Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

A se meni samo zdi, al so res v Motoshopu najdražje zadeve ?

Kaj mislite ostali člani tega foruma ?

Hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi, al so res v Motoshopu najdražje zadeve ?

Kaj mislite ostali člani tega foruma ?

Hvala !

Se mi ne zdi, kar sem tudi napisal eno stran nazaj. Poskusi kje drugje najti Oxtar Infinity škornje za 135€ npr.

Nekaj je dražje, nekaj ni. Ker je v Slo ponavadi vse dražje potem to niti ni tako slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti samo en jugovič v papučah in nekih bermudah, ki igra vlogo prodajalca z žvečilnim gumijem in ki ti da tak pogled kot Donald Trump enmu klošarju, ko mu rečeš, da je usnjena jakna za 400€ pol povprečne slovenske plače. Pa naj se naučijo, kaj pomeni izraz okvirček za registrsko tablico, ko sem jih klical po telefonu, če imajo, prodajalec pa vse drugo razen tistega nosilnega okvirčka, ki sem ga hotel. Potem sem ga dobil drugje za 2€. Pa če prideš tja kupovat kovčke in si na motorju, bi jim lahko vklopilo, da spada pod dobro poslovno prakso, da ti ponudijo, da ti ga namontirajo, menda ne pričakujejo da ga bom v roki nesel s sabo domov. No je pa res, da so bli noter trije prodajalci in dve stranki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti samo en jugovič v papučah in nekih bermudah, ki igra vlogo prodajalca z žvečilnim gumijem in ki ti da tak pogled kot Donald Trump enmu klošarju, ko mu rečeš, da je usnjena jakna za 400€ pol povprečne slovenske plače. Pa naj se naučijo, kaj pomeni izraz okvirček za registrsko tablico, ko sem jih klical po telefonu, če imajo, prodajalec pa vse drugo razen tistega nosilnega okvirčka, ki sem ga hotel. Potem sem ga dobil drugje za 2€. Pa če prideš tja kupovat kovčke in si na motorju, bi jim lahko vklopilo, da spada pod dobro poslovno prakso, da ti ponudijo, da ti ga namontirajo, menda ne pričakujejo da ga bom v roki nesel s sabo domov. No je pa res, da so bli noter trije prodajalci in dve stranki ...

....ja,ja......taki so pri Tc-ju....oni radi zaposlujejo jugoviće z žvečilnim gumijem in pogledom Donald Trump.....če pa tip slučajno obvlada še žogo na način "ala Zahović", pol je pa poslovodja.....

......če si prišel z avtom kupovat prevleke, si ti jih v duhu dobre poslovne prakse tudi namontirali? ali pač.....si jih mogoče popreje povprašal, če te zadeve sploh montirajo in koliko to stane, ali pač oni po "defaultu" morajo to namontirati, ker si se gospod pripeljal z motorjem.....mogoče bi bilo bolje, če bi se ljudje katerikrat v vlogi kupca obnašali malo manj "kraljevsko" in malo bolj človeško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem termin "dobra poslovna praksa". Vse zgoraj navedene pomisleke, ki sem jih imel, so zame v nasprotju s tem terminom. Najmanj kar pričakujem, ko prodajalec pristopi do mene je en vljuden odnos. Če mi prežvekuje v faco, ko govori z mano to zame ni primeren odnos. Če je zraven še v natikačih in kratkih hlačah, pa tudi če je zunaj 55 stopinj, to zame ni noben odnos. Saj ne prodaja breskev, ampak motorje. Kar se kovčkov tiče. Ni mu jih treba namontirat, vendar če mu rečem, da jih ne morem kupit, ker sem na motorju, spada pod termin dobra poslovna praksa, da ti jih prodajalec gor namontira, če jih sploh želi prodati. Še posebej, če tam stojijo v treh, salon pa prazen. Če se mu jebe, pa si misli, bo že prišel z avtom. No v tem primeru, jih bom pa kje bližje domu vzel, ne bom hodil v močvirje. Še za primerjavo, ko sem kupoval avtoradio, mi je prodajalec s prve ponudil, da mi jih tudi namontira v avto. Dobra poslovna praksa ali ne, presodi pač sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja,ja......taki so pri Tc-ju....oni radi zaposlujejo jugoviće z žvečilnim gumijem in pogledom Donald Trump.....če pa tip slučajno obvlada še žogo na način "ala Zahović", pol je pa poslovodja.....

