Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Z eno besedo je tale TC poden od podna in nepopravljiv.Še vedno se dogajajo stvari kot so se meni in nekaterim prijateljem.Kljub temu,da so izgubili že nekaj strank in s tem evrov,so še vedno arogantni do kupca,lažejo po telefonu,da se kar kadi itd.Enostavno bi jih bilo treba bojkotirat in izrinit iz tega srenja.Morda pa nekoč tudi k nam zaide Luis.Habat je zakon,prav tako Vomberger in še bi se našli tudi pri nas. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neve zakaj hodite v takšne trgovine,če pa imaš internet si bi lahko v miru pogledal ponudbo.

Namig,če še nisi nabavil opremo http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/://http://www.(Zbrisano! Za oglaše...@motosvet.com)/ z garancijo pa cene so tud zraven. ;)

kaj ti pomaga gledat opremo na netu, moraš si dati čelado na glavo, da vidiš če paše. Isto velja za vso ostalo opremo.

takšne trgovce kot je opisal paris2 treba postrelat :naughty: . zgleda, da niso plačani po prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti pomaga gledat opremo na netu, moraš si dati čelado na glavo, da vidiš če paše. Isto velja za vso ostalo opremo.

takšne trgovce kot je opisal paris2 treba postrelat :naughty: . zgleda, da niso plačani po prometu.

Pa še res je kot ste rekl ni nč novga tale TC, sta mi še 2 kolega motorista to potrdila!

Žalostno, kaj češ gremo pa drugam sj niso edini.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jst dodam 1. izkušnjo in pomoje tudi zadnjo s to trgovino (TC Motoshop, 11.8.2007).

Včeri naredu izpit za A neomejeno, doma nimam še nič od opreme.

(Motor se že aktivno kupuje.) Torej rabim vse od a do ž.

Grem s punco v trgovino TC Motoshop in seveda noben od 7ih prodajalcel naju ne opazi???

No in potem se eden najde in vpraša mojo punco, ki je zdolgočaseno že sedela, če lahko pomaga?

Jaz pa sm gledal po artiklih. No nakar pride do mene in ga prašam lepo za čelade z notranjumi oz. zunanjimi vizirji kakšne majo.

Reče da je to pol sam Shubert. Ga spet prašam za ceno. Reče so od 380 do 480. In nč. Se postav zravn in je tiho.

Pol ga prašam za Kombinezone. Se spet zravn postal pa reče ja te mamo. Ga prašam za ceno. Spet reče so od 400 do 800€.

Ga prašam kaj je razlika v ceni tolk? Ma mi reče jah te se zdej nosjo in pokaže Berika. Ga prašam če so cene drugačne glede na barvo in velikost in model? ma reče da so vse enake. A sam sm prej vidu da je Berik 54 veikost bla nekje 583€ drugi pa 624, spet tretji pa 792??d??

Ok pustmo to se mu zgleda ne da. Gremo naprej. Prašam za čevlje kere majo?

Praša me za ker motor, rečem hornet. Se postal pol on pred čevle in prav so cene od 160 do 240€. in je tiho.

A pol jst za njegovim hrbtom vzamem enga za 10 in ga prašam kaj je razlika od tega za 240€? Ma se mal umahkne in reče da so te za racing? in je spet tiho.

No jst si mal cene in modele napišem on pa gre kr stran. Pol ga spet poiščem in ga prašam za rokavice kje jih imajo? Ma mi pri vratih odgovori da so tm pr pultu.??? Grem k pultu in ugotovim da so za vitrino nametane brez vidnih cen.? Mal pogledam sam ker nič ne vidim me mine da bi še gledu kej naprej. Uč še vržem na želvo zravn pulta sam kr grema raj ven ker temu prodajalcu zgleda ni potegnil da rabm celotno opremo za 1000 do 2000€???? halo???

No 1 prodajalc se je z eno stranko še ukvarju. 2 sta tipkala v računalnik. 1 je uzuni kadil, 1 je med škatlami brskal in 1 se je z dvema tujcema lomil v angleščini, in zadnji 7. se je z mano ukvarju in mi POMAGAL, halo pomagal???

in tko sem šel ven .... keri kreteni! A ta prodajalc je bil najstarejši med vsemi pa tko utrujen že? in to ob 11h v soboto.

No in potem greva še v Habata kjer mi je prodajalec vse pokazal in razložil in kjer sem probal tudi usnjeni kombinezon, čevlje, rokavice, čelado in želvo ama vse. Tm so mi pa res pomagal, ne pa v TC-ju. Ma na koncu sva šla še v BTC, trgoavto kjer sem lahko tudi vse probal in mi je znal prodajalec tudi svetovati.

In potem lahko ugibate kje bom zapravil svojih 2000€.?

V TC-ju sigurno ne!

Pač moja 1. in zadnja izkušnja zelo PORAZNO se je tudi punca križala ko je vidla kakšni so do strank, kot da bi sadje kupval za 1€???

D?

