov in ostale sodobne opreme. Te opreme se ne najde v Ambrusu in njim podobnih krajih ampak pri "strpnežihž" ki se kažejo na kongresnem in podobnih lokacijah.

Jim bom "naročil" nekaj tehnične robe :hmm: (kar naenkrat bodo želeli lokacijo v Lj v bližini kake elitne sososke) :evilgrin:

ti brbljviec raje zapiši tisto "zgodbo, katero poznaš tako temeljito"...

Pizda, ljudje, dajte se zavedat da so Strojani in "strojani" le posledica, ne pa vzrok problema. In ce bi tiste vaske straze in jezni domacini in vsi tukaj, ki bi nekaj iztrebljali, cetrtino svojega gneva vlozili pri povzrociteljih problemov, tudi problema Strojan ne bi bilo...

Ko bo pa kaka vaška straža na Planinskih ridah spetp olila olje, ker jim gredo na kurac motoristi, ki se že 10 let in več tam drkajo gor-dol nonstop, čeprav so prosili državo, naj skuša rešiti problem... bo pa vik in kriki... pa jok in stok ... pa kak pogreb bi znal tudi bit ...

ampak - že milijontič uporabljam zgolj za poanzoritev primerjavo z motoristi... sem že sebi zoprn... kaj šele tisti, ki bodo itak odgovorili "sym, ti pa itak nisi motorist, ko skos nekaj proti motoristom pišeš".

fantje red je treba delati predvsem najprej pri sebi, nato pri svojih politikih in predstavnikih ... nikoli, ampak res nikoli, pa naj v demokratični družbi ne bi bilo možno delati reda neposredno pri sosedu ali nekomu, ki biva v tvoji bližini - tako tudi mi/vi sami nočemo/nočete, da bi kdo delal red neporedno pri vas/nas doma.

Je tako?

Je tako!

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vbrum brum, a pol jih vzameš? Pejt to sporočit pristojnim in verjemi da bodo veseli, ko se bodo naeslili k tebi v bližino. Samo ne pozabi prej prodati vsega, ker če ne ti bojo vse pokradli... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vbrum brum, a pol jih vzameš? Pejt to sporočit pristojnim in verjemi da bodo veseli, ko se bodo naeslili k tebi v bližino. Samo ne pozabi prej prodati vsega, ker če ne ti bojo vse pokradli... :headbang:

Zakaj bi jih moral jaz k sebi domov vzeti?

Kolikor vem, je država njih pregnala z njihove lastne zemlje in jim sedaj rihta nekakšno "nadomestilo". Torej - če jim kupijo stanovanja v moji okolici, jaz zagotovo ne bom psotavljal barikad, da bi jim onemogočil dostop itd ...

Bom pa v primeru pizdarij zelo vztrajno pritiskal na oblast, naj začne temeljito izvajati nadzor in varovanje drugih prebivalcev, tudi zato, da ne bi začelo prihajati do vaških straž in samonikle anarhije.

Doma bom pa v tem primeru pač namontiral kak dodaten varovalni sistem.

PS: nisem vedel, da moram jaz kot njihov potencialni sosed pristojnim dati posebno dovoljenje, da jim lahko tam kupijo bivališče ...

A to pomeni, da moram dati tudi soglasja, komu se dovoli v našem kvartu nakup motorja in kdo lahko kupuje alpsko mleko z 3,2 procenta maščobe, kdo pa samo 0,5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vbrum brum, a pol jih vzameš? Pejt to sporočit pristojnim in verjemi da bodo veseli, ko se bodo naeslili k tebi v bližino. Samo ne pozabi prej prodati vsega, ker če ne ti bojo vse pokradli... :headbang:

A jih že maš doma in ti delajo probleme? Še ne? Potem pšššššt. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih že maš doma in ti delajo probleme? Še ne? Potem pšššššt. :evilgrin:

Vidva s Tepkotom nehajta imbecilne pisat, da se ne bo meni spet utrgalo, ker se nikakor nočem spet konfrontirat z admini in moderatorji. Mogoče bi vsaj malo pomagalo, če bi prej prebrala, kar je npr, Brum in kak drug napisal, se za 1/4 ure vsedla v kot in poskusila v tisti dve celici tudi kaj spraviti!

MIljavžentmiljonkrat vam je bilo napisano, da je nesprejemljiv način urejanja tega problema, kot je nesprejemljiv problem sam. A vidva sta očitno tud en velik problem, saj tega ne znata niti prebrati, niti na tej osnovi debatirati. Včasih so za tak primankljaj krivili padec gramofona detetu na glavo. Kaj se je pa vama zgodilo? Sta preblizu magnetov in visoke napetosti šarila, pa vama je čipovje skurila, če si nekaj običajnih stavkov sogovornikov ne znata zapomniti in naprej na tej osnovi razpredati? Mogoče vama kdaj kapne (če pride do kakšnega kratkega stika), da je moč tudi kaj nazaj prebrati.

Pa koga qrca se trudim, predvidevam, da vama tudi disertaciaj debeline "Vojna in mir" ne pomaga. Razen če ... :xx:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva s Tepkotom nehajta imbecilne pisat, da se ne bo meni spet utrgalo, ker se nikakor nočem spet konfrontirat z admini in moderatorji. Mogoče bi vsaj malo pomagalo, če bi prej prebrala, kar je npr, Brum in kak drug napisal, se za 1/4 ure vsedla v kot in poskusila v tisti dve celici tudi kaj spraviti!

MIljavžentmiljonkrat vam je bilo napisano, da je nesprejemljiv način urejanja tega problema, kot je nesprejemljiv problem sam. A vidva sta očitno tud en velik problem, saj tega ne znata niti prebrati, niti na tej osnovi debatirati. Včasih so za tak primankljaj krivili padec gramofona detetu na glavo. Kaj se je pa vama zgodilo? Sta preblizu magnetov in visoke napetosti šarila, pa vama je čipovje skurila, če si nekaj običajnih stavkov sogovornikov ne znata zapomniti in naprej na tej osnovi razpredati? Mogoče vama kdaj kapne (če pride do kakšnega kratkega stika), da je moč tudi kaj nazaj prebrati.

Pa koga qrca se trudim, predvidevam, da vama tudi disertaciaj debeline "Vojna in mir" ne pomaga. Razen če ... :xx:

Hej HHV, mislim, da si malo falil, gospoda Keca ne mešat v to, ima diametralno nasprotno mnenje kot Tepko. :grrr Preberi še enkat Kecove poste. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!