......če si prišel z avtom kupovat prevleke, si ti jih v duhu dobre poslovne prakse tudi namontirali? ali pač.....si jih mogoče popreje povprašal, če te zadeve sploh montirajo in koliko to stane, ali pač oni po "defaultu" morajo to namontirati, ker si se gospod pripeljal z motorjem.....mogoče bi bilo bolje, če bi se ljudje katerikrat v vlogi kupca obnašali malo manj "kraljevsko" in malo bolj človeško...

če jih kupiš na pooblaščenem trgovcu ti jih z veseljem namontirajo. :winkiss:

no menda imajo 2 izvijača pa ključa pri roki, da se bi lahko lotili montaze, katera bi definitivno na tem forumu naredila dobro reklamo, ne pa negativne kakor sedaj :naughty: .

no glede tc moto

meni so hoteli premali kombinezon prodat, ki mi je bil baje prav in se bo se raztegnil dovolj da bi mi nekoč bil kao prav. aja na čeladi pa niso znali nastavit vizirja tako da :headbang: :headbang:

no čakam kaksno pametno repliko v smislu, kaj so ti dolzno namontirat vizir če ga kupiš in si seveda z motorjem tam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil parkrat v tc-ju in jim ni skoraj nikoli uspelo mi kaj prodat, pa tut če sem že skoraj nujno rabil določeno stvar. Mislim, kako naj zaupam trgovcu, ki mi hoče prodat 3x prevelike škornje, da noga noter plava in se mi zadaj peta dviguje ven iz škornja za par cm. Potem me pa vsi tam na vse pretege prepričujejo kako so mi prav in super duper ful kul fain in da naj jih kar vzamem, ker so zej v akciji jutr pa nevjo več :slap: :slap: :slap: Prodali so mi sam enkrat ene rokavice, pa še za te mi je polovično žal. Nevem no ... pač jim ne rata dobit gnara od mene, pa če se jaz še kako trudim :lol1: . Iz kmc-yamaha sem še vedno šel vsaj z eno vrečko in nasmejan, zadovoljen je bil pa tudi trgovec. No ja ... dvomim, če bom naslednjič še sploh šel v tc ... enostavno nimajo v sebi tiste trgovske žilice, da bi me v kaj prepričali.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kdaj se zacnejo znizanja v TC-ju? Konkretno me zanima za skornje TCX Competizione S Goretex

lp, D.

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se v akciji prodaja roba, ki ima oznako Oxtar in gre ali je šla iz trga - neke vrste outlet varianta, čeprav bolj posledica težav z imenom podjetja. Kakorkoli, cena je zelo ugodna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se v akciji prodaja roba, ki ima oznako Oxtar in gre ali je šla iz trga - neke vrste outlet varianta, čeprav bolj posledica težav z imenom podjetja. Kakorkoli, cena je zelo ugodna.

Vem za oxtar, vendar imam v mislih TCX-ov model

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi so bili škornji znižani enkrat proti koncu zime, oziroma zgodaj spomladi, če se prav spomnim. Drugače pa ponavadi TC svojim strankam malo pred novim letom pošlje voščilnico in kupon za 25% popust in takrat se tudi splača kaj nabavit. Če, tebi ne pošljejo pa rabiš, lahko kupon dobiš od mene, letos nimam ničesar v planu kupovat. Sicer bi bilo fajn počasi nabavit kakšno drugo čelado, ampak bom raje konec naslednje sezone, da bo vsaj garancija pri tej šla mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti da tak pogled kot Donald Trump enmu klošarju, ko mu rečeš, da je usnjena jakna za 400€ pol povprečne slovenske plače.

