Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Poudarek je na "mogoče rabi". Najbrž niti ne rabi, a popust za 25% ga "prisili" v to. Trgovci si pa manejo roke.

Preprosta logika, a Lucifuge bojkotira tako logische... :grrr

Zanimivo! Torej, sedaj ne rabim ničesar saj ni sezone in se z motorjem ne vozim, bom pa aprila rabil, recimo, čelado. Naj sedaj bojkotiram grde, grde trgovce, ki mi ponujajo -25% in potem aprila plačam 100% cene???

Čudna vam je ta vaša logika :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je TC vredu trgovina, pred časom sem kupila majhno tank torbo, ki sem jo iskala po trgovinah celo sezono :yea1: . Ker imam plastični tank se te torbe težko dobijo :krneki: .

Ne razumem pa nekaj, enim včasih ni prav kako stopi prodajalec spet drugim da so dobili -25% popusta. Kaj je pol tisto ki bi maksimalno zadovoljilo želja mnogih kupcev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pol tisto ki bi maksimalno zadovoljilo želja mnogih kupcev :hmm:

Kaj pa vem... enkrat sem bil na Tajskem v eni taki prijazni hiši in sem odšel maksimalno zadovoljen. Ampaq skoraj ne verjamem, da bodo v TCju kdaj uvedli tak nivo storitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... enkrat sem bil na Tajskem v eni taki prijazni hiši in sem odšel maksimalno zadovoljen. Ampaq skoraj ne verjamem, da bodo v TCju kdaj uvedli tak nivo storitev.

A si dobil kaj pod pultom... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si dobil kaj pod pultom... :lol1:

Mislim, da ne. Vsaj izvidi niso nič takega pokazali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če podam mnenje o TC-ju...

Včeraj smo tam pustili denar za 1 čelado, 2 kpl škornjev, ene rokavice...sam sem v roku 6 let vse kupoval tam.

Moram pa priznati, da so trgovci-prodajalci tam precej na nizkem njivoju, vsaj če jih primerjam z gospo pri Vombergerju (tam sem si ogledoval čelade Nolan in Arai).

Prišel bo čas še večje konkurence in takrat bo moral lastnik. če ne trgovci sami skužit, da se je strankam pač potrebno malo bolj posvetit.

Za razliko od ene punce (tam sem jo prvič videl včeraj), so fantje precej zdolgočaseni, monotoni in včasih še zelo nerealni...

To sicer ne pomeni, da tja jaz osebno ne bom šel več, se bo pa krog, kjer bom jaz kupoval opremo nedvoumno povečal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje si ravno njo najdu? Še Šternovo si verjetno pozabil omeniti.

Vedi, da so to trgovke, ki znajo pihati na dušo predvsem pa navdušijo začetnike z nikakršnim znanjem o opremi in motorjih.

Sam v TC nisem veliko kupoval vendar je moje mnanje, da so fantje tam OK.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dobil tak občutek pri Vombergerju.. Gospa sicer zelo prijazna, zelo ustrežljiva, res vsa čast kar se tiče tega.. Se mi pa zdi, da nekega velikega znanja kar se tiče opreme, ni zaslediti. Amak mene osebno to ne moti, sem vseeno motorist že nekaj časa in vem že sam dovolj.. Sploh pa se ponavadi vedno vnaprej pozanimam o kosu opreme, ki ga želim imet, na internetu, preberem kak test, povprašam kakega kolega, ki že ima, pa je.. V trgovino grem potem samo iskat in sem že večkrat zasledil, ko so mi hoteli prodat bučke glede opreme, o kateri sem bil gotovo bolj seznanjen jaz kot kupec, kakor prodajalec, ki jo je prodajal. Meni osebno je torej najbolj važno, da so v trgovini prijazni in spoštljivi in to je to.. Seveda to govorim za trgovine z moto cunjami, tam kjer prodajajo tehnične zadeve je pa seveda pričakovat, da je trgovec usposobljen in zna tudi konkretno in strokovno svetovat.

