Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

Lani se je sezona začela dokaj zgodaj, letos na nižje ležečih smučiščih še bolj slabo kaže :angry:

Krvavec z omejenim obsegom delujočih prog odpre svoja vrata jutri 15.12.

Smučarska abstinenca pa grabi že vse od avgusta ko sem se prvič spomnil na zimo (nenavadno nizke temperature za avgust). Če bo lepo vreme bom potešen v soboto, pa ostali? Že smučali to sezono, še nameravate?

PS: Zdrawc, naj bo tole nadaljevanje tvoje teme iz 2005 / 2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani se je sezona začela dokaj zgodaj, letos na nižje ležečih smučiščih še bolj slabo kaže :angry:

Krvavec z omejenim obsegom delujočih prog odpre svoja vrata jutri 15.12.

Smučarska abstinenca pa grabi že vse od avgusta ko sem se prvič spomnil na zimo (nenavadno nizke temperature za avgust). Če bo lepo vreme bom potešen v soboto, pa ostali? Že smučali to sezono, še nameravate?

PS: Zdrawc, naj bo tole nadaljevanje tvoje teme iz 2005 / 2006

To sezono še nič, upam da bo kaj padlo v naslednjih dneh. Drugače se sicer na Pohorju nekaj trudijo, samo je zgoraj čez dan pretoplo. Upam, da ga bomo tudi letos žgali na polno....... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda abstinenca tud pr men :P, čakam da v hribih zapade 2. porcija :yea1: , zadnja je bla glih za eno švoh podlogo :?. Bo treba kako neformalno forumsko smučanje, bordanje, ritje pršiča & maužanje narest :evilgrin: :grim

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Zdrawc, naj bo tole nadaljevanje tvoje teme iz 2005 / 2006

OK, sam jaz bom letos bolj kar pire pil :beer1: pa se sončil B) , ker noga še ne bo parajt :grrr za dilce

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda abstinenca tud pr men :P, čakam da v hribih zapade 2. porcija :yea1: , zadnja je bla glih za eno švoh podlogo :?. Bo treba kako neformalno forumsko smučanje, bordanje, ritje pršiča & maužanje narest :evilgrin: :grim

Sicer, čist tak za intermezzo, je neko formalno srečanje v mesecu februarju, tako da za več poglej na Dogodke......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sezono še nič, upam da bo kaj padlo v naslednjih dneh. Drugače se sicer na Pohorju nekaj trudijo, samo je zgoraj čez dan pretoplo. Upam, da ga bomo tudi letos žgali na polno....... :whistle: :whistle:

ja, nasplošno je pretoplo :(

me je pa tole s padanjem spomnilo še na neko stvar. Kolega je lani v A (nevem katero smučišče) grdo padel. Sicer odličen smučar, bivši član elanovega teama, ... enivej, iz hriba so ga odpeljali z helikopterjem, z njim je bilo kasneje vse v redu, čez nekaj časa pa je na dom dobil račun, cca 600.000 SIT. Naše obvezno (in dodatno) zavarovanje takih špasov ne krije. Sicer je za tem, ali je reševalec upravičeno ali ne klical helikopterski prevoz še cela zgodba ampak :xx:

Zgolj v razmislek vsem ki smučate (mo) nezavarovani.

Huda abstinenca tud pr men :P, čakam da v hribih zapade 2. porcija :yea1: , zadnja je bla glih za eno švoh podlogo :?. Bo treba kako neformalno forumsko smučanje, bordanje, ritje pršiča & maužanje narest :evilgrin: :grim

v hribih sploh še ni snega, snega za podlogo je komaj v gorah nekaj :P ... upam da se bo to kmalu spremenilo. pogrešam adrenalinske spuste med drevesi :fredy:

za maužanje sm pa prec za :P

OK, sam jaz bom letos bolj kar pire pil :beer1: pa se sončil B) , ker noga še ne bo parajt :grrr za dilce

kar predvideval sem, da nisi odprl nove teme za to sezono ... zaradi pira :P

hec.

upam da ni kaj resnejšega z nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sam jaz bom letos bolj kar pire pil :beer1: pa se sončil B) , ker noga še ne bo parajt :grrr za dilce

pol ti bom pa jaz mogoče stregel na golteh :whistle: O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adrenalinski spusti med drevesi,hmm zakaj pa ne..

čeprav se taki spusti ponavadi opravljajo v gorah na izpostavljenih pobočjih,grapah..bla,bla... :grim

A ne ne, objemanje bukev bl zadane B) ... ale gremo plesat za eno ornk porcijo beline :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adrenalinski spusti med drevesi,hmm zakaj pa ne..

čeprav se taki spusti ponavadi opravljajo v gorah na izpostavljenih pobočjih,grapah..bla,bla... :grim

:OK: jest bi tut, ampak v bližini imam samo hribe, če pa grem kam dlje se pa pustim razvajat z vlečnico (doljelažjekotgor)

A ne ne, objemanje bukev bl zadane B) ... ale gremo plesat za eno ornk porcijo beline :010

zunaj pada, trenutno, a kaj ko se sproti topi :angry:

moja prva smuka letos je uspela, v soboto je bilo super sončno vreme, čeprav je rahlo pihalo na vrhu Turracherja. Na smučišču niso delovale vse naprave pa useeno, teren je super, ne preveč zahteven, ima pa ene dve zahrbtni prelomnici ko ti zmanjka tal pod nogami :OK: :OK:

btw, bluzonder "bluzi" že lep čas po smučiščih pa noče nič javit kle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti bom pa jaz mogoče stregel na golteh :whistle: O:-) B)

A boš delal gor :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Božanski, kdaj? :kva2: :kva2: :kva2:

Če bi en teden nazaj, bi bilo ravno prav zgodaj, tako da je v igri že zamuda...ne vem kaj se bo izcimilo iz tega. Ziher kaj odličnega, kot vedno. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislim za vikend s smučkami plužit po Kaninu in okoliških hribih..

Tako, če bo kdo gor - je vabljen na kako žejo..

po kakih akrobacijah te bom pa spoznu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kakih akrobacijah te bom pa spoznu :?

..pomoje tist k je za šankom s smučkmi in v popolni opremi eno malo nažiga....brmmmm,brmmm... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pomoje tist k je za šankom s smučkmi in v popolni opremi eno malo nažiga....brmmmm,brmmm... :D

Ne, ne :grrr ,

tisti sem jaz.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje bo, da se zaletim vate.. :kva2:

al pa jest vate..... :whistle:

no kukr koli k boš vidu kamikazo na elanovih bigfoot-kah u modrem kombinezonu sem to jaz :D

aja pr šanku pa.......se ve.....ane zdrawc :naughty:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa jest vate..... :whistle:

no kukr koli k boš vidu kamikazo na elanovih bigfoot-kah u modrem kombinezonu sem to jaz :D

aja pr šanku pa.......se ve.....ane zdrawc :naughty:

o.k.

glej, da boš tudi pri šanku v bigfutkah.. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!