Ja pa kva ti mislš da če boš to reku da ti bo šou na kolena pa jakno za 50€ dau ? Sej eni niste resni. Hodte po takih štacunah pa gledate take jakne, na konc pa vso opremo kupte u Luisu al pa Interšparu :rolleyes:

:worship:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem termin "dobra poslovna praksa". Vse zgoraj navedene pomisleke, ki sem jih imel, so zame v nasprotju s tem terminom. Najmanj kar pričakujem, ko prodajalec pristopi do mene je en vljuden odnos. Če mi prežvekuje v faco, ko govori z mano to zame ni primeren odnos. Če je zraven še v natikačih in kratkih hlačah, pa tudi če je zunaj 55 stopinj, to zame ni noben odnos. Saj ne prodaja breskev, ampak motorje. Kar se kovčkov tiče. Ni mu jih treba namontirat, vendar če mu rečem, da jih ne morem kupit, ker sem na motorju, spada pod termin dobra poslovna praksa, da ti jih prodajalec gor namontira, če jih sploh želi prodati. Še posebej, če tam stojijo v treh, salon pa prazen. Če se mu jebe, pa si misli, bo že prišel z avtom. No v tem primeru, jih bom pa kje bližje domu vzel, ne bom hodil v močvirje. Še za primerjavo, ko sem kupoval avtoradio, mi je prodajalec s prve ponudil, da mi jih tudi namontira v avto. Dobra poslovna praksa ali ne, presodi pač sam.

a marička eni pa res mislijo, da je kupec kralj ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa primerjajo montažo avtoradija z montažo kovčkov na motor ! :headbang:

no ja, saj res, vročina na obe strani vpliva, pa polna luna tudi, u mašina verjetno name ravno tako ! :evilgrin:

sto ljudi sto čudi, meni pa TC odgovarja, vedno vse probam in jim dam vedet kaj hočem in ne kupim vedno, jim tudi povem takoj , če se mi zdi nekaj zanič, tudi če pridem samo firbce past jim povem, pa niso prav nič vzvišeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem termin "dobra poslovna praksa". Vse zgoraj navedene pomisleke, ki sem jih imel, so zame v nasprotju s tem terminom. Najmanj kar pričakujem, ko prodajalec pristopi do mene je en vljuden odnos. Če mi prežvekuje v faco, ko govori z mano to zame ni primeren odnos. Če je zraven še v natikačih in kratkih hlačah, pa tudi če je zunaj 55 stopinj, to zame ni noben odnos. Saj ne prodaja breskev, ampak motorje. Kar se kovčkov tiče. Ni mu jih treba namontirat, vendar če mu rečem, da jih ne morem kupit, ker sem na motorju, spada pod termin dobra poslovna praksa, da ti jih prodajalec gor namontira, če jih sploh želi prodati. Še posebej, če tam stojijo v treh, salon pa prazen. Če se mu jebe, pa si misli, bo že prišel z avtom. No v tem primeru, jih bom pa kje bližje domu vzel, ne bom hodil v močvirje. Še za primerjavo, ko sem kupoval avtoradio, mi je prodajalec s prve ponudil, da mi jih tudi namontira v avto. Dobra poslovna praksa ali ne, presodi pač sam.

Huh, si pa zahteven...

Me prav zanima kako se bo končalo, ko boš na črpalki kupil kondome, v službi pa ravno takrat ne bo nobene prodajalke... :naughty: :krneki:

Bo mogoče prevladala "dobra poslovna praksa" in se boš prepustil montaži???? :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem termin "dobra poslovna praksa". Vse zgoraj navedene pomisleke, ki sem jih imel, so zame v nasprotju s tem terminom. Najmanj kar pričakujem, ko prodajalec pristopi do mene je en vljuden odnos. Če mi prežvekuje v faco, ko govori z mano to zame ni primeren odnos. Če je zraven še v natikačih in kratkih hlačah, pa tudi če je zunaj 55 stopinj, to zame ni noben odnos. Saj ne prodaja breskev, ampak motorje. Kar se kovčkov tiče. Ni mu jih treba namontirat, vendar če mu rečem, da jih ne morem kupit, ker sem na motorju, spada pod termin dobra poslovna praksa, da ti jih prodajalec gor namontira, če jih sploh želi prodati. Še posebej, če tam stojijo v treh, salon pa prazen. Če se mu jebe, pa si misli, bo že prišel z avtom. No v tem primeru, jih bom pa kje bližje domu vzel, ne bom hodil v močvirje. Še za primerjavo, ko sem kupoval avtoradio, mi je prodajalec s prve ponudil, da mi jih tudi namontira v avto. Dobra poslovna praksa ali ne, presodi pač sam.

