Jump to content

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008

misty

Recommended Posts

Lani se je sezona začela dokaj zgodaj, letos na nižje ležečih smučiščih še bolj slabo kaže :angry:

Krvavec z omejenim obsegom delujočih prog odpre svoja vrata jutri 15.12.

Smučarska abstinenca pa grabi že vse od avgusta ko sem se prvič spomnil na zimo (nenavadno nizke temperature za avgust). Če bo lepo vreme bom potešen v soboto, pa ostali? Že smučali to sezono, še nameravate?

PS: Zdrawc, naj bo tole nadaljevanje tvoje teme iz 2005 / 2006

Lani se je sezona začela dokaj zgodaj, letos na nižje ležečih smučiščih še bolj slabo kaže :angry:

Krvavec z omejenim obsegom delujočih prog odpre svoja vrata jutri 15.12.

Smučarska abstinenca pa grabi že vse od avgusta ko sem se prvič spomnil na zimo (nenavadno nizke temperature za avgust). Če bo lepo vreme bom potešen v soboto, pa ostali? Že smučali to sezono, še nameravate?

To sezono še nič, upam da bo kaj padlo v naslednjih dneh. Drugače se sicer na Pohorju nekaj trudijo, samo je zgoraj čez dan pretoplo. Upam, da ga bomo tudi letos žgali na polno....... :whistle: :whistle:

Huda abstinenca tud pr men :P, čakam da v hribih zapade 2. porcija :yea1: , zadnja je bla glih za eno švoh podlogo :?. Bo treba kako neformalno forumsko smučanje, bordanje, ritje pršiča & maužanje narest :evilgrin: :grim

Edited by kat

OK, sam jaz bom letos bolj kar pire pil :beer1: pa se sončil B) , ker noga še ne bo parajt :grrr za dilce

Edited by Zdrawc

Huda abstinenca tud pr men :P, čakam da v hribih zapade 2. porcija :yea1: , zadnja je bla glih za eno švoh podlogo :?. Bo treba kako neformalno forumsko smučanje, bordanje, ritje pršiča & maužanje narest :evilgrin: :grim

Sicer, čist tak za intermezzo, je neko formalno srečanje v mesecu februarju, tako da za več poglej na Dogodke......

To sezono še nič, upam da bo kaj padlo v naslednjih dneh. Drugače se sicer na Pohorju nekaj trudijo, samo je zgoraj čez dan pretoplo. Upam, da ga bomo tudi letos žgali na polno....... :whistle: :whistle:

ja, nasplošno je pretoplo :(

me je pa tole s padanjem spomnilo še na neko stvar. Kolega je lani v A (nevem katero smučišče) grdo padel. Sicer odličen smučar, bivši član elanovega teama, ... enivej, iz hriba so ga odpeljali z helikopterjem, z njim je bilo kasneje vse v redu, čez nekaj časa pa je na dom dobil račun, cca 600.000 SIT. Naše obvezno (in dodatno) zavarovanje takih špasov ne krije. Sicer je za tem, ali je reševalec upravičeno ali ne klical helikopterski prevoz še cela zgodba ampak :xx:

Zgolj v razmislek vsem ki smučate (mo) nezavarovani.

v hribih sploh še ni snega, snega za podlogo je komaj v gorah nekaj :P ... upam da se bo to kmalu spremenilo. pogrešam adrenalinske spuste med drevesi :fredy:

za maužanje sm pa prec za :P

OK, sam jaz bom letos bolj kar pire pil :beer1: pa se sončil B) , ker noga še ne bo parajt :grrr za dilce

kar predvideval sem, da nisi odprl nove teme za to sezono ... zaradi pira :P

hec.

upam da ni kaj resnejšega z nogo.

Adrenalinski spusti med drevesi,hmm zakaj pa ne..

čeprav se taki spusti ponavadi opravljajo v gorah na izpostavljenih pobočjih,grapah..bla,bla... :grim

pol ti bom pa jaz mogoče stregel na golteh :whistle: O:-) B)

čeprav se taki spusti ponavadi opravljajo v gorah na izpostavljenih pobočjih,grapah..bla,bla... :grim

A ne ne, objemanje bukev bl zadane B) ... ale gremo plesat za eno ornk porcijo beline :010

:OK: jest bi tut, ampak v bližini imam samo hribe, če pa grem kam dlje se pa pustim razvajat z vlečnico (doljelažjekotgor)

A ne ne, objemanje bukev bl zadane B) ... ale gremo plesat za eno ornk porcijo beline :010

zunaj pada, trenutno, a kaj ko se sproti topi :angry:

moja prva smuka letos je uspela, v soboto je bilo super sončno vreme, čeprav je rahlo pihalo na vrhu Turracherja. Na smučišču niso delovale vse naprave pa useeno, teren je super, ne preveč zahteven, ima pa ene dve zahrbtni prelomnici ko ti zmanjka tal pod nogami :OK: :OK:

btw, bluzonder "bluzi" že lep čas po smučiščih pa noče nič javit kle :P

pol ti bom pa jaz mogoče stregel na golteh :whistle: O:-) B)

A boš delal gor :?

:kva2: Božanski, kdaj? :kva2: :kva2: :kva2:

Če bi en teden nazaj, bi bilo ravno prav zgodaj, tako da je v igri že zamuda...ne vem kaj se bo izcimilo iz tega. Ziher kaj odličnega, kot vedno. :devil:

Jst mislim za vikend s smučkami plužit po Kaninu in okoliških hribih..

Tako, če bo kdo gor - je vabljen na kako žejo..

po kakih akrobacijah te bom pa spoznu :?

po kakih akrobacijah te bom pa spoznu :?

..pomoje tist k je za šankom s smučkmi in v popolni opremi eno malo nažiga....brmmmm,brmmm... :D

jst grem pa ju3 na krvavc prvič letos :OK: bom sporoču pa kakšne slikce dou kak bo gor :OK:

..pomoje tist k je za šankom s smučkmi in v popolni opremi eno malo nažiga....brmmmm,brmmm... :D

Ne, ne :grrr ,

tisti sem jaz.... :whistle:

Najlažje bo, da se zaletim vate.. :kva2:

al pa jest vate..... :whistle:

no kukr koli k boš vidu kamikazo na elanovih bigfoot-kah u modrem kombinezonu sem to jaz :D

aja pr šanku pa.......se ve.....ane zdrawc :naughty:

Edited by Miha Z.

al pa jest vate..... :whistle:

no kukr koli k boš vidu kamikazo na elanovih bigfoot-kah u modrem kombinezonu sem to jaz :D

aja pr šanku pa.......se ve.....ane zdrawc :naughty:

o.k.

glej, da boš tudi pri šanku v bigfutkah.. :photo: