Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Prste stran od moje jakne, ki me tam čaka :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hodim v TC da se pogovrajam s prodajalci :)

Ne vem kakšne probleme mate vi, ampak če boš šel vedno v trgovino

z namenom da boš ocenjeval trgovino nikoli ne boš zadovoljen - ljudje to začutijo!

V TC-ju sem do sedaj kupil samo jakno in čelado mislm da. Jakne sem probal vse kar so jih

imeli na stalaži moje velikosti.Prodajalec jih je vlekel iz obšealnikov, jaz sem jih vlekel nase, zraven pa sva

debatirala vse mogoče...Velikokrat zaidem v TC in s prodajalci se pogovarjam kot s kolegi :)

Kar se pa tiče nakladnja pa laganja pa moraš itak vedno vsakega človeka malo jemati

z rezervo...

YES :worship:

Trgovci oz. osebje v TC so vredu ! :OK:

Tudi sam sem pri njih kupoval; so prijazni, znajo svetovati in tudi potrudijo se,....

Kapo dol.........

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo dobil pa sem v celem letu kupil le Oxtarjeve škornje.Prej pa le redko kakšno stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se vprašajte, če sploh kaj rabite. Ne pa, da takoj, ko dobite Voščilnico, v luft pa na drevo, od veselja & sreče na 25% popust na karkoli.

Tgovci/krvniki si pa menejo roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se vprašajte, če sploh kaj rabite. Ne pa, da takoj, ko dobite Voščilnico, v luft pa na drevo, od veselja & sreče na 25% popust na karkoli.

Tgovci/krvniki si pa menejo roke.

To je res, ampak vseeno dvomim, da bodo ljudje kar uletavali in kupovali stvari, ki jih ne rabijo zaradi popustov?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, ampak vseeno dvomim, da bodo ljudje kar uletavali in kupovali stvari, ki jih ne rabijo zaradi popustov?? :whistle:

Valda. Eni za to nardijo razprodaje, drugi pa novoletni popust. Čez 1 mesec pa nova roba v štacune, jeee :) Še lepša, še boljša, še bolj cenovno zanimiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem dobila "čestitko" in šla v TC - mal puloverje držat medtem, ko so drugi probavali novo opremo :) ...pa se mi kljub tistim 25 % skonta zdi, da ničesar ne nucam... iz TCja namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem dobila "čestitko" in šla v TC - mal puloverje držat medtem, ko so drugi probavali novo opremo :) ...pa se mi kljub tistim 25 % skonta zdi, da ničesar ne nucam... iz TCja namreč.

Hočeš rečt, da nis najdla štrikanih spodnih gat, k jih iščeš že 6 let? :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25% popusta oddam najboljšemu ponudniku :P

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25% popusta oddam najboljšemu ponudniku :P

Daš še 10 ojrekov zraven... :naughty:

Jaz bi rabil.... :whistle:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt, da nis najdla štrikanih spodnih gat, k jih iščeš že 6 let? :) ;)

ja v TC-ju majo res veliko zanimivih stvari po ugodnih cenah..

ker pa štrikanih spodnjih gat nisva najdla sva danes vzela mero in jih bova sama naštrikala .)

ker pa ni nujno da sva pravilno zmerila bova še enkrat pomerila zvečer, pa jutri zjutraj, pa zvečer, pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa nism nč voščilnce dobu pa sm za 350€ nabavu letos :BUA:

boš še dubu..itak so popusti uradno od 15.12. naprej..tko da en mejčkn potrpi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!