Zakaj nebi bil prodajalec v kratkih hlačah in natikačih? Vsak se na delu rad počuti prijetno, sproščeno in udobno. A bi morali biti prodajalci motociklov v oblekah in kravatah? Nekako mi motocikli in obleke ne sodijo skupaj. Če ga pa ti gledaš v noge in ne gledaš izdelkov, ki jih ponujajo v trgovini pa mislim, da ni problem v njem ampak v tebi. No kakorkoli, očitno bomo morali vsi nositi dolge hlače - zlikane na rob! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti samo en jugovič v papučah in nekih bermudah, ki igra vlogo prodajalca z žvečilnim gumijem in ki ti da tak pogled kot Donald Trump enmu klošarju, ko mu rečeš, da je usnjena jakna za 400€ pol povprečne slovenske plače. Pa naj se naučijo, kaj pomeni izraz okvirček za registrsko tablico, ko sem jih klical po telefonu, če imajo, prodajalec pa vse drugo razen tistega nosilnega okvirčka, ki sem ga hotel. Potem sem ga dobil drugje za 2€. Pa če prideš tja kupovat kovčke in si na motorju, bi jim lahko vklopilo, da spada pod dobro poslovno prakso, da ti ponudijo, da ti ga namontirajo, menda ne pričakujejo da ga bom v roki nesel s sabo domov. No je pa res, da so bli noter trije prodajalci in dve stranki ...

Ne moreš jim pomagati. V bistvu je precej žalostno vse skupaj. Greš pač drugam.

Ja pa kva ti mislš da če boš to reku da ti bo šou na kolena pa jakno za 50€ dau ? Sej eni niste resni. Hodte po takih štacunah pa gledate take jakne, na konc pa vso opremo kupte u Luisu al pa Interšparu :rolleyes:

:worship:

Tam imajo vsaj lepši odnos do strank.

a marička eni pa res mislijo, da je kupec kralj ! :headbang:

Denar je sveta vladar, tako da: "je ja." Pa ne mislim, da mora prodajalec kupcu najprej očistiti čevlje in potisniti nos do dvanajsternika. AMPAK dozzi ima popolnoma prav. Od mene bi dobili lahko veliko več € kot so jih. Propadli zaradi tega ne bodo, ampak € imajo pa vseeno manj (in nekdo drug jih ima več) in to samo zaradi "slabe poslovne prakse".

Sicer je že dolgo nazaj, ampak na "Moto bumu" sva s prijateljem spraševala za rezervne dele na najinih čeladah. Ko se je tip za pultom odločil, da revija ni več zanimiva nama je namenil zelo lep pogled, in se o ceni dela posvetoval s kolegom, nato malce opazoval hostese in nama "vljduno" odgovoril. Ko sva s prijateljem komentirala ceno, mu je postalo dolgčas in odpeketal je drugam.