LP Aleš

Lej da ti js dele neki povem, da takih ***** k si ti majo oni velik preveč, da hodjo na izlete po trgovniah. Iz texta sm razbral da pri njih opreme nisi kupil zato ker te niso znali postrežti? Pri habatu so te pa lepo postregli in vse pa vseen nisi kupu opreme , se vid tipičn ferbc k hod po trgovina samo na izlete ;)

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec gor ali dol....prodajalec ne more vedet ali bom kupil ali ne. Potrebno je biti profesionalen do konca.

Stvari treba sprobat, pa makar v 6 štacunah (različne modele). Prvo stvar, ki navlečem nase in da je ok, ne bom kupil, dokler ne sprobam še ostalo. Razen, če sem se zapičil v točno dolečeno znamko in model.

P.S.: Govorim naspološno....do odstopanja lahko pride zaradi butastih vprašanj kupca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla dons spet v TC-ju ....in zopet sm tam pustila kar nekaj denarja spet :whistle: ....prodajalci so mi ful lepo svetovali, mi pomagali....tako da....vse pohvale :OK: :worship:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi še nisem imel problemov v TCju. Pridem, ne čakam več 1min, pa smo use zmeneni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ok, sem rekel da me več ne bo v TC. Danes sem se pregrešil O:-)

Skratka, z boljšo polovico sva zalutala noter, cca pol ure preden se je štacuna zaprla. Prodajalec me je dobesedno spremil od vrat do stalaž, lepo sva se pogovrila, brez velikega filozofiranja. Pokazal kaj ima, ni bil vsiljiv, taman ustrežljiv.

Na koncu vsi zadovoljni.

Drugega nimam za povedat kot da.....tako naprej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Sam hodim v TC da se pogovrajam s prodajalci :)

Ne vem kakšne probleme mate vi, ampak če boš šel vedno v trgovino

z namenom da boš ocenjeval trgovino nikoli ne boš zadovoljen - ljudje to začutijo!

V TC-ju sem do sedaj kupil samo jakno in čelado mislm da. Jakne sem probal vse kar so jih

imeli na stalaži moje velikosti.Prodajalec jih je vlekel iz obšealnikov, jaz sem jih vlekel nase, zraven pa sva

debatirala vse mogoče...Velikokrat zaidem v TC in s prodajalci se pogovarjam kot s kolegi :)

Kar se pa tiče nakladnja pa laganja pa moraš itak vedno vsakega človeka malo jemati

z rezervo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam hodim v TC da se pogovrajam s prodajalci :)

Ne vem kakšne probleme mate vi, ampak če boš šel vedno v trgovino

z namenom da boš ocenjeval trgovino nikoli ne boš zadovoljen - ljudje to začutijo!

V TC-ju sem do sedaj kupil samo jakno in čelado mislm da. Jakne sem probal vse kar so jih

imeli na stalaži moje velikosti.Prodajalec jih je vlekel iz obšealnikov, jaz sem jih vlekel nase, zraven pa sva

debatirala vse mogoče...Velikokrat zaidem v TC in s prodajalci se pogovarjam kot s kolegi :)

Kar se pa tiče nakladnja pa laganja pa moraš itak vedno vsakega človeka malo jemati

z rezervo...

LP

Kawl :worship: :worship: :worship:

To je nekako tako;

Eni imajo probleme povsod, :unsure: drugi pa nikjer. :hmm: :hmm:

Pa ni treba, da si Biker. Tako je pač v življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawl :worship: :worship: :worship:

To je nekako tako;

Eni imajo probleme povsod, :unsure: drugi pa nikjer. :hmm: :hmm:

Pa ni treba, da si Biker. Tako je pač v življenju.

... res je ... jaz zelo poredko pridem v TC, pa sem vedno dobro sprejet ... trgovci si vedno vzamejo čas zame ... samo malo je potrebno počakati, da prideš na vrsto (če je gneča) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom šu pogledat, če bom kakšno darilo za novo leto dobil :whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom šu pogledat, če bom kakšno darilo za novo leto dobil :whistle: :naughty: :winkiss:

...boš, boš dobil...saj so te - po sliki sodeč - fantje oblekli od a do ž... :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...boš, boš dobil...saj so te - po sliki sodeč - fantje oblekli od a do ž... :naughty:

lp

mogoče me pa bodo še ... sj maš ti tud šarkico :whistle: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem, zakaj k...c mi je nekdo zbrisal post, a sem mogoče komu stopil na žulj in nisem omenil njegove favorit trgovine ! Prikazal sem samo moje mnenje in nič več !

Prosim za pojasnilo kaj je bilo narobe z postom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno! iz tc-ja so mi poslali novoletno voščilnico ki hkrat velja kot kupon za 25% popusta na vsa oblačila itd... bom pa šou mal pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvalno! iz tc-ja so mi poslali novoletno voščilnico ki hkrat velja kot kupon za 25% popusta na vsa oblačila itd... bom pa šou mal pogledat :)

:yes: Ga grem tudi vnovčit. V kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pred 2 dnevi bil zvečer tam, so glih pakiral v kuverte.

Še celo našel tisto, kar sem načeloma iskal sam :rtfm: :rtfm: :rtfm: k lih zdej mal kratek z kešom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!