Skoči na vsebino

DISKI


Priporočene objave

Zanima me, kako je z diski, namreč moj zadnji disk se je na eni strani zaćel že kar preveč obrabljati. Gume se ne vrti normalno, namreč sami diski jo zavirajo. Kaj se da storiti. Ali trebe kupit nove diske in kolko stanejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti kolo slabo vrti, ti je zaribal batek v zavorni čeljusti in se ti zaradi tega tudi obrablja disk. Če se ti obrablja na eni strani bolj, so lahko zaribala tudi vodila na zavorni čeljusti (če jih ima), ali pa je ena ploščica že brez obloge in zaviraš z železom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zaviranje z železom se je zgodilo meni. Dolgo nisem menjal ploščic in naenkrat sem pri zaviranju slišal tak čuden kovinski zvok. Disk ni dosti odnesel, ker sem pravočasno ugotovil. Priporočam pa ti, da čimprej daš to pregledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Ja vceraj sem zamenjal ploščice, vendar sedaj zadnja bremza skorajda ne dela, ker so se diski ze prevec obrabil

pol pa mislim da ne ostane druga kot nov disk.....spet bo trpela denarnica :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

to se je men tut zgodil na peugeotu speedfight 2 da mi je zadnjo gumo zaviralo pa še cvililo je pa sem mogo menjat zavorne ploščice pa še diske ker so ble zavorne ploščice tako znucane da se je pol po disko rajsalo želozo po železu in mi je disk do talka uničlo pa disk bi me prišu 20 k sam sem neoriginal naroču v skuterkitu za 6.600 pa zavorne ploščice 3.500 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima kolk prbližn pridejo diski za piaggio typhoon ker morm zamenat. Ploščice so tm okol 4 k ane?

tnx... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Typhoon ima tak samo en disk, original pride verjetno okrog 20k, se pa da dobit tudi neoriginalnega ceneje :) . Ploščice pa so okrog 3k par, odvisno kakšne vzameš :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!