Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

a ti si biu tut dans tam :D js sm tut šou po škorne dans.. jao smo kr doug rabl da smo najdl ta motoshop :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

TC Motoshop... ravnoprav veliki v ravnopravem okolju, da še vedno lahko uspešno poslujejo kljub nadvse ignorantskem in povsem neprimernem odnosu do strank. Predvidevam, da zelo veliko prometa generirajo na račun veleprodaje in maloprodaje povsem novim strankam. Ker res ne vem zakaj bi kdo večkrat prišel delat promet ljudem, ki jih očitno stranka.

V zadnjih treh letih sem pri njih kupil eno čelado (cca 270 €), tri jakne (cca. 625 €), hlače (cca 230 €), dva para rokavic (cca. 150 €), pa kup drobnarij (150 €spreji za verige, ostali potrošni material...). Skupaj torej okoli 500 € na leto.

Pa niso nikdar bili najbolj ugodni, največji, najbolj zanimivi... blizu so mi. To je to. Sedaj pa zaradi irogance od mene ne dobijo € več. Zaradi nekaj minut pozornosti, ki sem jo potreboval.

Vsakemu, ki se ukvarja s posli povezanimi z motorji privoščim uspeh. Tudi njim. Vendar se res morajo zavedati, da:

1. Niso edini prodajalci v Sloveniji.

2. Preko interneta se tudi brez težav naroča oprema (pa ne plačaš prav nič več).

3. Vprašanje časa je, kdaj bo tudi na slovenski trg stopil kakšen večji trgovec (Louis, FC Moto...)in jim naredil veliko luknjo v proračunu.

Kupec, ki se vrača je najboljši kupec (pa tudi 5x cenejši kot nov kupec; beri: reklame, promocije...). Upam, da se bodo tega naučili in, da jih ne bo dolgoročno to teplo...

Dokler pa je tako kot je bo pa moje € dobival Habat (ker je drugi najbližji in ker ima ODLIČEN odnos do strank).

Just my 5 cents...

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam pa z njimi čist drugačne izkušnje. Prodajalci so bili vedno na razpolago, pa sem v zadnjem letu kar nekajkrat kupoval pri njih. Zgodilo se mi je na primer da sem v petek popoldne nekaj kupoval v TC-ju pa me v ponedeljek kliče prodajalec da sem pri pultu pozabil nek sprej, česar še sam nisem opazu. Marsikoga bi v tem primeru verjetno BK... Cene pa so takšne kot so-majo pa dost akcij-tako sem naprimer dobil usnjeno M-teckovo jakno z 40% znižanjem pa tudi popusti ob novem letu nekaj veljajo (čeprav so malo navili cene).

Takšne so moje izkušnje-kar se pa ustrežljivosti tiče je pa verjetno odvisna tudi od prodajalca pa tega kakšen dan je imel.

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupci se od kupcev razlikujemo. Zahtevni, manj zahtevni, zadovoljni in nezadovoljni. So pa tudi tisti, ki vedno godrnjajo. Moje osebno mnenje je, da so fantje v TCju kar v redu in tudi s ponudbo so dobro založeni. Tudi cene so za naše tržišče sprejemljive. Zahtevnim bi se morali res verjetneje malo bolj posvetiti pa bi bilo vse OK (volk sit in koza cela). :whistle: Je pa res, da dober in prijeten občutek v trgovini naredi dvojno - vračanje in sporočanje. Še vedno se vračam v TC ni pa edina trgovina, ki jo obiskujem. :naughty: Moje izkušnje z njimi so pozitivne z nekaterimi lepotnimi popravki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-ju sem že parkrat kupoval in do mene so bili prodajalci čist prijazni, razn en stari. Ojoj ta je pa živ obup. Če takoj ko stopiš not, ne naberš vsaj za 200 evrov robe te niti ne povoha. Pa tud če kej vprašaš, ti reče dve besede, ti obrne hrbet in gre. Ta je pa edini pajac k mi gre pa res na živce, tako da raj vprašam za nasvet koga druzga. Ostali so pa čist cool. Sploh ena punči, una je full prijazna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moje oči slabo pomnijo fotke, ali Leila SR MD dela v TCju? Razen tega moram priznati, da sem kljub svoji trenutni zateženosti in škrtosti bil obravnavan tako carsko, da mi je bilo kar nerodno. Pa iz skladišča, saj ni treba, pa ni problema....Celo kupil sem nekaj koristnih stvari.

