Skoči na vsebino

PIAGGIO HEXAGON 150


gorazd

Priporočene objave

Kupujem hexagona, zanima me na kaj moram posebej paziti pri nakupu.

Če ma kdo izkušne o tem skuterju, naj mi kaj pove. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ti pri Hexagonu ni potrebno nič posebej pazit. Enako kot pri vsakem skuterju oz. motorju. Kvečjemu je nevarnosti manj, ker so predelave izključene in je to motor bolj za zrele ljudi. Tako se mi vsaj zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hexagon dejansko nima skritih napak (če je govora o prvem modelu z 10" kolesi, ki ga poznam). V osnovi ima bistveno premehko sprednje vzmetenje in pa na splošno je "gumjast", kar ni tak problem, saj je potovalnik. Neprijetno je to, da na Hrvaškem in v Italiji s 150 ccm ne smeš na avtocesto. Moje osebno mnenje je, da je to zelo prijazen motorček za pohajkovanja (tudi v dvoje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušn nimam z hexagonom.Zgleda pa dobro.Če maš možnost ,da ga kupiš - ga KUPI.PA NE ČAKAJ PREDOLGO. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj si odpiral novo temo? Kar se tiče voznih lastnosti sem ti napisal - gumjast (ampak povsem soliden za potovalnika) - glede končne hitrosti je najbolj siguren tovarniški podatek (ga ne poznam), se mi pa zdi, da med 100 in 110km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da slučajno ne bi mislil, da se z Hexagonom nisem vozil, ker ti ne morem povedati končne hitrosti, naj ti povem, da mi je bil tako všeč, da bi lani kupil Y X-max(a), če ne bi bil predrag (16k DEM). Končna hitrost je tako zelo relativen pojem, da sem v skuterski (in vsaki drugi) temi že zdavnaj obupal nad tem, da bi bil kdo realen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je ta tip motorizacije všeč, mislim da s Hexagonom ne boš zgrešil. Kolikor sem bral hitre teste o njem ga ni nihče odsvetoval, popolnega motocikla pa itak ni.

Ti kar kupi. Če nisi prej že detajlno vozil desetih skuterjev boš za morebitne napake itak misli, da to pač tako mora biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V eni drugi temi (ne morm se spomnit kateri), je nekdo skeniral

razpredelnico kjer so bili napisani vsi taki podatki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da sem nekje slišal za hexagona 250.

Sploh obstaja??? :? :? :?

Zasledil sem hexagona z oznako LXT, kar pomeni 180ccm, 20KS in 130 km/h (baje) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da sem nekje slišal za hexagona 250.

Sploh obstaja???

Seveda obstaja, samo je 4T (4 taktna mašina) - manj moči, ampak tudi precej cenejši kilometri (manjša poraba, nič olja za mešanico), samo precej dražji nakup. 180 ccm je pa ista mašina kot pri Runnerju FXR (2T).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Hvala za link, zelo zanimiv. :)

Zanima me še ali ima hexagon ločen rezervoar za olje, ali moraš olje doliti kar v bencin? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še ali ima hexagon ločen rezervoar za olje, ali moraš olje doliti kar v bencin?

A ni še nihče odgovoril :shock: :?:

Seveda ima olje ločeno - tako kot vsi skuterji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma hexagon zračno ali vodno hlajen motor?

Počas dobivam občutek, da se ti mau norca delaš, pa tkole vsake tolk cajta kakšno kajlo spustiš, poj pa čakaš kaj bo :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Gorazd ali imaš še Hexagona, ali si ga že prodal?

Ali si imel še kakšne druge težave razen s prikazon temperature vode?

Zanima me še, kakšen je kaj prtljažni prostor pri tem skuterju. Koliko gre notri - a je za eno čelado?

Če imaš kakšno slikco prostora pod/za sedežem, daj prisom prilepi.

Pa še to me zanima kakšne dimenzije koles imaš.

Pozivam tudi ostale lastnike hexagonov, da se javijo in kaj napišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga danes klical pa je bojda na morju. To sem pol zvedo od enega drugega :) Drugače pa je bil 150ccm. Po števcu je šou 120km/h. Upam, da ga še ni prodal, ker nazadnje sem ga vidu na FreeWindu. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tip je že doma. Ma Hexagona 150, ki še kar počiva v garaži. Je temno moder, gor ma bojda dodatkov za 100.000sit, eden od teh je tudi povečan vetrobran, gre okol 120km/h po cajgeru, bojda je redno servisiran in lepo ohranjen. Cene mi ni hotu povedat, je reko, da bo do jutri premislo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!