Skoči na vsebino

Urejanje sporočil?


Priporočene objave

´´Svoje sporočilo lahko uredite (v omejenem času po objavi!)¨¨ to sem prebral v temi pomoč. To se mi zdi res brez veze. Urejanje svojih postov bi moglo bit vedno prisotno,tako je tudi po drugih forumih. To mene izredno moti. Kajti tako bi se izognili neuspelim sporočilom na forumu. Tipičen primer so moji posti v temi supermoto ko imam 3 sporočila eno za drugim lahko bi pa združil vse v eno. V drugih forumih zelo spodbujajo urejanje sporočil oziroma te takoj opozorijo uporabi funkcijo urejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugih forumih

KA ? :eek:

.....da obstajajo tudi drugi forumi :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KA ? :eek:

.....da obstajajo tudi drugi forumi :alien1:

To ste pa hitro popravili,res pohvalno. Nisem pa razumel vašega sporočila, kaj ste hoteli reči s tem ali obstajajo drugi forumi. Logično da ja.

Tipičen primer upozarjanja uporabljaj funcijo uredi v drugih forumih.

http://www.slo-filesharing.com/forum/viewtopic.php?t=51167

No drugo je vse o.k. na vašem forumu. Malo pohvale nikoli ne škodi :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bi post lahko popravljal vedno se mi ne zdi vredu. Potem bi lahko napisal kako stvar v katero bi se kdo drug spotaknil, kasneje bi ti to lahko popravil (ali izbrisal) in trdil da tega nisi rekel,...

Ko napišeš post ga takoj prebereš in takoj popraviš, če nisi zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bi post lahko popravljal vedno se mi ne zdi vredu. Potem bi lahko napisal kako stvar v katero bi se kdo drug spotaknil, kasneje bi ti to lahko popravil (ali izbrisal) in trdil da tega nisi rekel,...

Ko napišeš post ga takoj prebereš in takoj popraviš, če nisi zadovoljen.

Zato vedno ko popravljaš nekoga uporabi funkcijo navedi.Pa ti nobeden me mogel nič.Tudi v sporočilu piše da sporočilo je bilo popravljeno.Pri nekaterih forumih piše točno ura kdaj je blo nazadnje popravljeno, tako da točno vidiš če je bla zadeva popravlena za tem ko si napisal sporočilo ali pred tem. Upam da je tudi na tem forumu tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato vedno ko pospravljaš za nekom uporabi...

in v "navedbo" lahko napišeš karkoli ... si ti dejansko napisal zgoraj navedeno?

zadeva je čisto v redu tako kot je...pri daljših sestavkih lahko zadevo napišeš npr. v wordu, jo 10x preveriš in nato prilepiš v objavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa naj bo kar tako, pravijo da tudi če se ne strinjaš s tem moreš pristat na to kar pravi večina :) :) Bo treba ene parkrat prebrat preden dodaš odgovor pa bo šlo. Sem navajen iz drugih forumov, da se da vedno urejat sporočila, pa mi je blo čudno zakaj pri tem forumu ni tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri drugi forumi uporabljajo tako funkcijo, vendar so v veliki manjšini.....splošno in že po "defaultu" je urejanje sporočila povsod onemogočeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri drugi forumi uporabljajo tako funkcijo, vendar so v veliki manjšini.....splošno in že po "defaultu" je urejanje sporočila povsod onemogočeno...

S tem pa se nebi strinjal zdej sem šel preverit na 4 forume in čisto na vsakem sem lahko zadeve uredil čeprav so bile moje izjave stare sigurno več kot 1 teden.

(www.joker.si, www.ultramotard.com, www.slo-tech.com, www.slo-filesharing.com)

Mogoče pa zahajam glih na te forume,ki so v manjšini :) :)

Pa brez zamere, da ne bo kdo mislil da se hočem kregat. :) :) Pač ta forum mi je všeč in če ga hočem uporabljat morem sprejet vaša pravila. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak forum je malo drugacen

bi bilo pa v redu, da bi imel svoje objave po vrsti bi bilo v redu

glede popravljanja pa je tu v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne bomo.