Verjetno je bil kriv sončen dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moje oči slabo pomnijo fotke, ali Leila SR MD dela v TCju? Razen tega moram priznati, da sem kljub svoji trenutni zateženosti in škrtosti bil obravnavan tako carsko, da mi je bilo kar nerodno. Pa iz skladišča, saj ni treba, pa ni problema....Celo kupil sem nekaj koristnih stvari.

Verjetno je bil kriv sončen dan.

malo manj gledat v oprsje, pa bo tudi denarnica bolj debela šla ven.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, naj še jaz prislonim svoj piskrčk.

Decembra sem v TC-ju kupoval Oxtar škornje in to na daljavo, jih je šla lady vzet. Škornji so bili cenejši od katerga koli prodajalca na Ebay-u ali tistih, kar sem jih našel na netu. Če se je kdo približal ceni pa je poštnina razmerje spet postavila v korist TC-ja.

Moji lady so svetovali naj vzame številko večje (baje je običajno, da skoraj vsi rabijo vsaj številko večje), ker številke, ki sem jo jaz hotel (že ta je bila za pol številke večja) ni več bilo. Bilo ji je tudi rečeno, da jih lahko zamenja februarja/marca, ko pride pošiljka za novo sezono, če bo karkoli narobe in ne glede na to, da potem popustov ne bo. Škornji so bili preveliki zame in poslal sem jih nazaj, malce skeptičen, saj se je Oxtar vmes preimenoval in kdo bi lahko tudi rekel, da se tega ne spomne in da se to ne da. V TC-ju so škornje brez pomislekov zamenjali in sedaj čakajo na prvo vožnjo.

Pri njih sem nakupil že marsikaj. Priznam, da ne maram, če mi prodajalec sledi med firbcanjem in to so tudi vedno spoštovali, če sem rekel, da bi samo pogledal razstavljeno. Ko sem prodajal rabljeni motor so mi ponudili prenizko ceno (menjava staro za novo) in posla ni bilo. Možakar je povedal zakaj meni, da je moped vreden le toliko, jaz pa zakaj menim, da je vreden več in kolikor sva si oba dala manevrskega prostora, nisva prišla skupaj. That's it, no bad feelings.

Kar se mene tiče je TC čist v redu firma. Glede na izkušnje se bom tja zagotovo še vrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem bil v TC-ju kjer sem želel še enkrat preizkusit škornje TCS speed čeprav so mi bili že prvič neudobni. Pa mi predlaga fant tam da raje preizkusim novi model Competizione S ker so le 20 evrov dražji imajo pa dodatno zaščito gležnja vpraša me katero barvo in mi jih takoj prinese iz skladišča. Preizkusim prvega, super občutek, potem še drugega, še vedno odlično proti TCS Speed. Se malo prehodim in se takoj odločim za nakup. Kdo bi si mislil da je za 20 € razlike takšna razlika tudi v udobju, ne samo v dodatni zaščiti.

Še pred tem sem poizkusil en dvodelen kombi od Berika in fantu sploh ni blo problem dat vse na mizo. Sem bil pa pred tem še v eni drugi trgovini pa je bil njihov odnos nekako bolj hladen, saj ne rečam da niso bili ustrežljivi samo nekateri so res strokovnjaki in ti znajo svetovat medtem ko te drugi rajo pustijo samega pa se potem sam odloči kaj bi rad imel in kaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi letos kupu komplet opremo pri TC-ju (razen celade),pa imam tudi zelo pozitivne iskusnje z njimi. Tud ko sem se na motor spravlju,da vidim kako mi kombinezon stoji so mi prijano pomagal. Pa doma sem ugotovu,da mi je windstopper premajhen,so mi tudi brez kompliciranja zamenjali B)

Tako,da imam res pozitivne iskusnje z njimi.

Edin pred leti,ko so bili se nasproti tivolija smo sli s sosolci se slinit po motorjih je bil en tecen prodajalec pa nas je na ne prevec lep nacin odslovil :) Sam okej,to je blo ze kr okol 10.let nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Po dogovoru :whistle:

"Translejt bitte" ?

Verjetno si mislil od 3-10% skonto, pičim ga jst v Ita., če je dejansko tako :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC Motoshop... ravnoprav veliki v ravnopravem okolju, da še vedno lahko uspešno poslujejo kljub nadvse ignorantskem in povsem neprimernem odnosu do strank. Predvidevam, da zelo veliko prometa generirajo na račun veleprodaje in maloprodaje povsem novim strankam. Ker res ne vem zakaj bi kdo večkrat prišel delat promet ljudem, ki jih očitno stranka.