Torej kar se TCja tiče, ne grem jaz tja po neke strokovne nasvete, ampak grem kupit opremo, ki sem si jo predhodno zamislil. Kupil že par stvari in bil vedno zadovoljen.

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Dexi,točmo to je nakup nekoga ki ve kaj hoče,naredit domačo nalogo,pol pa v štacuno.....

Potem šteje samo še prijaznost trgovca,ne več prodajanje buč........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem dobil tak občutek pri Vombergerju.. Gospa sicer zelo prijazna, zelo ustrežljiva, res vsa čast kar se tiče tega.. Se mi pa zdi, da nekega velikega znanja kar se tiče opreme, ni zaslediti. Amak mene osebno to ne moti, sem vseeno motorist že nekaj časa in vem že sam dovolj.. Sploh pa se ponavadi vedno vnaprej pozanimam o kosu opreme, ki ga želim imet, na internetu, preberem kak test, povprašam kakega kolega, ki že ima, pa je.. V trgovino grem potem samo iskat in sem že večkrat zasledil, ko so mi hoteli prodat bučke glede opreme, o kateri sem bil gotovo bolj seznanjen jaz kot kupec, kakor prodajalec, ki jo je prodajal. Meni osebno je torej najbolj važno, da so v trgovini prijazni in spoštljivi in to je to.. Seveda to govorim za trgovine z moto cunjami, tam kjer prodajajo tehnične zadeve je pa seveda pričakovat, da je trgovec usposobljen in zna tudi konkretno in strokovno svetovat.

Torej kar se TCja tiče, ne grem jaz tja po neke strokovne nasvete, ampak grem kupit opremo, ki sem si jo predhodno zamislil. Kupil že par stvari in bil vedno zadovoljen.

LP

Bravo Dexi,točmo to je nakup nekoga ki ve kaj hoče,naredit domačo nalogo,pol pa v štacuno.....

Potem šteje samo še prijaznost trgovca,ne več prodajanje buč........

To je to... :yea1: Jaz bi pohvalil predvsem Alena in Tino.... :beer2: TC je pa zelo dobra trgovina in zelo založena... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to... :yea1: Jaz bi pohvalil predvsem Alena in Tino.... :beer2: TC je pa zelo dobra trgovina in zelo založena... :worship:

tud cene so lepo založene :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem... enkrat sem bil na Tajskem v eni taki prijazni hiši in sem odšel maksimalno zadovoljen. Ampaq skoraj ne verjamem, da bodo v TCju kdaj uvedli tak nivo storitev.

No dvomim, da bodo kaj takega uvedli, ti pa znajo precej prisluhniti, če jih naravnost vprašaš in daš vedet takoj, da nisi abrveznik, zato...

Sem pa jaz bil deležen takšnih uslug v Chiang Mai in ni ga hudiča, da še kdaj obiščem to mesto in se popeljem z tuktukom tja k tisti hiši krasote in uslužnosti ! :rolleyes:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBLOŽENE, če pa odšteješ -25% pa so takšne kot lansko leto septembra :P

Sicer ne vem kje si našel da so cene 25% višje kot lansko leto. Na primer:

Kovček GIVI Maxia 52 litrov je pred uvedbo evra stal 41.500,00 sit (173 eur), cena letos brez popusta 175eur (kje je tukaj 25% povišanje cene ne vem)

Shark čelada RSR2 lansko leto 129.500,00 sit 540 eur, cena letos 540 eur (25% povišanje cene????????)

Ta dva artikla sem ti dal samo za primer, lahko pa greš v trgovino in se prepričaš še o ostalih izdelkih (Schuberth čelade, rokavice, jakne. kombinezoni,...)

