Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

@SiR: :naughty: v časih mi je žal, da razen okurcavanja ne vžgem kakšnega od takšnih takoj po gobcu pa naj potem laje kokr če. Prodajalec Damijan si druzga ni zaslužil njegov šef, ki se je takrat pogumno skril v pisarno pa še bolj. Upam da ga bom srečal kje na kakšnem zboru ko bom v elementu, sam takšni itak ne hodijo okol po zborih.

Glej, nisem njihov advokat, ampak prepričan sem, da so imeli kak razlog. Ni pa treba zato blatit in pljuvat čez njih, žalit zaposlenih ali uprave podjetja.

Neč, grem jst mal domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jack: grem zdaj na pir v Alegro če si za da boš nehal. :beer2:

@SiR: razlog :hmm: ne vem no. Ma itak boli me k zdaj imam drug moped. Drug teden pa mogoče spet novega.

Ajd zdaj pa res grem na :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale nova stran tc-motoshopa je pa kr neki :BUA: . Mi je bla stara veliko lepša in bolj pregledna. Pa zakaj ne napišejo cene kufru v spletni trgovini??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bila tudi precej bolj všečna in pregledna prejšnja stran.. Najbolj me moti pa to, da je oprema na glavnem meniju tretirana pod "Fashion", medtem ko je pod "Oprema" dodatna oprema.. Malo zmede človeka, nekdo, ki ne pozna trgovine v prvem trenutku lahko še pomisli, da nimajo zaščitne opreme :) Navadno so pod fashion kakšni moto gp majice, puloverji, kapce, ipd, in to je zadnji gumb, ki ga jaz ponavadi kliknem ko pridem na kakšno stran z moto stuffom, ker me to ne interesira preveč.

Ni pa sicer nič kritičnega to, vsak bo po par klikih našel kar išče, samo omenim, ko ravno komentiramo novo stran :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se verjetno najde tudi izjema, internetna stran glasno opisuje stanje in organiziranost trgovine! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran niti ni tolk slaba in neorganizirana kot trgovina. Se pa vidi, da jim je stran naredil nekdo, ki se mu je šlo za prikaz čimveč slik kar pomeni več denarja za izvajalca informacije so pa podane mal šlampasto in na videz neprofesionalno. Jaz bi temu rekel "trikrat hura za web designer-ja" upam da jim je pobral velik denarja :devil: za to napol narejeno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran niti ni tolk slaba in neorganizirana kot trgovina. Se pa vidi, da jim je stran naredil nekdo, ki se mu je šlo za prikaz čimveč slik kar pomeni več denarja za izvajalca informacije so pa podane mal šlampasto in na videz neprofesionalno. Jaz bi temu rekel "trikrat hura za web designer-ja" upam da jim je pobral velik denarja :devil: za to napol narejeno stran.

Še drugače.

Natako tako so hoteli, verjetno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda. Un mojstr ni mogel kr postavit strani gor. Večinoma je tako, da mojstr pošlje link do beta verzije katero se lahko pregleda brez raznoraznih dodatnih linkov, flešov... torej samo stran in čaka na morebitne informacije kaj popraviti ali dodati. Ja v bistvu verjetno so tako tudi hoteli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim ki tako hvalite TC in to, če jih mate tako radi pol si jih vzamte domov!!! :evilgrin:

Lepo, da nameniš željenemu kako lepo misel. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim ki tako hvalite TC in to, če jih mate tako radi pol si jih vzamte domov!!! :evilgrin:

a z komplet materjalom, ki je na voljo v prodajalni in skladišču vred? Komot posvojim vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a z komplet materjalom, ki je na voljo v prodajalni in skladišču vred? Komot posvojim vse :)

Posvojitev je možna s plačilom MPC + DDV :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim ki tako hvalite TC in to, če jih mate tako radi pol si jih vzamte domov!!! :evilgrin:

Mene so tud že ene parkrat mal razhudl gor! :( Zdle že čakam en mesc pa pol za nosilce za kufr (so rekl, da bo v 10 dneh, pa še za aro zatežil - pa dobr to sprejmem) pa sm že klicu parkrat in končno včeri povejo da so le dobil s to pošilko (tko dva dni nazaj) - pa vprašam kak to,da mi niso mejlal (k so rekl, da fiksno ob dobavi pošlejo meil) pa jih slišim zaka jim nism cifre pustu, da me niso nikakor mogl poklicat!!!??

Ne vem - men pač nekak vzvišeno delujejo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej več ne vem, kaj bi rekel. Sem že hvalil, sem že kritiziral. Od sedaj sem nevtralen. Vstopim v trgovino, si ogledam stvari, če imajo kar me zanima in da je po ceni, ki se meni zdi primerna, kupim. Če ne, grem drugam.

Naročevati definitivno ne mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC prodaja vse po vrsti od slabše robe, do zelo kvalitetne. Problem nastane če kupiš krš in kriviš trgovino. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej več ne vem, kaj bi rekel. Sem že hvalil, sem že kritiziral. Od sedaj sem nevtralen. Vstopim v trgovino, si ogledam stvari, če imajo kar me zanima in da je po ceni, ki se meni zdi primerna, kupim. Če ne, grem drugam.

Naročevati definitivno ne mislim.