V zadnjih treh letih sem pri njih kupil eno čelado (cca 270 €), tri jakne (cca. 625 €), hlače (cca 230 €), dva para rokavic (cca. 150 €), pa kup drobnarij (150 €spreji za verige, ostali potrošni material...). Skupaj torej okoli 500 € na leto.

Pa niso nikdar bili najbolj ugodni, največji, najbolj zanimivi... blizu so mi. To je to. Sedaj pa zaradi irogance od mene ne dobijo € več. Zaradi nekaj minut pozornosti, ki sem jo potreboval.

Vsakemu, ki se ukvarja s posli povezanimi z motorji privoščim uspeh. Tudi njim. Vendar se res morajo zavedati, da:

1. Niso edini prodajalci v Sloveniji.

2. Preko interneta se tudi brez težav naroča oprema (pa ne plačaš prav nič več).

3. Vprašanje časa je, kdaj bo tudi na slovenski trg stopil kakšen večji trgovec (Louis, FC Moto...)in jim naredil veliko luknjo v proračunu.

Kupec, ki se vrača je najboljši kupec (pa tudi 5x cenejši kot nov kupec; beri: reklame, promocije...). Upam, da se bodo tega naučili in, da jih ne bo dolgoročno to teplo...

Dokler pa je tako kot je bo pa moje € dobival Habat (ker je drugi najbližji in ker ima ODLIČEN odnos do strank).

Just my 5 cents...

lp,

Se podpišem pod tole! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njih sem dobil zadnji črn Z750 v akciji, v SLO nasploh. Bilo je sicer malo živciranja, ampak na koncu vse v redu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Bil tam in že ko sem prišel so me lepo vprašali kaj sem prišel pogledat in kljub temu da sem povedal da sedaj ne bom kupil so mi prijazno razkazali Berike. Enega dvodelca sem lepo probal- to je pa tudi to kar sem hotel, preveriti kako se mi ulega.

Sej je res da ne vedo kej preveč o kombinezonih pa itak vsi tam govorijo: "Direkt se ti prilega!" :closedeyes:

Probal sem tudi želvo od Zandone in en bajsi prodajalec me je (na mojo pobudo) ornk užgal po hrbtu da sva sprobala kako kej deluje :)

Zandono sem tudi kupil in je res 1A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupil zadnjič škornje.. takoj k sm pršu notr je pršu prodajalc do mene vprašu če kej pomaga valda mi je pol škorne prnesu pa to ne.. sicer pol k sm jih probu sm dobu tak filing kot da se jim mal mudi.. pa dobr.. zadovoljen zaenkrat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, imajo kaj popusta na gotovino?

//NejcZ

Če kupuješ v akciji, niti dinarja. Dobu sem pa okvir za tablico :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem kupil motor in čelado, ker sem pač dobil -20% na opremo zaradi motorja. Načeloma vredu. Niso ne vem kaj, včasih se jim da včasih pa tudi ne. kakega konkretnega dodatnega posla jim po nakupu motorja nisem ravno naredil, vendar bi kljub vsemu tam pustil še vsaj 500€ če ne bi vedno ko sem prišel dobil odgovor "nimam na zalogi ne, vem točno kdaj pride". Tako sem skorajda eno leto kupoval črn vizir za čelado katere zastopnik so. Zelo podobna zgodba je bila tudi s hlačami. Kakorkoli, v štartu sem kupil par dodatkov in sprejev, to bo verjetno do nadaljnega vse.

Slab mesec nazaj sem se s kolegoma mal okol fakerseeja peljal in smo spotoma zavil še v "lojza". Vprašam za vizir, mi ga prinese, vprašam za škornje, jih vzamem, pograbim še par drobnarij, + me vid tetica da po rokah nosim polno stvari in mi z nasmeškom prinese košarico. Uglavnem naključen postanek, 20 minut šopingiranja in sem dobil vse kar sem prej iskal eno leto. Da bi mi v TCju vsaj telefonsko ali mail vzel in me obvestil, da je fardaman vizir pršu!

V TC grem samo še če iščem kaj specifičnega (morda kaka zanimiva roba v akciji) ali če se slučajno peljem mimo in pod nujno rabim kak sprej. To je to. Zamere ni, prosil jih pa tud ne bom več če mi kaj prodajo.

Popravljeno . Popravil Scremer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!