Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Nekateri malce pretiravajo pa dobro. Logično da je rezlika med čelado za 20k pa tisto za 80 recimo.. ampak osnovno zaščito nudita obe, koliko več pa si pripravljen dat za glavo pa je stvar posameznika.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je razlika u tej dodatni opremi pa temu pa seveda materiali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada izpod 200 € ni Čelada :krneki:

Motor pod 10.000 € ni motor... se strinjaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj so ti pa zdaj spet ušpičili?

Zdaj nič! Dovolj je bilo decembra 2006. Lahko nategujejo druge dvakrat mene ne. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En nasvet. Vsem ki pomislite na te amaterske lenuharje in nakup pri njih. Obstajajo tudi drugi trgovci. O TC-ju aroganci, neprofesionalnem odnosu pa škoda besed. Ker tudi slaba reklama je reklama. Zdaj je v Ljubljani tolk dobrih trgovin da je une v TC-ju bol pametno pozabiti. Koneckoncev Lojze v Beljaku ni daleč.

glede tega pa je res ja da majo tko maj neprofesionalen odnos kr ko sm jst prsu po en košček od vizirka use skupi nič pa sm mogu čakad 45 minut da mi je tist koščk dau. Sej razumm da je gužva sam usen bi lohko en umes uskoču pa mi tist koščl fuknu na pult pa bi blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zdej so se najdl tud že uvozniki iz louis-a, tako, da je to najmanjši problem...ne vem zakaj bi se oklepal ene trgovine, če ti ne ustrezajo. iz dneva v dan je več konkurence, sej smo vsi mobilni, res ni problem se zapelat mogoče 10km dalj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tega pa je res ja da majo tko maj neprofesionalen odnos kr ko sm jst prsu po en košček od vizirka use skupi nič pa sm mogu čakad 45 minut da mi je tist koščk dau. Sej razumm da je gužva sam usen bi lohko en umes uskoču pa mi tist koščl fuknu na pult pa bi blo

Pa si jim povedal da bi rad samo tisti košček in jih prosil če te lahko prej postrežejo ali si samo čakal kot lipov bog ???

lp

Ali s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, mene pa so 2x sprejeli, kot da bi 'papa' prišo. Sam' MS tablice morajo videt, pa avto karavan!

Pa smo vreji biznis naredli. :OK:

Še popust so mi dali. 10 procentof. Jah, neki je.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nič! Dovolj je bilo decembra 2006. Lahko nategujejo druge dvakrat mene ne. :blink:

Hudimana! Pred pol leta, pa si še zdaj togoten :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana! Pred pol leta, pa si še zdaj togoten :huh:

Jp. Čist u qrcu. Zlomljen, uničen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nč.. jutri dopoldne pred šihtam grem po novo čelado v TC. bomo vidl če majo kj pametnga :rolleyes:

mogoče bom kupu tole --> http://www.tc-motoshop. si/si/page/detail/gitm/2177/Shark_S800_IRON_mat/-/

al pa tole ---> http://www.tc-motoshop. si/si/page/detail/gitm/2184/S650_LinK_KSK/-/

namig: pred "si" zbrište presledk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nč.. jutri dopoldne pred šihtam grem po novo čelado v TC. bomo vidl če majo kj pametnga :rolleyes:

mogoče bom kupu tole --> http://www.tc-motoshop. si/si/page/detail/gitm/2177/Shark_S800_IRON_mat/-/

al pa tole ---> http://www.tc-motoshop. si/si/page/detail/gitm/2184/S650_LinK_KSK/-/

namig: pred "si" zbrište presledk

sj ne morš vrjet :D ju3 delam ceu dan.. me je sodelovc klicou pa prosu če lohk še nega nadomestim.. js sm pa dobra duša pa sm reku JA :D

tko da.. po čelado grem drug tedn vrjetn.. hehe.

do takrt se bom pa raj še mal pozanimou kje se dobi kakovostno čelado za solidno ceno B) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudimana! Pred pol leta, pa si še zdaj togoten :huh:

traume :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada izpod 200 € ni Čelada :krneki:

jaz jo bom kupil za največ 50eur.... :worship:

Motor pod 10.000 € ni motor... se strinjaš :naughty:

to se pa strinjam :naughty: moj je motor in pol... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona a je sam TC če ti ne paše pejt pa u HOFMANA saj tam imajo tut motoopramo in to čist pocen. Če jo boš pa lahko uporabu je pa vprašanje, ampak IMEL JO BOŠ PA! Glede LOUISA pa imam tut svoje mnenje glede kvalitete in vrst, pa tut postrežba če jo sploh imajo? Razen pri rezervnih delih, ostalo pa išči v katalogu je v štacun pa če imaš srečo. Zavedat se moramo da je trgovina pač trgovina pa naj prodajajo motorje al pa čevlje. Trgovski moto je pa itak povsod isti VZEMI ČIM VEČ EUROTU ZA ČIM MANJ ROBE :xx: kupec ni več kralj ampak molzna krava :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tega pa je res ja da majo tko maj neprofesionalen odnos kr ko sm jst prsu po en košček od vizirka use skupi nič pa sm mogu čakad 45 minut da mi je tist koščk dau. Sej razumm da je gužva sam usen bi lohko en umes uskoču pa mi tist koščl fuknu na pult pa bi blo

:headbang: :headbang: :headbang:

Če bi pa kupoval motor v TC-ju za 10.000 EUR + bi se pa pizdil na forumu, ker je prodajalec vmes, ko je rihtal papirje, šel 5-krat iskat en košček od vizirja ki stanejo 5 EUR za vsakega ki je prišel mimo.