Go figure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tko. Kupec je kralj in želim, da se prodajalec tako obnaša do mene, ker na koncu jst odločam o nakupu in nisem v TC-ju zaradi njih, ampak so oni tam zaradi mene in oni prodajajo robo. Tam sem bil dvakrat osebno, pa še enkrat po telefonu in do zdaj jim ni uspelo, da bi mi karkoli prodali. Ne jakne, ne čevljev ne nosilca za tablico in tudi tega kovčka, ki vam gre tako v nos ne. In če bi pozorno prebrali nisem nikjer napisal, da so mi dolžni gor zmontirat kovček, rekel sem samo, da če želijo, da pri meni kaj prodajo, da se je treba potrudit in obnašat kot da je kupec ta glavn. Tko pa jst nisem bil tam z avtom, oni kovčka niso teli namontirat in jst ga nisem kupil. Jst sem s kešom odkorakal ven, oni niso nič prodali. Zgodba zaključena. Vsak dober prodajalec ve, da se zadovoljna stranka vrne nazaj. Ker sem pri njih dobil občutek, da je važno samo, da po čimhitrejšem postopku vržeš tisti denar na mizo, ne da bi se oni vsaj malček potrudili za to, sem se odločil, da mene ne bodo več videli. Je veliko drugih prodajaln, ki so na enakem nivoju in ki se potrudijo za zadovoljnega kupca, da se ta vrne k njim. Pa nimam nobene zamere do TC-ja. Čisto solidna trgovina, le mene ne bodo več videli, ker sem pri konkurenci veliko bolj zadovoljen z odnosom prodajalec- kupec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupec je kralj in želim, da se prodajalec tako obnaša do mene, ker na koncu jst odločam o nakupu in nisem v TC-ju zaradi njih, ampak so oni tam zaradi mene in oni prodajajo robo.

vse ma svojo mejo. zatežene tipe ne prenašam najbolje, pa čeprow je stokrat kralj.......

ko SEM KUPIL strešni kovček, sem poprosil prodajalca, da mi ga pomaga montirati, ker ga drugače ne bom mogel odpeljati domov... brez problema.... pa dobil je zrawn še za eno ornk malco....

kwa pa, če ga prodajalec ne zna zmontirati? bi prevzel odgovornost za nestrokovno montažo, če bi bil na njegovem mestu? malo morgen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo govori o zateženosti. Ko sem bil pri konkurenci sem v enem postanku kupil jakno, želvo, rokavice in čelado. Prodajalec ustrežljiv, prijazen in na koncu mi je ponudil, da mi pomaga robo odnesti še do avta. Pa zdaj se ne mislim več preseravat okol tega kovčka in TC-ja. Vsak ma izbiro, jst se pri njih ne počutim dobro, pri konkurenci pa vedno teče gladko brez težav. Pridem, vidim, pomerim in odnesem. Samo pri njih ni nikoli uspelo, da bi kaj odnesel. pa sem bil vedno z žepom v kešu. In če napišem, da je kupec kralj in potem še obrazložim kaj sem s tem mislil (razmerje in odnos prodajalec - kupec), lahko vsako razumno bitje doume poanto teksta. Če pa vzameš izven konteksta in se osredotočiš na besedo kralj ipd. pa pride ven, kot da sem en čudak od kupca. Še bolj pa mi gre na živce, ko se mi polaga neke laži, kot češ, da pričakujem, da bodo nosili hlače na črto in da mi mora namontirat kovček in da hodim gledat jakne za 400€, kupujem pa v Sparu. Čakam samo še, da slišim opazko, da mi mora trgovka namazat marmelado na kruh, ko kupim štruco kruha v Mercatorju. Pa dejte se zresnit, govoril sem o dobrih poslovnih običajih, nekateri razumejo, kaj sem želel povedati, drugi se pa še naprej sprenevedajte in obnašajte kot, da je TC edina trgovina, ki ste jo kdajkoli obiskali. Zdej pa res z moje strani konec okol tega TC-ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi bil prodajalec v kratkih hlačah in natikačih? Vsak se na delu rad počuti prijetno, sproščeno in udobno. A bi morali biti prodajalci motociklov v oblekah in kravatah? Nekako mi motocikli in obleke ne sodijo skupaj. Če ga pa ti gledaš v noge in ne gledaš izdelkov, ki jih ponujajo v trgovini pa mislim, da ni problem v njem ampak v tebi. No kakorkoli, očitno bomo morali vsi nositi dolge hlače - zlikane na rob! :)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tko. Kupec je kralj in želim, da se prodajalec tako obnaša do mene

ni kaj vzvišen pa si,

še je vroče, pa še bolj bo, go figure!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!