Se strinjam, dodam pa še to. Če lahko dajo ob akcijah do 20% popusta in več, ti ga za hudiča lahko da 10% kadarkoli, pa so tukaj okoli tega zelo trdi :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glede popoustov jih razumem. Če ga dajo pol ok, če ne pa tut ok. Poseldica: kupim,če je cena ok (cena brez popusta konkurenčna kot drugje), ali grem drugam če ni.

V štacuni, ko kupuješ kavbojke tudi ne dobiš zmeraj popusta -> razen ob razprodajah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovina je trgovina,če ti paša kupi če ti ne pusti,vsaj jaz tako delam.Pa hodim v motoshope po Italiji in Avstriji.......,pa kupim tam kjer je takrat ugodno.(napram kvaliteti)Sicer pa če bi radi kupovali opremo za mal drobiža se pa v HOFER odpravte,saj imajo dežne že za 10€,sam prosim ne hodit v dež z njo,ker boste mokri.Ampak imeli jo pa boste tudi to nekaj šteje.Jaz kot dolgofuraš kupujem kvalitetno,kar pomeni da je tudi drago,pa naj bo pri nas ali v tujini.Žal tako je.Z znamko kupiš tudi kvaliteto.In v TC imajo oboje.Se pravi da bi radi ustregli vsem.Odločitev je pa na vaši strani.Jaz sem se že zdavnaj in lahko rečem TC je solidna štacuna,za rang Slovenije pa zelo dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da jst povem svojo izkušnjo.

Ponavad ko sem bil v TC-ju so me prodajalci zmeraj dobro postregli in sem se počutil res zaželjenega. No in en mesec nazaj recimo sem kupil škornje oxtar 45 številke. Škornje sem prinesel domov in sem si jih obul in se usedel za računalnik. Po pol ure so me začeli zelo tiščati. In sem se odločil, da jih nesem zamenjati. Pridem v trgovino in mi rečejo da nimajo v moji barvi številke 46. Rekli so, da bojo naročili novo pošiljko in da bom dobil svoje škornje. Prvič sem si rekel pač zaston vožnja in sprehajanje do btc-ja ni nič takega. POkličem čez en teden kako in kaj in mi rečejo da jih že imajo. Gre fotr po škornje in spet niso meli. Čez en teden pokličem v trgovino da se ne bom po nepotrebnem sprehajal sem ter tja in mi rečejo da so jih že dobil, da jih lahko pridem iskat. Fotr gre zopet med službo v TC-ja in zopet jih niso meli. Nato sem rabil rokavice in grem v TC-ja in jih seveda kupim in mimogrede uprašam še za škornje in mi zopet rečejo da majo. IN sem rekel da če je to res 100%. Odgovor je bil da je 100%. Drug dan se pripeljem tja s škornji da bi jih zamenjal in zopet jih niso meli. Mine 14 dni in včeraj sem poklicl zopet v tc-ja.In mi rečejo da so 10000% škornji tam. In oče gre zopet tja danes in jih niso meli.

Vem da je zakomplicirana in zelo čudna zgodba sam sem jo hotel deliti z vami, da vidte kakšne "profesionalen" odnos do stranke majo :BUA:

upam da to čimprej rešim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da jst povem svojo izkušnjo.

Ponavad ko sem bil v TC-ju so me prodajalci zmeraj dobro postregli in sem se počutil res zaželjenega. No in en mesec nazaj recimo sem kupil škornje oxtar 45 številke. Škornje sem prinesel domov in sem si jih obul in se usedel za računalnik. Po pol ure so me začeli zelo tiščati. In sem se odločil, da jih nesem zamenjati. Pridem v trgovino in mi rečejo da nimajo v moji barvi številke 46. Rekli so, da bojo naročili novo pošiljko in da bom dobil svoje škornje. Prvič sem si rekel pač zaston vožnja in sprehajanje do btc-ja ni nič takega. POkličem čez en teden kako in kaj in mi rečejo da jih že imajo. Gre fotr po škornje in spet niso meli. Čez en teden pokličem v trgovino da se ne bom po nepotrebnem sprehajal sem ter tja in mi rečejo da so jih že dobil, da jih lahko pridem iskat. Fotr gre zopet med službo v TC-ja in zopet jih niso meli. Nato sem rabil rokavice in grem v TC-ja in jih seveda kupim in mimogrede uprašam še za škornje in mi zopet rečejo da majo. IN sem rekel da če je to res 100%. Odgovor je bil da je 100%. Drug dan se pripeljem tja s škornji da bi jih zamenjal in zopet jih niso meli. Mine 14 dni in včeraj sem poklicl zopet v tc-ja.In mi rečejo da so 10000% škornji tam. In oče gre zopet tja danes in jih niso meli.

Vem da je zakomplicirana in zelo čudna zgodba sam sem jo hotel deliti z vami, da vidte kakšne "profesionalen" odnos do stranke majo :BUA:

upam da to čimprej rešim :BUA:

Ko pokličeš in ti zagotovijo, da imajo škornje na zalogi, se pozanimaj s kom govoriš, tako da veš koga za "kravatlc" prijet, če škornjev slučajno ne bo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre živce ima foter, da ni še popenil po toliko izletih tja :D Kakšen bi jih že skozi izložbo ven metal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz grem dans gor po obljubljeno robo - sporočim, če me bojo isto nategnal k tebe reesko!!! (lahk pogledam za škorne če češ sam poklič me pa jim bom reku!!!!)

Zaželte mi srečo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!