Urejanje je onemogočeno takoj, ko nekdo odgovori na tvoje sporočilo, oz. po določenem kratkem časovnem obdobju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hola stuhec,

saj nimam pojma ker se forum hvalabogu z mano večinoma pogovarja v angleščini da ga lahko razumem :)

bi pa na tvojem mestu preveril če se ujema število [ quote ] in [ /quote ] komand :whistle:

(presledki pred/za oklepaji so tu samo zato da jih forum tule ne upošteva kot ukaz!)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stuhec,

saj nimam pojma ker se forum hvalabogu z mano večinoma pogovarja v angleščini da ga lahko razumem :)

bi pa na tvojem mestu preveril če se ujema število [ quote ] in [ /quote ] komand :whistle:

(presledki pred/za oklepaji so tu samo zato da jih forum tule ne upošteva kot ukaz!)

to se mi vcasih zgodi ko hocem nekomu odpisat odgovor na sporočilce, da število ...

če pa posljes brez odvora na sporočilo pa gre, zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti to napiše, moraš pogledat da je vsak citat začet in zaključen.....če imaš ti dva začeta citata in enega zaključenega to ne bo šlo, primer:

pravilno:

[ quote ]blablabla[ /quote ]

narobe:

[ quote ]blablabla[ quote ]

ali

[ quote ]blablabla

ali

blablabla[ /quote ]

skratka, vsak citat mora biti začet z ukazom [ quote ] in končan z ukazom [ /quote ], če katerikoli od teh manjka ali je narobe napisan ti vrže ven tisto opozorilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kolikšen pa je ta "določen čas" po katerem urejanje ni več možno?

Kaj se pa zgodi če nekdo izjavi nekaj kar si čez nekaj ur premisli? Recimo, da je žaljivo ali izdaja osebne podatke nekoga?

V tem primeru bi bilo nujno kar se da hitro zbrisati oziroma urediti post.

Ali recimo naredim navodila za "nekaj" in ta navodila so v prvem postu a s časom se stvari spreminjajo, drugi uporabniki podajo svoje (boljše) rešitve, ki bi jih lahko integriral v prvi post, ki ga vsak prvo vidi in bi se s tem izognil prebiranju skozi celo temo...

In še in še razlogov bi lahko našel, da je urejanje privzeto omogočeno.

Razlog, ki sem ga zgoraj prebral, češ da bi lahko post spremenil, ko bi nekdo že odgovoril nanj in... jada, jada, jada... se nanaša na običajno kreganje, ki ga je v forumih vedno dovolj in je definitivno otročje.

Zato nebi smelo biti upoštevano kot utemeljitev za izklop take funkcije.

Z urejanjem lahko preprečiš marsikatero neprijetnost in vrednost tega je neprimerljivo večja od razlogov proti.

To je le moje mnenje in ne zahteva (prošnja) po spreminjanju česarkoli.

Le v premislek skrbnikom o utemeljenosti trenutne nastavitve.

Hvala za pozornost, Sebastjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Vidim da je bilo že napisano dalnega leta 2008, vendar bi spet prosil da se dovoli urejanje postov, usaj 5 minut? 

Napišem nekaj in se spomnem, da bi dodal še nekaj  in se ne da več, koliko je čas urajenja? 30 sekund? Niti tipkarske napake se ne uspe popravit.

Se da nekako narest, da bi bil možen čas urejanja daljši ali dokler nekdo ne odgovori na prvotni post?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tako je že veš čas tudi nastavljeno. Se pravi, časa je pet minut oz. če nekdo prej odgovori se možnost urejanje zaklene.

 

Čas je sedaj prestavljen na 15 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tako je že veš čas tudi nastavljeno. Se pravi, časa je pet minut oz. če nekdo prej odgovori se možnost urejanje zaklene.

 

Čas je sedaj prestavljen na 15 minut.

 

Trenutno to ne drži, ker lahko urejam objave, čeprav je že nekdo objavil za mano.

 

Poglej temo: Prehitevanje zelo počasnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej... un je prepočasen in ti lahko prehitiš njega in urediš že po tem, ko se je on pofočkal za tabo...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!