Če prideš v TC-ja si vedno postrežen po vrsti. Če si prvi v vrsti, si potem prvi, če si pa tretji, pa tretji. In vsi hočejo polno pozornost prodajalcev, da se z njimi ukvarja vsaj pol ure itd... Pa noben nebi čakal... :headbang:

Nisem zaposlen v TC-ju, sem že kaj kupil pri njih, sem tudi že čakal pol ure da sem dobil za probat 2 modela rokavic, ampak to da sem čakal je čisto moj problem in ne problem TC-ja. Bi me pa zelo razpizdilo, če bi nekdo medtem ko se menim za ta ali oni kos prodajalec šel iskat "košček vizirja" za enega modela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

Če bi pa kupoval motor v TC-ju za 10.000 EUR + bi se pa pizdil na forumu, ker je prodajalec vmes, ko je rihtal papirje, šel 5-krat iskat en košček od vizirja ki stanejo 5 EUR za vsakega ki je prišel mimo.

Če prideš v TC-ja si vedno postrežen po vrsti. Če si prvi v vrsti, si potem prvi, če si pa tretji, pa tretji. In vsi hočejo polno pozornost prodajalcev, da se z njimi ukvarja vsaj pol ure itd... Pa noben nebi čakal... :headbang:

Nisem zaposlen v TC-ju, sem že kaj kupil pri njih, sem tudi že čakal pol ure da sem dobil za probat 2 modela rokavic, ampak to da sem čakal je čisto moj problem in ne problem TC-ja. Bi me pa zelo razpizdilo, če bi nekdo medtem ko se menim za ta ali oni kos prodajalec šel iskat "košček vizirja" za enega modela...

Se strinjam. Moje izkušnje s TC-jem: fantje so zelo korektni, kar se dogovoriš, drži. Tudi na povpraševanje so mi vedno odgovorili in ker nisem ravno "zastonjkar" so bili tudi vedno pripravljeni dati kak popust, kar je ceno znižalo na primerljive z ostalimi (tujimi) ponudniki... zatorej - vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: Nasvet: v trgovino "primajaj" malo bolje GLASNO, pa bo vse kot se šika :whistle:

:whistle: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO: Nasvet: v trgovino "primajaj" malo bolje GLASNO, pa bo vse kot se šika :whistle:

Res je. Zlasti, če že ob prihodu GLASNO imitiraš šuštenje €urobankovcev, te gotovo ne spregledajo. Tako v TCju kot kjerkoli drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič sem rekla... nikoli več v tc motoshop...

prejšnji teden sem pisala tja za test ene od sharkovih čelad. takoj so mi povedali, da te čelade, ki jo jaz želim, se ne da testirat... tako da sem se odločila na hitro, da shark čelade ne kupim, ker nimam namena, če mi slučajno ne bi odgovarjala, kupovat druge. pa sem kupila nolan. in tako niso zaslužili nič.

danes pa me je pot zanesla ravno tja, ker druge možnosti ni bilo več in sem bila prijetno presenečena. fant si je namreč kupoval škornje za motor. ker ima dolgo in ozko nogo mu niso ustrezali nobeni škornji v labi in v habatu. nato sva šla v tc motoshop, kjer so si res takoj vzeli čas. čeprav je gospod videl, da mu tudi tam nobeni ne ustrezjo, se nama je posvečal še naprej. na koncu pa sva kupila nosilec za xt-ja, zraven pa je bila še celo podložna plošča :whistle:

res so se danes dober izkazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče osebnega sprejema in obravnave kot potencialnega kupca, jih res lahko samo pohvalim. Ko sem kupoval hrbteničnik mi je trgovec prinesel cel kup jih za poizkusit in že preizkušene celo večkrat brez kakšnegakoli godrnjanja, na koncu sem hrbteničnik tudi kupil tam. Kasneje ko sem tam kupil kombinezon sem bil prav tako postrežen izvrstno in občutek imaš da se ti trgovec res posveti. No drugačne izkušnje pa so bile kasneje ko sem za novo leto dobil voščilnico s -25% popusta in sem preko telefona naročil crash pade. Najprej naj bi prišli čez en mesec, čez en mesec jih še zopet niso ime, ko pa so jih dobili mi popusta niso hoteli več upoštevati, zato jih tudi nisem kupil. Kar se prihodnjega obiska tiče.. mešani občutki ampak verjetno jih bom še obiskal :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni gužve se ti bodo zagotovo veliko bolj posvetili kot pa če imajo polno trgovino. Je pa res da si postrežen, ko prideš na vrsto. Nekdo kupuje samo sprej za verigo in bo hitro zaključil nakup, nekdo drug kupuje škornje, hlače, ... in potrebuje več časa za nakup, s tem pa tudi prodajalec porabi pri taki stranki bistveno več časa.

Glede naročanja artiklov ki niso na zalogi, delam v veleprodaji v drugem podjetju in moram žal sporočiti da v veliki večini primerov zagotovo niso krivi trgovci temveč njihovi dobavitelji oz. proizvajalci.

Post ni dan kot odgovor na prejšnje poste, temveč kot pojasnila nekoga, ki je tam delal kar nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!