Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2008


misty

Priporočene objave

od sobote naprej sem v Rajski dolini, na pivu in čevapih s smučmi na olimpijskih strminah ! :OK:

pridruži se na zabavi, pingvini bodo točili pijačo, natakarji metali pesek v oči ! ta noč bo moja ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons bla turca po krvavcu :OK: lepo lepo... vreme :worship: sam mal mal sneg kamni :headbang:

evo še kakšna sliikca :OK:

[attachmentid=88472]

[attachmentid=88473]

post-10875-1166636609_thumb.jpg

post-10875-1166636709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem pa ju3 na krvavc prvič letos :OK: bom sporoču pa kakšne slikce dou kak bo gor :OK:

jst pa jutr na roglo, mamo seminar gor učitelji, bo kdo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa jutr na roglo, mamo seminar gor učitelji, bo kdo gor?

bil dans .... gori je prava zima :OK:, sicer je delala samo prva sedežnica ampak za prvič je blo čist vrei

še dokaz da je res sneg, pa še mavrica :naughty:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil dans .... gori je prava zima :OK:, sicer je delala samo prva sedežnica ampak za prvič je blo čist vrei

še dokaz da je res sneg, pa še mavrica :naughty:

dans tud jst prvič stal na snegu, morm rečt, da je na Rogli res prava pravljica(vsaj danes je bila), snega sicer ni toliko kot lansko sezono pa vendarle se da kr konkretno naužit zimksih radosti, me je pa presenetlo, da ni bilo gužve, glede na to, da so se začele počitnice in prazniki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem bil prvič v tej sezoni na snegu na kaninu...po desetih letih sem bil spet gor in morm rečt da je špica, čeprov malo sneg jebe...vreme super, gužve nikjer, skratka :OK:

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne :grrr ,

tisti sem jaz.... :whistle:

Ne, ne, :beer2: to sn jaz!

Išči smučarja v moto pozi!! :grim

Pa z enduro čelado in zašmiranega od olja, ki pir pije pa se zraven dere brrrrrrm brrrrrmm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je bilo na Kaninu malo folka in res odlična proga, v nedeljo obratno..Ker na smučišču ni bilo konkretnih smučarskih izzivov, sem večinoma turno smučal v bližini smučišča..

Hidracija v restavraciji (na smučišču) in v Pinkiju pa je bila (kot vedno) nadvse uspešna.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v Nassfeldu je bila 1.1. smuka ugodna do 12.00 pol pa rolling stonsi, veter, megla, pa še keglji so se začeli množiti na pisti :unsure:, ampak sta odtehtali prvi dve urici :kva1: .... alora bo treba spet plesati za sneg :010 ... v hribih je prava :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v Nassfeldu je bila 1.1. smuka ugodna do 12.00 pol pa rolling stonsi, veter, megla, pa še keglji so se začeli množiti na pisti :unsure:, ampak sta odtehtali prvi dve urici :kva1: .... alora bo treba spet plesati za sneg :010 ... v hribih je prava :cry:

Kaprun je bil 31.12. obsijan s soncem, dovolj snega... edino pihalo je občasno. 1.1. nisva bla sposobna za na smučišče, pa še deževalo je v dolini. 2.1. pa sva smučala/bordala v snežnem metežu in slabi vidljivosti... zelo adrenalinsko :grim

Dnevna karta je 37 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Jahorini je bil in je sneg ! čuvajo ga ko zenico oka svojega ! :P

vsak dan srečal kakega totega ali kakšno tlele v Rajskih vratih, Kolibi & ostalih "park rakijah placih", preveril tudi terene na Bjelašnici, Jureka Bureka še zmeraj pamtijo, MC Rajvosa se pripravlja na februarski zimski žur, padajo idejo o nedeljskem jahanju motornih sani, v glavnem ..... dogaja ! :OK:

jaz bi šeeee !!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo mogoče že smučal kaj v Avstriji v tej sezoni?

Zanima me predvsem Nassfeld ali pa Katschberg, če je v redu smučarija?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par takšnih dni, pa se ne bo dalo več... :(

12°C...

je pa za sončenje dobro B)

(alufolijapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je pa za sončenje dobro B)

(alufolijapress)

Res. Meni je super. Naj bo še dolgo tako. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par takšnih dni, pa se ne bo dalo več... :(

12°C...

Kaj se ne bo dalo več? To se vedno da. Ne glede na temperaturo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ne bo dalo več? To se vedno da. Ne glede na temperaturo. :P

No, lepše je že, če je topleje. Lahko na "kakšnem strelišču" odpreš okna. Sicer je avto ves zarosen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!