Edine stvari, ki se zdijo dražje so nove linije kombinezonov ter škornjev, a še to samo zaradi tega ker so drugi modeli. Če ti ni všeč kupi enako linijo kot si jo gledal prejšnje leto in boš odštel kvečjemu cca 5% višjo ceno (brez popusta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če komu kaka trgovina ni všeč naj ne hodi tja..tako preprosto je..

a tankat še hodi kdo zdej ko je 240 bivših sit plus cena?? sej je bila par let nazaj okoli 100 sit :whistle:

jest sm čist lepo izkoristil tistih 25%..zadovoljen..

je pa res da so prodajalci včasih en mejčkn zdolgočaseni..

ampak večinoma je TC ena boljših trgovin vsaj kar se mene tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje v TC so v redu. Pustijo te medtem ko firbcaš po trgovini, če pa si kaj zaželiš, da bi kupil so takoj na razpolago. Verjamem, da se nas kar nekaj tam ustavi priložnostno z namenom, da malo pofirbcamo, vsaj jaz sem tak in takrat ti ne bodo stali za ritjo, logično ne? Spoh pa kdo ti da danes 25% popusta pri nakupu moto opreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče so zelo fajn fantje. :naughty:

Zato pa ENGA SREČNEGA PA ČIM VEČ KM NA MOTORJU ŠE POSEBNO DAMJANU IN BOJANU. :beer2: :beer1: :beer2: :beer1: :drunk:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kje si našel da so cene 25% višje kot lansko leto. Na primer:

Kovček GIVI Maxia 52 litrov je pred uvedbo evra stal 41.500,00 sit (173 eur), cena letos brez popusta 175eur (kje je tukaj 25% povišanje cene ne vem)

Shark čelada RSR2 lansko leto 129.500,00 sit 540 eur, cena letos 540 eur (25% povišanje cene????????)

Ta dva artikla sem ti dal samo za primer, lahko pa greš v trgovino in se prepričaš še o ostalih izdelkih (Schuberth čelade, rokavice, jakne. kombinezoni,.. .)

Edine stvari, ki se zdijo dražje so nove linije kombinezonov ter škornjev, a še to samo zaradi tega ker so drugi modeli. Če ti ni všeč kupi enako linijo kot si jo gledal prejšnje leto in boš odštel kvečjemu cca 5% višjo ceno (brez popusta).

Kovček givi maxia je stal 32.000,00 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje si ravno njo najdu? Še Šternovo si verjetno pozabil omeniti.

Vedi, da so to trgovke, ki znajo pihati na dušo predvsem pa navdušijo začetnike z nikakršnim znanjem o opremi in motorjih.

Sam v TC nisem veliko kupoval vendar je moje mnanje, da so fantje tam OK.

Ajd

Nisem začetnik pri kupovanju opreme...

Rad bi le poudaril, da je lepo, če se kdo potrudi...fantje v TC ze žal ne najbolj, odgovor na vsako vprašanje zveni bolj v smislu, da jim je odveč, če kaj vprašaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to... :yea1: Jaz bi pohvalil predvsem Alena in Tino.... :beer2: TC je pa zelo dobra trgovina in zelo založena... :worship:

Če povprašaš po jakni št 56 ali usnjenem kombinezonu št. 48 zelene barve, pa da je odgovor da ga nimajo...pomojem to ni ravno zelo ualožena trgovina, da ne govorim o škornjih.

Sam sicer kupujem po sistemu, da vem po kaj grem, a sem s sabo imel 2 osebi, ki sta v tem 1.

Po drugi strani vsaka čast fantom iz Habata. Fantje, le tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze kakšno je blo lani :whistle: važn je da je s temi -25% cenej ko v drugih moto trgovinah v SLO :worship:

Saj ni...skoraj vsi majo popust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če povprašaš po jakni št 56 ali usnjenem kombinezonu št. 48 zelene barve, pa da je odgovor da ga nimajo...pomojem to ni ravno zelo ualožena trgovina, da ne govorim o škornjih.

Sam sicer kupujem po sistemu, da vem po kaj grem, a sem s sabo imel 2 osebi, ki sta v tem 1.

Po drugi strani vsaka čast fantom iz Habata. Fantje, le tako naprej.

Ja, res je koruznega kruha pa res niso imeli... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!